Speler Carambole Biljart

 
Louis EDELIN
Frankrijk Louis EDELIN

Verjaardag

  • 4 juni 1957

Clubs

ABA St Maur

Disciplines

  • AK 47/1
  • AK 47/2
  • Bandstoten
  • AK 71/2
  • Libre
  • Pentathlon
  • Driebanden

Materiaal

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde4 Team Oissel (FRA) 20-04-19
8 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 13-04-19
9 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 01-02-19
3 AK 71/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Angers (FRA) 13-04-18
2 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Montbrison (FRA) 09-03-18
35 Driebanden FFB Toernooi Individueel Rouen (FRA) 17-03-17
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Saint-Maur (FRA) 07-01-17
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Rouen (FRA) 05-01-17
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Albert et Saint-Maur (FRA) 11-11-16
18 Driebanden FFB Toernooi Individueel Nantes (FRA) 21-10-16
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Andernos (FRA) 08-10-16
23 Driebanden FFB Toernooi Individueel Laxou (FRA) 30-09-16
7 Driebanden Frans Kampioenschap Masters Individueel Saint-Maur (FRA) 18-06-16
12 Driebanden FFB Toernooi Individueel Andernos (FRA) 13-05-16
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 6 Team Saint-Maur (FRA) 05-05-16
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 5 Team Morangis (FRA) 11-03-16
15 Driebanden FFB Toernooi Individueel Franconville (FRA) 26-02-16
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 4 Team Morangis (FRA) 12-02-16
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 3 Team Albert et Villeneuve d'Ascq (FRA) 22-01-16
16 Driebanden FFB Toernooi Individueel L'Hay les roses (FRA) 08-01-16
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 2 Team Morangis (FRA) 11-12-15
6 Driebanden FFB Toernooi Individueel Schiltigheim (FRA) 27-11-15
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 1 Team Albert (FRA) 11-11-15
8 Driebanden FFB Toernooi Individueel Saint-Maur (FRA) 23-10-15
6 Driebanden Frans Kampioenschap Masters Individueel Evian-les-Bains (FRA) 13-06-15
2 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 6 Team Saint-Maur (FRA) 30-05-15
6 Seriespel Finale Frans Kampioenschap Topteams D1 Team Oissel (FRA) 22-05-15
4 Driebanden FFB Toernooi Individueel Andernos (FRA) 10-04-15
2 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 5 Team Andernos (FRA) 07-03-15
6 Driebanden FFB Toernooi Individueel Châtillon (FRA) 21-02-15
2 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 4 Team Laxou (FRA) 14-02-15
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Andernos (FRA) 31-01-15
17 Driebanden FFB Toernooi Individueel Saint-Maur (FRA) 16-01-15
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Laxou (FRA) 06-12-14
12 Driebanden FFB Toernooi Individueel Laxou (FRA) 14-11-14
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Andernos (FRA) 08-11-14
3 Driebanden FFB Toernooi Individueel Nantes (FRA) 24-10-14
6 Seriespel Finale Frans Kampioenschap Topteams D1 Team Chartres (FRA) 16-05-14
16 Driebanden Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 30-04-14
8 Driebanden FFB Toernooi Individueel Andernos (FRA) 28-03-14
7 Driebanden FFB Toernooi Individueel Laxou (FRA) 17-01-14
7 Driebanden FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 15-11-13
12 Driebanden FFB Toernooi Individueel Saint-Maur (FRA) 11-10-13
23 Driebanden FFB Toernooi Individueel Laxou (FRA) 16-11-12
6 Driebanden FFB Toernooi Individueel Saint-Maur (FRA) 19-10-12
8 Driebanden Frans Kampioenschap D2 Team (FRA) 13-05-12
2 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Andernos-les-Bains (FRA) 28-01-12
2 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Seriespel Groep 1 Team (FRA) 01-01-12
13 AK 71/2 FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 18-11-11
W Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team (FRA) 11-12-10