Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Blankenberge (BEL) - 11-06-18 t/m 17-06-18

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Nederland Dick JASPERS  

33

40

17

17

1.941

2.353

8

7

Halve Finale

Nederland Dick JASPERS  

België Eddy MERCKX  

40

23

19

19

2.105

1.211

16

5

Halve Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

39

19

19

2.105

2.053

14

8

Kwartfinale

Turkije Tayfun TASDEMIR

België Eddy MERCKX  

25

40

12

12

2.083

3.333

7

15

Kwartfinale

Nederland Dick JASPERS  

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

40

35

17

17

2.353

2.059

7

9

Kwartfinale

Vietnam Minh Cam MA

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

24

40

22

22

1.091

1.818

7

6

Kwartfinale

Spanje Juan David ZAPATA GARCIA

Turkije Semih SAYGINER  

15

40

18

18

0.833

2.222

4

11

Achtste Finale

Vietnam Dinh Nai NGO

België Eddy MERCKX  

17

40

15

15

1.133

2.667

10

6

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Turkije Tayfun TASDEMIR

32

40

21

21

1.524

1.905

6

4

Achtste Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

39

40

18

18

2.167

2.222

13

8

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Can CAPAK

40

32

24

24

1.667

1.333

5

8

Achtste Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

44

40

22

22

2

1.818

9

6

Achtste Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Vietnam Minh Cam MA

18

40

15

15

1.2

2.667

5

9

Achtste Finale

België Eddy LEPPENS

Turkije Semih SAYGINER  

39

40

23

23

1.696

1.739

7

7

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Spanje Juan David ZAPATA GARCIA

29

40

13

13

2.231

3.077

15

9

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

21

12

12

3.333

1.75

14

6

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Vietnam Dinh Nai NGO

34

40

24

24

1.417

1.667

5

10

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Egypte Ihab EL MESSERY

40

33

25

25

1.6

1.32

6

7

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

40

28

22

22

1.818

1.273

7

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

37

40

23

23

1.609

1.739

5

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Vietnam Anh Vu DUONG

40

17

20

20

2

0.85

6

5

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Turkije Can CAPAK

40

41

25

25

1.6

1.64

4

8

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Denemarken Tonny CARLSEN

40

30

20

20

2

1.5

10

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Zuid-Korea Hyung-Kon KIM

30

40

29

29

1.034

1.379

10

5

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Turkije Birol UYMAZ

40

29

9

9

4.444

3.222

11

8

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Minh Cam MA

21

40

20

20

1.05

2

5

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Duitsland Dustin JAESCHKE

40

16

13

13

3.077

1.231

9

5

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Turkije Semih SAYGINER  

41

42

19

19

2.158

2.211

7

11

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

België Eddy LEPPENS

37

40

28

28

1.321

1.429

5

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

Spanje Juan David ZAPATA GARCIA

30

40

23

23

1.304

1.739

9

8

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

België Roland FORTHOMME

40

20

15

15

2.667

1.333

9

4

Q Groep L

Vietnam Xuan Cuong MA

Turkije Can CAPAK

19

40

27

27

0.704

1.481

2

10

Terug naar de ranglijst