Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Istanbul (TUR) - 12-10-15 t/m 18-10-15

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Roland FORTHOMME

Turkije Murat Naci COKLU

26

40

21

21

1.238

1.905

4

7

Halve Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Nederland Dick JASPERS  

45

44

30

30

1.5

1.467

6

7

Halve Finale

België Roland FORTHOMME

België Eddy MERCKX  

40

39

30

30

1.333

1.3

10

9

Kwartfinale

Spanje Carlos CRESPO

Nederland Dick JASPERS  

26

40

17

17

1.529

2.353

7

12

Kwartfinale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Turkije Murat Naci COKLU

34

40

28

28

1.214

1.429

7

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

België Eddy MERCKX  

35

40

22

22

1.591

1.818

6

8

Kwartfinale

België Roland FORTHOMME

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

29

20

20

2

1.45

8

7

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Nederland Dick JASPERS  

29

40

23

23

1.261

1.739

8

6

Achtste Finale

Spanje Carlos CRESPO

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

40

37

20

20

2

1.85

12

9

Achtste Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Turkije Murat Naci COKLU

37

40

24

24

1.542

1.667

6

8

Achtste Finale

Vietnam Xuan Cuong MA

Vietnam Quyet Chien TRAN

38

40

31

31

1.226

1.29

5

6

Achtste Finale

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

België Eddy MERCKX  

34

40

33

33

1.03

1.212

5

5

Achtste Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

35

40

22

22

1.591

1.818

7

7

Achtste Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Spanje Daniel SANCHEZ  

38

40

19

19

2

2.105

7

6

Achtste Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

België Roland FORTHOMME

23

40

17

17

1.353

2.353

4

13

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Frankrijk Jérémy BURY

40

33

26

26

1.538

1.269

15

4

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Turkije Adnan YUKSEL

40

30

17

17

2.353

1.765

5

10

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

36

40

24

24

1.5

1.667

4

7

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Spanje Carlos CRESPO

31

40

20

20

1.55

2

8

5

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

25

21

21

1.905

1.19

7

5

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Egypte Ragay HENRY

40

31

23

23

1.739

1.348

7

6

1/16 Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Turkije Semih SAYGINER  

40

35

23

23

1.739

1.522

10

4

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Vietnam Xuan Cuong MA

39

40

24

24

1.625

1.667

8

8

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

België Eddy LEPPENS

40

32

21

21

1.905

1.524

9

5

1/16 Finale

Zuid-Korea Hyung-Bum HWANG

Vietnam Vinh LY THE

42

41

32

32

1.313

1.281

5

5

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Turkije Ahmet ALP

40

38

29

29

1.379

1.31

6

7

1/16 Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Ecuador Luis AVEIGA

40

29

31

31

1.29

0.935

8

4

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Vietnam Anh Vu DUONG

40

39

38

38

1.053

1.026

5

6

1/16 Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Spanje Javier PALAZON

40

14

16

16

2.5

0.875

9

3

1/16 Finale

België Roland FORTHOMME

Turkije Ahmet BAYATLI

40

18

30

30

1.333

0.6

7

4

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

31

40

18

18

1.722

2.222

7

8

Q Groep L

Turkije Lütfi CENET

Vietnam Anh Vu DUONG

37

40

32

32

1.156

1.25

8

4

Terug naar de ranglijst