Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Guri (KOR) - 06-10-14 t/m 12-10-14

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Frédéric CAUDRON  

België Eddy MERCKX  

22

40

16

16

1.375

2.5

9

9

Halve Finale

België Eddy MERCKX  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

34

24

24

1.667

1.417

8

6

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON  

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

30

23

23

1.739

1.304

6

5

Kwartfinale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

42

46

16

16

2.625

2.875

7

12

Kwartfinale

België Eddy MERCKX  

Nederland Dick JASPERS  

40

27

22

22

1.818

1.227

9

4

Kwartfinale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

40

32

18

18

2.222

1.778

13

8

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON  

Frankrijk Jérémy BURY

40

22

19

19

2.105

1.158

7

6

Achtste Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

18

40

17

17

1.059

2.353

2

7

Achtste Finale

België Roland FORTHOMME

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

33

40

16

16

2.063

2.5

12

5

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Lütfi CENET

43

42

20

20

2.15

2.1

15

7

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Turkije Ahmet ALP

40

30

18

18

2.222

1.667

8

6

Achtste Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

40

35

22

22

1.818

1.591

9

6

Achtste Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

40

37

22

22

1.818

1.682

10

8

Achtste Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

34

27

27

1.481

1.259

10

6

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

40

23

16

16

2.5

1.438

8

8

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

40

20

12

12

3.333

1.667

7

8

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Zuid-Korea Jin-Pyo HONG

40

25

12

12

3.333

2.083

11

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Peru Ramon RODRIGUEZ

40

19

10

10

4

1.9

14

6

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

België Roland FORTHOMME

28

40

19

19

1.474

2.105

7

8

1/16 Finale

Zuid-Korea Hyun-Min SEO

Turkije Lütfi CENET

37

40

20

20

1.85

2

7

12

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Colombia José Juan GARCIA NUÑEZ

40

32

27

27

1.481

1.185

8

11

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Turkije Ahmet ALP

35

40

28

28

1.25

1.429

8

7

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Ecuador Luis AVEIGA

40

19

21

21

1.905

0.905

10

6

1/16 Finale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

40

37

21

21

1.905

1.762

11

5

1/16 Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Griekenland Kostas PAPAKONSTANTINOU

40

27

33

33

1.212

0.818

8

3

1/16 Finale

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

Ecuador Javier TERAN NOBOA

40

31

31

31

1.29

1

7

4

1/16 Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO

40

12

15

15

2.667

0.8

7

3

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

40

38

24

24

1.667

1.583

5

7

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

30

22

22

1.818

1.364

7

4

1/16 Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

26

40

22

22

1.182

1.818

6

7

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Myoung-Sin YOON

40

19

13

13

3.077

1.462

11

4

Q Groep L

Egypte Sameh SIDHOM

Zuid-Korea Hyun-Min SEO

35

40

20

20

1.75

2

12

8

Terug naar de ranglijst