Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Hurghada (EGY) - 05-12-10 t/m 11-12-10

Fase Wedstrijden Set1 Set2 Set3 Set4 Set5 Gem. Serie
Groep I

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

Denemarken Tonny CARLSEN

12 8

15 9

15 7

14 6

7 10

15 11

1.36

1.692

8

8

Finale

België Frédéric CAUDRON  

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

8 8

15 8

7 7

15 8

15 4

7 3

1 2

15 3

1.476

2.364

7

10

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON  

Frankrijk Jérémy BURY

15 7

9 6

8 3

15 4

15 7

13 6

15 10

6 10

1.963

1.654

6

11

Halve Finale

Japan Kouji FUNAKI

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

15 2

0 1

10 4

15 5

5 6

15 6

7 4

15 5

2.313

2.647

13

10

Kwartfinale

België Eddy LEPPENS

België Frédéric CAUDRON  

5 6

15 6

6 6

15 7

15 8

10 7

13 9

15 10

1.345

1.833

5

8

Kwartfinale

Japan Kouji FUNAKI

Nederland Dick JASPERS  

12 5

15 5

3 3

15 4

15 10

12 9

15 7

14 7

15 8

8 7

1.818

2

3

10

Kwartfinale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Spanje Javier PALAZON

9 3

15 3

15 13

14 13

15 8

8 7

12 12

15 13

15 7

5 6

1.535

1.357

7

10

Kwartfinale

Frankrijk Jérémy BURY

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

14 7

15 7

15 8

9 8

15 6

9 5

10 7

15 8

15 7

6 6

1.971

1.588

5

9

Achtste Finale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

België Jozef PHILIPOOM  

15 7

7 7

15 8

13 7

15 10

4 10

1.8

1

6

4

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Nederland Dick JASPERS  

10 9

15 9

0 1

15 2

15 11

5 10

9 3

15 4

1.417

2

8

9

Achtste Finale

Duitsland Martin HORN  

Japan Kouji FUNAKI

10 4

15 5

15 4

3 3

11 9

15 10

13 8

15 8

1.96

1.846

8

7

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Spanje Javier PALAZON

10 9

15 9

15 11

7 11

10 8

15 8

15 8

6 8

9 5

15 6

1.439

1.381

6

6

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Egypte Sameh SIDHOM

8 8

15 8

15 8

6 8

15 10

11 9

15 7

10 7

1.606

1.313

8

8

Achtste Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Italië Emilio SCIACCA

15 8

7 7

15 5

11 5

15 10

13 9

1.957

1.476

7

7

Achtste Finale

België Eddy LEPPENS

Turkije Tayfun TASDEMIR

15 8

11 8

15 8

3 7

15 6

11 6

2.045

1.19

6

5

Achtste Finale

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

Zuid-Korea Jae-Dong CHOI

15 8

10 7

12 10

15 11

15 9

3 8

15 7

7 7

1.676

1.061

13

4

1/16 Finale

Turkije Lütfi CENET

Italië Marco ZANETTI  

15 10

13 9

6 7

15 8

12 9

15 8

15 13

12 13

14 11

15 11

1.24

1.429

6

8

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Japan Kouji FUNAKI

11 10

15 10

15 15

9 15

12 13

15 13

1 4

15 5

0.929

1.256

4

8

1/16 Finale

Duitsland Martin HORN  

Frankrijk Jérôme BARBEILLON

7 11

15 11

15 6

7 6

15 11

5 10

15 7

7 7

1.486

1

6

8

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

België Roland FORTHOMME

15 4

5 3

15 8

9 8

6 2

15 2

15 7

9 7

2.429

1.9

10

15

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Spanje Javier PALAZON

15 4

6 3

11 13

15 14

13 8

15 8

4 8

15 9

1.303

1.5

8

5

1/16 Finale

België Jozef PHILIPOOM  

Spanje Ruben LEGAZPI

15 8

11 8

15 10

13 9

6 6

15 7

4 6

15 6

15 11

13 11

1.341

1.634

6

6

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Colombia Alexander SALAZAR

15 13

11 12

5 7

15 8

15 8

5 7

15 6

6 6

1.471

1.121

8

5

1/16 Finale

Egypte Ihab EL MESSERY

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

9 10

15 10

1 2

15 3

5 16

15 16

0.536

1.552

6

6

1/16 Finale

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

Japan Ryuuji UMEDA  

15 5

9 4

9 6

15 7

15 9

9 8

15 5

4 6

2.16

1.48

9

8

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Italië Emilio SCIACCA

11 10

15 10

4 4

15 5

15 18

9 17

15 11

8 11

6 7

15 7

1.02

1.24

8

9

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Dong CHOI

Turkije Savas BULUT

15 5

6 4

15 17

8 17

15 8

9 7

1.5

0.821

12

4

1/16 Finale

Oostenrijk Gerhard KOSTISTANSKY

Frankrijk Jérémy BURY

14 11

15 11

7 8

15 9

6 6

15 5

1.08

1.8

6

7

1/16 Finale

Nederland Barry VAN BEERS

Egypte Sameh SIDHOM

15 7

2 6

15 13

12 13

9 21

15 21

13 11

15 12

12 13

15 13

0.985

0.908

7

6

1/16 Finale

België Eddy LEPPENS

Zuid-Korea Jung-Han HEO

7 3

15 3

15 8

6 8

7 13

15 13

15 3

5 3

15 10

11 9

1.595

1.444

12

9

1/16 Finale

Ecuador Javier TERAN NOBOA

Turkije Tayfun TASDEMIR

6 8

15 8

1 7

15 8

8 9

15 9

0.625

1.8

5

6

1/16 Finale

Denemarken Tonny CARLSEN

België Frédéric CAUDRON  

15 9

10 8

2 3

15 4

5 7

15 7

3 6

15 7

1

2.115

10

7

Terug naar de ranglijst