Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldkampioenschap - Santa Cruz (BOL) - 08-11-17 t/m 12-11-17

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Eddy MERCKX  

België Frédéric CAUDRON  

16

40

9

9

1.778

4.444

6

14

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON  

Italië Marco ZANETTI  

40

36

26

26

1.538

1.385

9

5

Halve Finale

Vietnam Minh Cam MA

België Eddy MERCKX  

44

45

20

20

2.2

2.25

8

11

Kwartfinale

Italië Marco ZANETTI  

Frankrijk Jérémy BURY

40

25

19

19

2.105

1.316

9

9

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON  

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

18

18

18

2.222

1

6

4

Kwartfinale

Spanje David MARTINEZ

België Eddy MERCKX  

28

40

22

22

1.273

1.818

6

10

Kwartfinale

Vietnam Minh Cam MA

Mexico Javier VERA SOLIS

40

28

15

15

2.667

1.867

12

10

Achtste Finale

Colombia Fernando DIAZ

Frankrijk Jérémy BURY

22

40

17

17

1.294

2.353

4

8

Achtste Finale

Vietnam Anh Vu DUONG

Italië Marco ZANETTI  

21

40

30

30

0.7

1.333

4

8

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

16

19

19

2.105

0.842

6

4

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

40

33

20

20

2

1.65

10

6

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Turkije Tayfun TASDEMIR

40

34

18

18

2.222

1.889

8

6

Achtste Finale

Spanje David MARTINEZ

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

39

24

24

1.667

1.625

7

6

Achtste Finale

België Eddy LEPPENS

Mexico Javier VERA SOLIS

34

40

20

20

1.7

2

6

7

Achtste Finale

Vietnam Minh Cam MA

Zuid-Korea Jung-Han HEO

40

33

27

27

1.481

1.222

7

4

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Griekenland Dionisis TSOKANTAS

40

20

23

23

1.739

0.87

9

5

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Colombia Fernando DIAZ

26

40

27

27

0.963

1.481

5

12

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Vietnam Dinh Nai NGO

40

33

17

17

2.353

1.941

14

5

1/16 Finale

Vietnam Anh Vu DUONG

Zuid-Korea Jin-Pyo HONG

40

18

20

20

2

0.9

11

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

40

15

18

18

2.222

0.833

8

5

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Costa Rica Erick TELLEZ

40

32

20

20

2

1.6

9

8

1/16 Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

39

40

26

26

1.5

1.538

7

10

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zweden David PENNÖR

40

27

27

27

1.481

1

7

4

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Duitsland Christian RUDOLPH  

40

29

21

21

1.905

1.381

8

6

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Nederland Glenn HOFMAN

40

25

16

16

2.5

1.563

8

9

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Peru Guido SACCO

40

27

26

26

1.538

1.038

8

4

1/16 Finale

Spanje David MARTINEZ

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

32

34

34

1.176

0.941

7

5

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Mexico Javier VERA SOLIS

36

40

23

23

1.565

1.739

7

7

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

België Eddy LEPPENS

27

40

15

15

1.8

2.667

9

11

1/16 Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Zuid-Korea Jung-Han HEO

27

40

30

30

0.9

1.333

5

8

1/16 Finale

Vietnam Minh Cam MA

Turkije Can CAPAK

40

32

20

20

2

1.6

11

4

Groep P

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Turkije Tayfun TASDEMIR

23

40

14

14

1.643

2.857

6

7

Terug naar de ranglijst