Speler Carambole Biljart

 
Xavier LE ROY
Frankrijk Xavier LE ROY

Verjaardag

  • 29 december 1980

Clubs

Beauvais

Disciplines

  • AK 71/2
  • AK 47/2
  • Bandstoten
  • Libre
  • Driebanden
  • Carambole
  • AK 47/1

Sponsors

  • Karma

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
12 Driebanden FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 11-10-19
W Seriespel Frans Kampioenschap D2 Team (FRA) 22-06-19
W Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Chartres (FRA) 17-05-19
2 Libre Frans Kampioenschap Masters Individueel Dijon (FRA) 10-05-19
2 Driebanden FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 19-04-19
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 6 Team Laxou et Albert (FRA) 05-04-19
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Soissons (FRA) 22-03-19
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 5 Team Saint Quentin et La Baule (FRA) 08-03-19
23 Driebanden FFB Toernooi Individueel Courbevoie (FRA) 22-02-19
21 Driebanden FFB Toernooi Individueel Nice (FRA) 26-01-19
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 3 Team St Quentin et Albert (FRA) 04-01-19
4 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 2 Team La Baule et St Quentin (FRA) 30-11-18
16 Driebanden FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 17-11-18
3 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Ronchin (FRA) 02-11-18
131 Driebanden Wereldbeker Individueel La Baule (FRA) 22-10-18
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 1 Ronde 1 Team Laxou (FRA) 19-10-18
3 Driebanden FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 12-10-18
2 Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel St Dizier (FRA) 11-05-18
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 6 Team Andernos (FRA) 03-05-18
5 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Chartres (FRA) 28-04-18
7 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Oissel (FRA) 06-04-18
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 5 Team Andernos (FRA) 29-03-18
2 AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Mâcon (FRA) 16-03-18
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 5 Team Laxou (FRA) 09-03-18
5 Seriespel Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Oissel (FRA) 24-02-18
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 4 Team Laxou (FRA) 17-02-18
2 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 3 Team Gravelines (FRA) 09-02-18
18 Driebanden FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 26-01-18
5 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 19-01-18
2 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 2 Team Gravelines (FRA) 05-01-18
9 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Lunel (FRA) 08-12-17
4 Driebanden FFB Toernooi Individueel Rouen (FRA) 24-11-17
W Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-11-17
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 1 Team Gravelines et Albert (FRA) 02-11-17
68 Driebanden Wereldbeker Individueel La Baule (FRA) 23-10-17
3 Driebanden FFB Toernooi Individueel Gravelines (FRA) 13-10-17
12 AK 47/1 Frans Kampioenschap Masters Individueel Oissel (FRA) 02-06-17
2 AK 47/2 Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 24-05-17
W Bandstoten Frans Kampioenschap Masters Individueel Ronchin (FRA) 22-05-17
3 Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 6 Team Andernos (FRA) 13-05-17
10 Driebanden FFB Toernooi Individueel Franconville (FRA) 14-04-17
6 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Prague (CZE) 07-04-17
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde4 Team Oissel (FRA) 26-03-17
12 Driebanden FFB Toernooi Individueel Rouen (FRA) 17-03-17
2 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Chartres (FRA) 10-03-17
W Driebanden Frans Kampioenschap D1 Groep 2 Ronde 4 Team Albert (FRA) 04-03-17
8 AK 47/2 FFB Toernooi Individueel Dijon (FRA) 03-02-17
4 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde3 Team Soissons (FRA) 29-01-17
26 Driebanden FFB Toernooi Individueel Cestas (FRA) 20-01-17
17 Bandstoten FFB Toernooi Individueel Douai (FRA) 13-01-17