Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Porto (POR) - 02-07-18 t/m 08-07-18

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Frédéric CAUDRON  

Turkije Tayfun TASDEMIR

40

21

14

14

2.857

1.5

11

5

Halve Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Turkije Tayfun TASDEMIR

21

40

14

14

1.5

2.857

8

8

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

40

27

18

18

2.222

1.5

7

8

Kwartfinale

Turkije Tayfun TASDEMIR

België Eddy MERCKX  

40

36

21

21

1.905

1.714

12

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Wan-Young CHOI

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

23

40

25

25

0.92

1.6

5

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Turkije Semih SAYGINER  

40

37

17

17

2.353

2.176

8

6

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO

40

28

26

26

1.538

1.077

6

6

Achtste Finale

Griekenland Kostas PAPAKONSTANTINOU

België Eddy MERCKX  

45

47

20

20

2.25

2.35

7

11

Achtste Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Turkije Lütfi CENET

40

27

15

15

2.667

1.8

14

8

Achtste Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

35

40

25

25

1.4

1.6

4

13

Achtste Finale

Zuid-Korea Wan-Young CHOI

Spanje Juan David ZAPATA GARCIA

40

25

21

21

1.905

1.19

6

8

Achtste Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Italië Marco ZANETTI  

40

14

20

20

2

0.7

10

5

Achtste Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

België Eddy LEPPENS

40

38

25

25

1.6

1.52

6

7

Achtste Finale

Spanje Javier PALAZON

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO

23

40

18

18

1.278

2.222

3

8

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Turkije Murat Naci COKLU

40

19

15

15

2.667

1.267

7

5

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

40

23

21

21

1.905

1.095

11

8

1/16 Finale

Griekenland Kostas PAPAKONSTANTINOU

Denemarken Tonny CARLSEN

40

25

28

28

1.429

0.893

5

4

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Turkije Lütfi CENET

41

42

30

30

1.367

1.4

5

7

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Tayfun TASDEMIR

27

40

14

14

1.929

2.857

6

8

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Turkije Murat TUZUL

40

36

25

25

1.6

1.44

5

9

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Portugal Rui Manuel COSTA

40

21

25

25

1.6

0.84

13

4

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Spanje Juan David ZAPATA GARCIA

38

40

20

20

1.9

2

7

8

1/16 Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Zuid-Korea Wan-Young CHOI

37

40

24

24

1.542

1.667

7

6

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Zuid-Korea Sung-Uk OH

40

22

23

23

1.739

0.957

8

5

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Turkije Semih SAYGINER  

38

40

24

24

1.583

1.667

7

8

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

België Eddy LEPPENS

39

40

23

23

1.696

1.739

7

15

1/16 Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Turkije Birol UYMAZ

40

33

24

24

1.667

1.375

6

5

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO

28

40

19

19

1.474

2.105

8

7

1/16 Finale

Duitsland Martin HORN  

Spanje Javier PALAZON

41

42

28

28

1.464

1.5

6

6

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Egypte Riad NADY

40

20

28

28

1.429

0.714

7

3

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Zuid-Korea Dong-Koong KANG

40

21

11

11

3.636

1.909

11

4

Q Groep L

Zuid-Korea Sung-Uk OH

Turkije Can CAPAK

40

27

26

26

1.538

1.038

6

4

Terug naar de ranglijst