Kozoom Websites
Registreer of
Login
Help
Nederlands Dutch

Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Corfou (GRE) - 11-06-07 t/m 17-06-07

Fase Wedstrijden Set1 Set2 Set3 Set4 Set5 Gem. Serie
Finale

België Frédéric CAUDRON  

Turkije Semih SAYGINER  

15 6

10 6

15 6

10 5

6 10

15 11

15 5

2 4

1.889

1.423

0

0

Halve Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Spanje Daniel SANCHEZ  

6 10

15 10

15 9

6 9

15 11

4 10

15 8

13 8

1.342

1.027

0

0

Halve Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

België Frédéric CAUDRON  

9 6

15 6

1 5

15 6

15 2

0 1

11 7

15 8

1.8

2.143

0

0

Kwartfinale

België Peter DE BACKER

Spanje Daniel SANCHEZ  

12 13

15 14

4 6

15 6

7 4

15 5

1

1.8

0

0

Kwartfinale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Semih SAYGINER  

10 5

15 6

9 7

15 7

15 5

9 5

15 9

9 8

5 5

15 6

1.742

1.969

0

0

Kwartfinale

België Roland FORTHOMME

België Frédéric CAUDRON  

5 9

15 9

15 10

13 10

12 12

15 12

11 7

15 8

1.132

1.487

0

0

Kwartfinale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

België Wesley DE JAEGER

15 6

1 5

15 13

4 13

15 5

6 4

1.875

0.5

0

0

Achtste Finale

Griekenland Konstantinos KOKKORIS

Spanje Daniel SANCHEZ  

4 5

15 6

15 13

9 12

4 3

15 4

15 14

13 13

10 14

15 15

0.98

1.34

0

0

Achtste Finale

België Peter DE BACKER

Griekenland Kostas PAPAKONSTANTINOU

15 5

3 5

15 13

12 12

11 8

15 9

15 12

7 11

1.474

1

0

0

Achtste Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Duitsland Martin HORN  

15 6

9 6

9 4

15 4

15 8

8 8

14 10

15 10

15 6

2 6

2

1.441

0

0

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Italië Marco ZANETTI  

15 12

14 12

15 8

13 7

15 11

14 11

1.452

1.367

0

0

Achtste Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

België Frédéric CAUDRON  

15 3

7 3

5 5

15 5

12 5

15 6

14 15

15 15

1.643

1.793

0

0

Achtste Finale

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

België Roland FORTHOMME

14 8

15 8

15 6

5 6

5 5

15 5

9 7

15 8

1.654

1.852

0

0

Achtste Finale

België Wesley DE JAEGER

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

7 6

15 7

15 14

14 13

8 7

15 8

15 8

12 7

15 18

6 18

1.132

1.17

0

0

Achtste Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Ilhan URKUT

15 10

11 9

15 8

3 8

15 7

10 6

1.8

1.043

0

0

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Ecuador Luis AVEIGA

15 9

11 9

15 10

11 9

11 10

15 11

15 5

5 4

1.647

1.273

0

0

1/16 Finale

België Eddy LEPPENS

Griekenland Konstantinos KOKKORIS

12 8

15 8

7 9

15 10

15 6

6 5

13 10

15 11

1.424

1.5

0

0

1/16 Finale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Griekenland Kostas PAPAKONSTANTINOU

13 11

15 12

15 9

9 8

2 4

15 5

15 10

11 9

5 9

15 10

1.163

1.477

0

0

1/16 Finale

België Peter DE BACKER

Japan Ryuuji UMEDA  

15 6

10 5

7 5

15 6

15 7

2 6

15 11

8 11

1.793

1.25

0

0

1/16 Finale

Duitsland Martin HORN  

Turkije Murat Naci COKLU

10 9

15 10

5 6

15 6

15 14

12 14

15 12

14 11

15 9

14 9

1.2

1.4

0

0

1/16 Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Frankrijk Jérémy BURY

15 7

9 6

15 8

12 8

15 7

13 6

2.045

1.7

0

0

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Nederland Jean VAN ERP

15 13

9 13

11 7

15 7

15 5

8 5

13 3

15 3

15 5

11 4

2.091

1.813

0

0

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Griekenland Apostolos BALOGIANNIS

15 6

6 5

8 8

15 9

15 8

2 7

15 2

0 2

2.208

1

0

0

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Japan Takao MIYASHITA

15 4

7 3

15 9

4 9

15 14

12 13

1.667

0.92

0

0

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

15 9

9 8

4 6

15 7

15 9

6 8

15 13

12 13

1.324

1.167

0

0

1/16 Finale

België Roland FORTHOMME

Ecuador Javier TERAN NOBOA

15 4

1 3

15 6

4 6

15 9

8 8

2.368

0.765

0

0

1/16 Finale

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

Spanje Javier PALAZON

15 10

11 10

9 8

15 8

15 12

10 12

15 7

10 6

1.459

1.278

0

0

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

15 12

9 12

15 9

10 8

15 5

10 5

1.731

1.16

0

0

1/16 Finale

Zuid-Korea Deuk-Hee HWANG

België Wesley DE JAEGER

4 10

15 10

2 4

15 5

5 8

15 8

0.5

1.957

0

0

1/16 Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

Turkije Ilhan URKUT

15 23

13 22

15 7

11 7

9 10

15 10

9 10

15 11

9 7

15 7

1

1.211

0

0

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Adnan YUKSEL

4 6

15 7

15 6

3 5

12 11

15 12

15 12

10 11

15 12

13 12

1.298

1.191

0

0

Kwalificatie

Nederland Jean VAN ERP

Turkije Soner TAS

15 14

13 14

15 13

9 12

1.111

0.846

0

0

Terug naar de ranglijst