Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldkampioenschap - Seoul (KOR) - 26-11-14 t/m 30-11-14

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

37

40

20

20

1.85

2

7

6

Halve Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

33

40

26

26

1.269

1.538

5

11

Halve Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Zuid-Korea Hyun-Min SEO

40

27

20

20

2

1.35

9

5

Kwartfinale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

32

40

21

21

1.524

1.905

10

8

Kwartfinale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

40

26

22

22

1.818

1.182

7

3

Kwartfinale

Zuid-Korea Hyun-Min SEO

Spanje Ruben LEGAZPI

40

32

21

21

1.905

1.524

5

8

Kwartfinale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

België Eddy MERCKX  

40

34

19

19

2.105

1.789

8

5

Achtste Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

30

20

20

2

1.5

7

6

Achtste Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

België Frédéric CAUDRON  

40

11

15

15

2.667

0.733

12

2

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

30

40

16

16

1.875

2.5

6

7

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Turkije Tayfun TASDEMIR

23

40

16

16

1.438

2.5

5

13

Achtste Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

24

13

13

3.077

1.846

10

5

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Colombia Huberney CATAÑO

40

30

36

36

1.111

0.833

5

6

Achtste Finale

Spanje Ruben LEGAZPI

Zuid-Korea Jung-Han HEO

43

42

26

26

1.654

1.615

6

7

Achtste Finale

Zuid-Korea Hyun-Min SEO

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

40

18

19

19

2.105

0.947

9

6

Groep P

Vietnam Quyet Chien TRAN

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

40

23

20

20

2

1.15

10

7

Groep P

Argentinië Juan Pablo SISTERNA

Vietnam Quyet Chien TRAN

27

40

31

31

0.871

1.29

5

5

Groep P

Argentinië Juan Pablo SISTERNA

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

8

40

18

18

0.444

2.222

2

9

Groep O

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

34

33

33

1.212

1.03

6

14

Groep O

Egypte Mohsen FOUDA

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

31

42

42

0.952

0.738

7

6

Groep O

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Egypte Mohsen FOUDA

40

16

27

27

1.481

0.593

10

3

Groep N

België Eddy LEPPENS

Zuid-Korea Hyun-Min SEO

40

40

26

26

1.538

1.538

7

5

Groep N

België Roland FORTHOMME

Zuid-Korea Hyun-Min SEO

31

40

31

31

1

1.29

6

8

Groep N

België Roland FORTHOMME

België Eddy LEPPENS

40

24

21

21

1.905

1.143

8

8

Groep M

Frankrijk Jérémy BURY

Zuid-Korea Jung-Han HEO

20

40

17

17

1.176

2.353

6

12

Groep M

Zwitserland Behzat CETIN

Frankrijk Jérémy BURY

20

40

20

20

1

2

7

14

Groep M

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Zwitserland Behzat CETIN

40

26

32

32

1.25

0.813

8

4

Groep L

Spanje Daniel SANCHEZ  

Duitsland Christian RUDOLPH  

40

20

19

19

2.105

1.053

5

4

Groep L

Japan Kouji FUNAKI

Spanje Daniel SANCHEZ  

26

40

18

18

1.444

2.222

9

9

Groep L

Japan Kouji FUNAKI

Duitsland Christian RUDOLPH  

24

40

23

23

1.043

1.739

5

8

Groep K

Turkije Tayfun TASDEMIR

Egypte Sameh SIDHOM

40

23

14

14

2.857

1.643

11

8

Groep K

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO

Turkije Tayfun TASDEMIR

15

40

24

24

0.625

1.667

5

11

Terug naar de ranglijst