Kozoom Websites
Registreer of
Login
Help
Nederlands Dutch

Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Trabzon (TUR) - 14-02-11 t/m 20-02-11

Fase Wedstrijden Set1 Set2 Set3 Set4 Set5 Gem. Serie
Finale

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

België Eddy MERCKX  

5 2

15 2

6 5

15 6

11 7

15 7

1.571

3

4

9

Halve Finale

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

13 13

15 13

15 11

10 11

15 10

9 9

15 9

10 9

1.349

1.048

6

6

Halve Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

België Eddy MERCKX  

15 5

9 4

3 8

15 9

9 6

15 6

12 12

15 13

1.258

1.688

6

9

Kwartfinale

België Frédéric CAUDRON  

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

12 9

15 9

15 6

5 6

8 5

15 5

15 9

12 9

11 10

15 10

1.564

1.59

6

6

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

8 6

15 6

12 11

15 12

15 4

5 3

4 3

15 4

1.625

2

14

9

Kwartfinale

België Eddy MERCKX  

Turkije Murat Naci COKLU

15 10

11 9

15 9

8 9

15 12

6 11

1.452

0.862

7

4

Kwartfinale

Turkije Lütfi CENET

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

10 9

15 9

4 4

15 5

14 7

15 7

1.4

2.143

8

8

Achtste Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

België Frédéric CAUDRON  

15 5

6 4

9 5

15 6

15 7

8 6

14 12

15 13

6 8

15 8

1.595

1.595

9

9

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Frankrijk Jérémy BURY

15 9

10 8

15 15

14 15

15 7

7 6

1.452

1.069

5

4

Achtste Finale

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

Nederland Jean VAN ERP

15 8

10 7

15 10

14 10

15 6

8 5

1.875

1.455

7

5

Achtste Finale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

15 3

5 2

15 11

9 11

13 6

15 6

15 9

8 9

2

1.321

11

7

Achtste Finale

België Jozef PHILIPOOM  

België Eddy MERCKX  

12 9

15 10

15 10

6 9

1 7

15 8

14 10

15 10

1.167

1.378

6

6

Achtste Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

15 8

10 8

9 7

15 7

3 4

15 5

11 7

15 9

1.462

1.897

7

7

Achtste Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Oostenrijk Andreas EFLER

4 9

15 10

15 7

1 6

11 7

15 8

15 5

4 4

15 5

12 5

1.818

1.424

9

6

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Lütfi CENET

15 8

10 8

15 11

6 10

5 4

15 5

11 7

15 7

11 9

15 10

1.462

1.525

5

6

1/16 Finale

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Japan Ryuuji UMEDA  

15 7

6 7

15 6

4 5

15 10

13 10

1.957

1.045

7

7

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

13 8

15 8

4 3

15 4

15 6

2 5

15 6

5 6

14 10

15 10

1.848

1.576

6

6

1/16 Finale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Nederland Barry VAN BEERS

9 9

15 10

15 3

1 2

15 5

11 5

15 7

9 6

2.25

1.565

8

11

1/16 Finale

Spanje Ruben LEGAZPI

België Frédéric CAUDRON  

12 9

15 9

6 4

15 5

6 6

15 6

1.263

2.25

5

9

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Turkije Adnan YUKSEL

15 13

7 12

10 8

15 9

15 8

6 7

13 14

15 15

15 14

10 13

1.193

0.946

7

7

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Japan Kouji FUNAKI

14 10

15 10

15 10

14 10

15 9

1 8

15 2

8 2

1.903

1.267

9

8

1/16 Finale

Nederland Jean VAN ERP

Spanje Javier PALAZON

15 5

6 4

13 6

15 7

15 5

0 4

7 4

15 5

15 8

10 7

2.321

1.704

10

7

1/16 Finale

België Eddy LEPPENS

Zuid-Korea Kyung-Roul KIM

15 7

12 6

1 3

15 4

15 5

11 4

4 6

15 7

13 8

15 8

1.655

2.345

6

12

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Colombia Julian MORALES

1 4

15 5

9 7

15 7

15 9

13 9

15 9

8 8

15 8

1 8

1.486

1.405

6

6

1/16 Finale

Duitsland Martin HORN  

Oostenrijk Andreas EFLER

9 12

15 13

12 9

15 9

13 15

15 16

0.944

1.184

6

5

1/16 Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Peru Ramon RODRIGUEZ

15 9

9 8

15 13

14 13

15 7

2 6

1.552

0.926

6

5

1/16 Finale

België Jozef PHILIPOOM  

Turkije Savas BULUT

15 4

2 3

15 10

14 10

15 12

14 11

1.731

1.25

9

5

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

15 3

2 2

15 6

9 6

11 10

15 10

15 3

4 3

2.545

1.429

14

6

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Oostenrijk Gerhard KOSTISTANSKY

15 9

9 8

6 7

15 8

15 5

5 4

15 5

3 4

1.962

1.333

9

6

1/16 Finale

Turkije Lütfi CENET

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

15 9

9 8

15 7

12 7

15 14

10 13

1.5

1.107

8

6

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Frankrijk Jérôme BARBEILLON

15 8

7 7

15 2

2 2

15 6

5 5

2.813

1

10

3

Q Groep J

Turkije Adnan YUKSEL

Japan Yoichiro MORI

14 8

15 9

15 10

11 9

15 9

11 9

1.63

1.37

5

5

Terug naar de ranglijst