Speler Carambole Biljart

 
Pascal DESSAINT
Frankrijk Pascal DESSAINT

Verjaardag

  • 26 april 1969

Clubs

Douai

Disciplines

  • Bandstoten
  • AK 47/2
  • AK 71/2
  • Libre
  • AK 47/1
  • Carambole

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Finale Team Douarnenez (FRA) 21-06-19
9 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Chartres (FRA) 17-05-19
W Libre Frans Kampioenschap Masters Individueel Dijon (FRA) 10-05-19
20 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
7 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Douarnenez (FRA) 20-04-19
13 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 13-04-19
5 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Douai (FRA) 05-04-19
3 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 22-03-19
W AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 22-02-19
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde3 Team Soissons (FRA) 17-02-19
15 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 01-02-19
7 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 11-01-19
9 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 14-12-18
10 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 24-11-18
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde1 Team St Pierre (FRA) 11-11-18
15 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 02-11-18
19 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 19-10-18
5 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Soissons (FRA) 25-05-18
15 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel St Dizier (FRA) 11-05-18
4 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Chartres (FRA) 28-04-18
17 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 06-04-18
W AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Mâcon (FRA) 16-03-18
6 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 09-03-18
3 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Oissel (FRA) 24-02-18
2 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 09-02-18
4 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 19-01-18
4 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 08-12-17
4 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-11-17
5 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Ecully (FRA) 20-10-17
W AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Oissel (FRA) 02-06-17
5 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 24-05-17
4 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 22-05-17
15 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 05-05-17
2 Seriespel Europese Beker Clubteams Finale Team Prague (CZE) 07-04-17
12 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Saint Dizier (FRA) 31-03-17
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde4 Team Ronchin (FRA) 26-03-17
6 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-03-17
3 Libre Frans Kampioenschap Masters Individueel Châtillon (FRA) 03-03-17
2 Seriespel EK Clubteams Kwalificatie Team Soissons, Chartres, Bochum (unk) 25-02-17
9 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 18-02-17
7 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 03-02-17
15 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 13-01-17
11 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Ecully (FRA) 09-12-16
6 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 11-11-16
6 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 07-10-16
2 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Saint-Maur (FRA) 23-06-16
5 AK 71/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Saint-Maur (FRA) 21-06-16
16 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Saint-Maur (FRA) 20-06-16
20 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Andernos (FRA) 01-04-16