Speler Carambole Biljart

 
Marek FAUS
Tsjechië Marek FAUS

Verjaardag

Disciplines

  • AK 47/1
  • AK 47/2
  • Bandstoten
  • AK 71/2
  • Driebanden
  • Libre
  • Seriespel
  • Triathlon

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
2 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-6 Team (GER) 20-10-19
3 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-4 Team (GER) 06-10-19
5 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-2 Team (GER) 15-09-19
4 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
6 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
7 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 20 Team (GER) 07-04-19
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 18 Team (GER) 24-03-19
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 16 Team (GER) 24-02-19
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 14 Team (GER) 10-02-19
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 12 Team (GER) 27-01-19
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep1 Ronde2 Team Andernos (FRA) 20-01-19
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 10 Team (GER) 06-01-19
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 8 Team (GER) 16-12-18
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 6 Team (GER) 21-10-18
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 4 Team (GER) 30-09-18
10 Driebanden 1e Bundesliga ronde 2 Team (GER) 16-09-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 4 Team Oissel et Douarnenez (FRA) 28-04-18
2 Seriespel Play offs Team Bochum (GER) 28-04-18
5 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 27/28 Team (NED) 14-04-18
2 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-20 Team (GER) 25-03-18
5 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 25/26 Team (NED) 17-03-18
3 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-18 Team (GER) 04-03-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 3 Team Soissons et Chartres (FRA) 24-02-18
6 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 21/22 Team (NED) 10-02-18
2 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-16 Team (GER) 04-02-18
6 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 19/20 Team (NED) 03-02-18
3 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-14 Team (GER) 21-01-18
6 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 17/18 Team (NED) 20-01-18
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 2 Team Châtillon et Oissel (FRA) 13-01-18
4 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-12 Team (GER) 07-01-18
5 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 15/16 Team (NED) 23-12-17
4 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-10 Team (GER) 17-12-17
5 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 13/14 Team (NED) 09-12-17
3 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-8 Team (GER) 26-11-17
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 11/12 Team (NED) 25-11-17
W Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 1 Team Douarnenez et Chartres (FRA) 18-11-17
2 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-4 Team (GER) 29-10-17
6 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 9/10 Team (NED) 28-10-17
3 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-6 Team (GER) 22-10-17
5 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 7/8 Team (NED) 14-10-17
3 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-4 Team (GER) 08-10-17
4 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 5/6 Team (NED) 30-09-17
4 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-2 Team (GER) 17-09-17
3 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 3/4 Team (NED) 16-09-17
5 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 1/2 Team (NED) 02-09-17
2 Driebanden 2e Bundesliga ronde A-20 Team (GER) 28-05-17
10 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 05-05-17
14 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 29-04-17
6 Seriespel Nederlands Kampioenschap Teams Ronde 27/28 Team (NED) 22-04-17