Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Bursa (TUR) - 06-02-17 t/m 12-02-17

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Frédéric CAUDRON  

Nederland Dick JASPERS  

40

14

7

7

5.714

2

12

5

Halve Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Nederland Dick JASPERS  

21

40

13

13

1.615

3.077

7

13

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

40

26

20

20

2

1.3

8

10

Kwartfinale

Zuid-Korea Seung-Jin LEE

Nederland Dick JASPERS  

25

40

24

24

1.042

1.667

4

7

Kwartfinale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Frankrijk Jérémy BURY

7

40

9

9

0.778

4.444

4

9

Kwartfinale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

37

22

22

1.818

1.682

7

12

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

35

29

29

1.379

1.207

5

7

Achtste Finale

Turkije Lütfi CENET

Nederland Dick JASPERS  

14

40

8

8

1.75

5

3

15

Achtste Finale

Zuid-Korea Seung-Jin LEE

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

13

17

17

2.353

0.765

10

4

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Frankrijk Jérémy BURY

32

40

18

18

1.778

2.222

8

13

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

19

40

16

16

1.188

2.5

6

11

Achtste Finale

Zuid-Korea Ji-Hun AHN

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

25

40

14

14

1.786

2.857

4

11

Achtste Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

40

29

31

31

1.29

0.935

9

5

Achtste Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

41

24

24

1.667

1.708

10

9

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

België Roland FORTHOMME

40

22

16

16

2.5

1.375

6

6

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Griekenland Konstantinos KOKKORIS

40

14

14

14

2.857

1

8

3

1/16 Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Turkije Lütfi CENET

39

40

31

31

1.258

1.29

6

13

1/16 Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Turkije Can CAPAK

40

22

13

13

3.077

1.692

10

6

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Zuid-Korea Seung-Jin LEE

30

40

20

20

1.5

2

7

11

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Vietnam Minh Cam MA

40

18

22

22

1.818

0.818

7

3

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Turkije Semih SAYGINER  

40

17

21

21

1.905

0.81

7

3

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Colombia Huberney CATAÑO

40

18

14

14

2.857

1.286

6

6

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

46

45

24

24

1.917

1.875

8

7

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

België Eddy LEPPENS

40

30

31

31

1.29

0.968

7

7

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Zuid-Korea Ji-Hun AHN

32

40

31

31

1.032

1.29

4

11

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

37

40

24

24

1.542

1.667

7

8

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

39

40

22

22

1.773

1.818

9

11

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO

40

35

28

28

1.429

1.25

6

8

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

40

25

24

24

1.667

1.042

7

5

1/16 Finale

België Roland FORTHOMME

Colombia José Juan GARCIA NUÑEZ

40

30

22

22

1.818

1.364

8

5

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Turkije Birol UYMAZ

40

38

23

23

1.739

1.652

10

8

Q Groep L

Turkije Adnan YUKSEL

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

31

40

24

24

1.292

1.667

4

14

Terug naar de ranglijst