Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Veghel (NED) - 20-10-19 t/m 26-10-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Turkije Lütfi CENET

40

35

21

21

1.905

1.667

6

17

Halve Finale

Turkije Lütfi CENET

Spanje Antonio MONTES

40

39

31

31

1.29

1.258

5

9

Halve Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

40

38

22

22

1.818

1.727

7

6

Kwartfinale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

32

40

22

22

1.455

1.818

7

7

Kwartfinale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

België Eddy MERCKX  

40

30

18

18

2.222

1.667

6

6

Kwartfinale

Spanje Antonio MONTES

Italië Marco ZANETTI  

40

22

21

21

1.905

1.048

7

7

Kwartfinale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Lütfi CENET

30

40

16

16

1.875

2.5

7

13

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

40

28

15

15

2.667

1.867

7

14

Achtste Finale

Turkije Gokhan SALMAN

Spanje Antonio MONTES

32

40

24

24

1.333

1.667

6

4

Achtste Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Turkije Lütfi CENET

34

40

25

25

1.36

1.6

7

7

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

27

13

13

3.077

2.077

24

6

Achtste Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

29

40

21

21

1.381

1.905

4

6

Achtste Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

19

40

15

15

1.267

2.667

7

14

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

36

25

25

1.6

1.44

6

8

Achtste Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

30

40

24

24

1.25

1.667

6

11

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Turkije Gokhan SALMAN

39

40

28

28

1.393

1.429

5

8

Groep H

Turkije Lütfi CENET

Turkije Murat Naci COKLU

33

40

30

30

1.1

1.333

6

8

Groep H

Turkije Lütfi CENET

Turkije Gokhan SALMAN

40

34

18

18

2.222

1.889

8

6

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Turkije Murat Naci COKLU

32

40

23

23

1.391

1.739

4

8

Groep H

Turkije Murat Naci COKLU

Turkije Gokhan SALMAN

23

40

18

18

1.278

2.222

6

11

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Turkije Lütfi CENET

14

40

16

16

0.875

2.5

3

7

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Frankrijk Jérémy BURY

40

18

22

22

1.818

0.818

7

5

Groep G

Spanje Antonio MONTES

België Roland FORTHOMME

40

17

24

24

1.667

0.708

7

3

Groep G

Spanje Antonio MONTES

Frankrijk Jérémy BURY

37

40

18

18

2.056

2.222

9

9

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

België Roland FORTHOMME

40

24

17

17

2.353

1.412

19

10

Groep G

Frankrijk Jérémy BURY

België Roland FORTHOMME

40

25

13

13

3.077

1.923

8

5

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Spanje Antonio MONTES

28

40

22

22

1.273

1.818

6

8

Groep F

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Denemarken Brian KNUDSEN

40

24

15

15

2.667

1.6

8

5

Groep F

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Vietnam Dinh Nai NGO

40

38

17

17

2.353

2.235

10

13

Groep F

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Denemarken Brian KNUDSEN

40

22

16

16

2.5

1.375

7

5

Groep F

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Vietnam Dinh Nai NGO

34

40

19

19

1.789

2.105

9

12

Groep F

Denemarken Brian KNUDSEN

Vietnam Dinh Nai NGO

40

24

28

28

1.429

0.857

7

4

Terug naar de ranglijst