Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Istanbul (TUR) - 08-11-05 t/m 13-11-05

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

8

15

5

6

2

2.5

0

0

Halve Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

5

15

9

10

1.216

1.514

0

0

Halve Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

België Frédéric CAUDRON  

13

15

7

7

1.773

2.087

0

0

Kwartfinale

Turkije Murat Naci COKLU

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

9

15

4

4

1.474

2.25

0

0

Kwartfinale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

12

15

11

11

1.452

1.524

0

0

Kwartfinale

Denemarken Brian ZOLA HANSEN

België Frédéric CAUDRON  

4

15

3

3

1.52

2.115

0

0

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Turkije Tayfun TASDEMIR

15

5

7

6

1.733

2.067

0

0

Achtste Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

11

15

10

10

1.096

1.173

0

0

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

15

9

8

7

1.381

1.452

0

0

Achtste Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

België Frédéric CAUDRON  

4

15

4

5

1.364

1.765

0

0

Achtste Finale

Turkije Hasan PARNUK

Denemarken Brian ZOLA HANSEN

12

15

11

11

0.8

1.078

0

0

Achtste Finale

Duitsland Martin HORN  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

5

15

5

5

1.261

1.875

0

0

Achtste Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Turkije Murat Naci COKLU

11

15

8

8

1.423

1.667

0

0

Achtste Finale

België Peter DE BACKER

Turkije Tayfun TASDEMIR

6

15

6

7

1.378

1.385

0

0

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Denemarken Brian KNUDSEN

13

15

10

10

1.944

1.559

0

0

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Griekenland Apostolos BALOGIANNIS

15

7

12

11

1.325

0.949

0

0

1/16 Finale

Duitsland Martin HORN  

Nederland Ad KOOREVAAR

9

15

18

19

1.174

0.956

0

0

1/16 Finale

Japan Hideaki KOBAYASHI

Turkije Murat Naci COKLU

8

15

9

9

1.233

1.535

0

0

1/16 Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Tsjechië Martin BOHAC

15

6

8

8

1.5

0.517

0

0

1/16 Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Nederland John TIJSSENS

15

7

8

7

1.957

1.19

0

0

1/16 Finale

Ecuador Luis AVEIGA

14

15

18

18

0.628

1.023

0

0

1/16 Finale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Zuid-Korea Jae-Dong CHOI

9

15

7

8

1.8

0.897

0

0

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Mexico Roberto ROJAS  

15

3

12

11

1.625

1.065

0

0

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Spanje Ruben LEGAZPI

15

7

9

9

2.368

1

0

0

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Peru Ramon RODRIGUEZ

11

15

11

11

1.436

0.868

0

0

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Denemarken Brian ZOLA HANSEN

10

15

6

6

1.571

2

0

0

1/16 Finale

Turkije Adnan YUKSEL

Turkije Hasan PARNUK

15

11

14

13

1.161

1.054

0

0

1/16 Finale

Denemarken Tonny CARLSEN

Turkije Tayfun TASDEMIR

12

15

12

13

0.808

1.607

0

0

1/16 Finale

Turkije Yilmaz OZCAN

België Peter DE BACKER

7

15

3

4

1.382

1.514

0

0

1/16 Finale

Denemarken Brian KNUDSEN

België Roland FORTHOMME

9

15

10

11

1.5

1.257

0

0

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

België Eddy LEPPENS

15

2

3

3

1.897

1.25

0

0

Kwalificatie

België Francis FORTON

Griekenland Apostolos BALOGIANNIS

15

12

12

12

1.167

1.355

0

0

Terug naar de ranglijst