Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Hurghada (EGY) - 11-12-16 t/m 17-12-16

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Nederland Dick JASPERS  

40

29

19

19

2.105

1.526

8

5

Halve Finale

Nederland Dick JASPERS  

Duitsland Martin HORN  

40

26

22

22

1.818

1.182

9

7

Halve Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Zuid-Korea Jung-Han HEO

28

40

25

25

1.12

1.6

6

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Heang-Jik KIM

Duitsland Martin HORN  

19

40

18

18

1.056

2.222

3

12

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Nederland Dick JASPERS  

27

40

15

15

1.8

2.667

11

9

Kwartfinale

Zuid-Korea Kwang-Yeol PARK

Zuid-Korea Jung-Han HEO

20

40

19

19

1.053

2.105

5

8

Kwartfinale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Egypte Sameh SIDHOM

40

30

20

20

2

1.5

11

9

Achtste Finale

Zuid-Korea Heang-Jik KIM

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

12

14

14

2.857

0.857

11

3

Achtste Finale

Duitsland Martin HORN  

Frankrijk Jérémy BURY

40

22

22

22

1.818

1

12

4

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Turkije Murat Naci COKLU

40

24

24

24

1.667

1

10

4

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Ahmet ALP

40

27

19

19

2.105

1.421

9

4

Achtste Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

België Eddy MERCKX  

40

27

25

25

1.6

1.08

6

4

Achtste Finale

Zuid-Korea Kwang-Yeol PARK

Italië Marco ZANETTI  

40

38

32

32

1.25

1.188

6

7

Achtste Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Egypte Sameh SIDHOM

43

44

36

36

1.194

1.222

5

4

Achtste Finale

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

Vietnam Quyet Chien TRAN

28

40

24

24

1.167

1.667

7

10

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Semih SAYGINER  

40

34

21

21

1.905

1.619

6

6

1/16 Finale

Zuid-Korea Heang-Jik KIM

Turkije Lütfi CENET

42

41

22

22

1.909

1.864

10

10

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Egypte Riad NADY

40

17

18

18

2.222

0.944

10

5

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Duitsland Martin HORN  

23

40

25

25

0.92

1.6

3

4

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Turkije Murat TUZUL

40

17

23

23

1.739

0.739

9

4

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Jae-Guen KIM

40

29

19

19

2.105

1.526

12

8

1/16 Finale

België Eddy LEPPENS

Turkije Ahmet ALP

16

40

17

17

0.941

2.353

6

7

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Denemarken Tonny CARLSEN

40

24

28

28

1.429

0.857

6

4

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

40

34

25

25

1.6

1.36

8

8

1/16 Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

België Roland FORTHOMME

41

40

32

32

1.281

1.25

7

6

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Colombia Henry DIAZ PARADA

40

28

20

20

2

1.4

7

5

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Kwang-Yeol PARK

21

40

17

17

1.235

2.353

6

6

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Griekenland Konstantinos KOKKORIS

40

37

29

29

1.379

1.276

8

9

1/16 Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

40

24

22

22

1.818

1.091

6

5

1/16 Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Egypte Khaled ERFAN

40

16

21

21

1.905

0.762

13

7

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

36

40

24

24

1.5

1.667

6

12

Q Groep L

Egypte Ihab EL MESSERY

België Eddy LEPPENS

12

40

12

12

1

3.333

3

12

Terug naar de ranglijst