Speler Carambole Biljart

 
Esteve MATA
Spanje Esteve MATA

Verjaardag

  • 9 januari 1978

Clubs

Club Billar Vic

Disciplines

  • AK 47/2
  • Bandstoten
  • AK 71/2
  • Driebanden
  • Libre
  • Seriespel
  • Triathlon

Materiaal

Sponsors

  • Invikt Cues

Resultaten

/ /
Ranglijst Discipline Toernooi Categorie Plaats Datum
6 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
5 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
12 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-19
31 Driebanden I Memorial José María Morales Individueel Madrid (ESP) 27-01-19
3 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Bochum (GER) 20-04-18
126 Driebanden Wereldbeker Individueel Porto (POR) 03-07-17
16 Driebanden Spaans Kampioenschap Individueel La Coruña (ESP) 19-06-17
3 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 05-05-17
3 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Prague (CZE) 07-04-17
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde4 Team Oissel (FRA) 26-03-17
W Seriespel EK Clubteams Kwalificatie Team Soissons, Chartres, Bochum (unk) 25-02-17
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde3 Team Soissons (FRA) 29-01-17
19 Driebanden Spaanse Grand Prix Individueel Astorga (ESP) 16-01-17
3 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde2 Team Ecully (FRA) 04-12-16
2 Seriespel Kampioenschap D1 Klassiek Groep2 Ronde1 Team Chartres (FRA) 05-11-16
99 Driebanden Wereldbeker Individueel Porto (POR) 18-07-16
10 Driebanden Spaanse Grand Prix Individueel Madrid (ESP) 04-07-16
60 Driebanden Wereldbeker Individueel Porto (POR) 06-07-15
3 Driebanden Europees Kampioenschap Clubteams (Kleine tafel) Team Brandenburg (GER) 30-04-15
10 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 25-04-15
135 Driebanden Wereldbeker Individueel Porto (POR) 08-09-14
3 Seriespel Europees Kampioenschap Teams Team Ronchin (FRA) 11-04-14
3 Triathlon ANAG BILLIARD CUP Individueel Olomouc (CZE) 04-10-13
9 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 20-04-13
7 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 18-04-13
11 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Brandenburg (GER) 16-04-13
3 Seriespel EK Clubteams Kwalificatie Team Haarlo (NED) 09-02-13
6 Triathlon ANAG BILLIARD CUP Individueel Olomouc (CZE) 05-10-12
2 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Hoogeveen (NED) 16-03-12
2 Seriespel Kwalificatie EK Club Teams Team Bochum (GER) 04-02-12
12 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Cervera (ESP) 22-11-11
W Seriespel ANAG BILLIARD CUP Individueel (CZE) 11-10-11
3 Seriespel Europese Beker Clubteams Team Haarlo (NED) 20-05-11
3 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Haarlo (NED) 18-05-11
4 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Haarlo (NED) 18-05-11
W Seriespel EK Clubteams Kwalificatie Team CENTELLES (ESP) 09-04-11
12 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Llinars del Valles (ESP) 20-04-10
12 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Ronchin (FRA) 03-03-10
W AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Herten (GER) 09-09-09
8 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Athens (GRE) 14-07-09
96 Driebanden Wereldbeker Individueel Alcalà (ESP) 15-12-08
16 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Wijchen (NED) 25-11-08
21 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Carvin (FRA) 16-04-08
3 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Athens (GRE) 05-03-08
21 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Domburg (NED) 26-11-07
8 Bandstoten Wereldkampioenschap Individueel Alicante (ESP) 19-04-07
16 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Cervera (ESP) 21-03-07
3 AK 47/2 Europees Kampioenschap Individueel Herten (GER) 11-10-06
18 AK 71/2 Europees Kampioenschap Individueel Ecully (FRA) 07-06-06
22 Bandstoten Europees Kampioenschap Individueel Courtrai (BEL) 03-05-06