Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Hurghada (EGY) - 02-12-18 t/m 08-12-18

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Frédéric CAUDRON  

Nederland Dick JASPERS  

34

40

21

21

1.619

1.905

10

7

Halve Finale

Nederland Dick JASPERS  

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

40

39

22

22

1.818

1.773

7

6

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON  

Turkije Semih SAYGINER  

40

39

17

17

2.353

2.294

9

7

Kwartfinale

Frankrijk Jérémy BURY

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

38

40

20

20

1.9

2

5

11

Kwartfinale

Nederland Dick JASPERS  

Denemarken Dion NELIN

40

29

15

15

2.667

1.933

11

7

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

32

17

17

2.353

1.882

10

6

Kwartfinale

België Roland FORTHOMME

Turkije Semih SAYGINER  

17

40

17

17

1

2.353

7

12

Achtste Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Turkije Adnan YUKSEL

40

24

13

13

3.077

1.846

13

7

Achtste Finale

Denemarken Dion NELIN

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

40

30

26

26

1.538

1.154

7

7

Achtste Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Colombia Huberney CATAÑO

40

30

27

27

1.481

1.111

8

7

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Egypte Sameh SIDHOM

40

40

21

21

1.905

1.905

7

5

Achtste Finale

België Roland FORTHOMME

Egypte Mohsen FOUDA

40

26

31

31

1.29

0.839

5

6

Achtste Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Turkije Murat Naci COKLU

40

39

26

26

1.538

1.5

9

6

Achtste Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Italië Marco ZANETTI  

40

29

21

21

1.905

1.381

6

7

Achtste Finale

België Frédéric CAUDRON  

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

25

18

18

2.222

1.389

10

6

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Lütfi CENET

40

29

19

19

2.105

1.526

9

5

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Denemarken Jacob HAACK-SORENSEN

40

30

27

27

1.481

1.111

8

5

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Sung-Uk OH

40

39

24

40

1.667

0.975

7

14

1/16 Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Denemarken Dion NELIN

36

40

22

22

1.636

1.818

7

10

1/16 Finale

Colombia Huberney CATAÑO

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

34

30

30

1.333

1.133

6

8

1/16 Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Frankrijk Jérémy BURY

34

40

18

18

1.889

2.222

10

18

1/16 Finale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Turkije Adnan YUKSEL

36

40

23

23

1.565

1.739

9

4

1/16 Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Zuid-Korea Seung-Jin LEE

40

16

18

18

2.222

0.889

10

7

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Egypte Mohsen FOUDA

29

40

19

19

1.526

2.105

6

16

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

België Roland FORTHOMME

20

40

16

16

1.25

2.5

8

6

1/16 Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

40

31

18

18

2.222

1.722

12

5

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

26

14

14

2.857

1.857

11

6

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Turkije Tayfun TASDEMIR

40

37

19

19

2.105

1.947

11

11

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Egypte Ahmed ABDALLAH

40

24

22

22

1.818

1.091

9

6

1/16 Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Turkije Birol UYMAZ

40

18

19

19

2.105

0.947

7

3

1/16 Finale

België Frédéric CAUDRON  

Spanje Juan David ZAPATA GARCIA

40

30

30

20

1.333

1.5

11

11

Q Groep L

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Spanje David MARTINEZ

40

37

23

23

1.739

1.609

4

10

Terug naar de ranglijst