Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldkampioenschap - Bordeaux (FRA) - 15-11-16 t/m 19-11-16

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

40

37

19

19

2.105

1.947

7

6

Halve Finale

België Eddy LEPPENS

Spanje Daniel SANCHEZ  

39

40

24

24

1.625

1.667

6

8

Halve Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

18

40

16

16

1.125

2.5

4

11

Kwartfinale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

België Eddy LEPPENS

37

40

30

30

1.233

1.333

9

12

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

40

34

27

27

1.481

1.259

5

5

Kwartfinale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Italië Marco ZANETTI  

40

38

24

24

1.667

1.583

5

6

Kwartfinale

Frankrijk Jérôme BARBEILLON

Turkije Semih SAYGINER  

34

40

40

40

0.85

1

4

6

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

België Eddy LEPPENS

32

40

19

19

1.684

2.105

7

18

Achtste Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Vietnam Minh Cam MA

40

36

23

23

1.739

1.565

11

6

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

33

40

24

24

1.375

1.667

8

6

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Colombia Robinson MORALES LÓPEZ

40

9

16

16

2.5

0.563

8

3

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

21

11

11

3.636

1.909

10

7

Achtste Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Turkije Tayfun TASDEMIR

40

25

18

18

2.222

1.389

9

10

Achtste Finale

Frankrijk Jérôme BARBEILLON

Colombia Huberney CATAÑO

40

17

14

14

2.857

1.214

10

5

Achtste Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Turkije Murat Naci COKLU

40

25

19

19

2.105

1.316

11

9

Groep P

Turkije Murat Naci COKLU

Argentinië Guillermo PEREZ

40

16

23

23

1.739

0.696

7

5

Groep P

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Argentinië Guillermo PEREZ

40

34

41

41

0.976

0.829

5

4

Groep P

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Turkije Murat Naci COKLU

40

40

25

25

1.6

1.6

8

11

Groep O

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

Frankrijk Marc BOINGNERES

34

40

27

27

1.259

1.481

7

7

Groep O

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Frankrijk Marc BOINGNERES

40

22

21

21

1.905

1.048

7

4

Groep O

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

40

16

18

18

2.222

0.889

10

4

Groep N

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Frankrijk Jean Christophe ROUX

40

29

24

24

1.667

1.208

11

5

Groep N

Turkije Tayfun TASDEMIR

Frankrijk Jean Christophe ROUX

40

38

38

38

1.053

1

4

6

Groep N

Turkije Tayfun TASDEMIR

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

19

15

15

2.667

1.267

12

7

Groep M

Colombia Huberney CATAÑO

Denemarken Lars DUNCH

40

26

24

24

1.667

1.083

9

6

Groep M

België Roland FORTHOMME

Denemarken Lars DUNCH

40

16

25

25

1.6

0.64

7

5

Groep M

België Roland FORTHOMME

Colombia Huberney CATAÑO

31

40

22

22

1.409

1.818

5

8

Groep L

Egypte Riad NADY

Tsjechië Radek NOVAK

32

40

38

38

0.842

1.053

5

5

Groep L

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Tsjechië Radek NOVAK

40

32

27

27

1.481

1.185

5

8

Groep L

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Egypte Riad NADY

40

25

25

25

1.6

1

7

7

Groep K

Turkije Semih SAYGINER  

Japan Ryuuji UMEDA  

40

13

10

10

4

1.3

9

10

Groep K

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Japan Ryuuji UMEDA  

40

20

16

16

2.5

1.25

5

4

Terug naar de ranglijst