Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - 3CC World Masters - Seoul (KOR) - 12-07-18 t/m 15-07-18

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

België Eddy LEPPENS

België Eddy MERCKX  

19

57

20

20

0.95

2.85

2

9

Halve Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

België Eddy MERCKX  

13

26

20

20

0.65

1.3

3

6

Halve Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

België Eddy LEPPENS

46

52

20

20

2.3

2.6

8

11

Kwartfinale

België Eddy MERCKX  

Italië Marco ZANETTI  

53

41

20

20

2.65

2.05

12

8

Kwartfinale

Spanje David MARTINEZ

Vietnam Quyet Chien TRAN

25

26

20

20

1.25

1.3

5

7

Kwartfinale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

België Eddy LEPPENS

28

40

20

20

1.4

2

5

6

Kwartfinale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Japan Yusuke MORI

39

22

20

20

1.95

1.1

7

5

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Vietnam Minh Cam MA

56

33

20

20

2.8

1.65

8

3

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Frankrijk Jérémy BURY

60

33

20

20

3

1.65

9

8

Achtste Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Quyet Chien TRAN

33

37

20

20

1.65

1.85

6

10

Achtste Finale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Spanje David MARTINEZ

32

34

20

20

1.6

1.7

8

4

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

België Eddy LEPPENS

32

34

20

20

1.6

1.7

8

6

Achtste Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

26

40

20

20

1.3

2

6

8

Achtste Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Japan Yusuke MORI

16

23

20

20

0.8

1.15

6

6

Achtste Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

28

20

20

2

1.4

10

7

Q Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Vietnam Quyet Chien TRAN

36

33

20

20

1.8

1.65

4

6

Q Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Vietnam Dinh Nai NGO

39

24

20

20

1.95

1.2

7

4

Q Groep H

Vietnam Quyet Chien TRAN

Vietnam Dinh Nai NGO

32

28

20

20

1.6

1.4

7

5

Q Groep G

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Tayfun TASDEMIR

37

40

20

20

1.85

2

9

7

Q Groep G

Nederland Dick JASPERS  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

32

43

20

20

1.6

2.15

6

7

Q Groep G

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Turkije Tayfun TASDEMIR

55

66

20

20

2.75

3.3

9

15

Q Groep F

Turkije Murat Naci COKLU

Spanje David MARTINEZ

54

28

20

20

2.7

1.4

16

6

Q Groep F

Turkije Murat Naci COKLU

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

36

27

20

20

1.8

1.35

9

5

Q Groep F

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Spanje David MARTINEZ

26

34

20

20

1.3

1.7

4

6

Q Groep E

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

45

23

20

20

2.25

1.15

13

10

Q Groep E

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Turkije Semih SAYGINER  

30

24

20

20

1.5

1.2

7

8

Q Groep E

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Turkije Semih SAYGINER  

40

27

20

20

2

1.35

9

7

Q Groep D

Spanje Daniel SANCHEZ  

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

46

19

20

20

2.3

0.95

9

6

Q Groep D

Spanje Daniel SANCHEZ  

België Roland FORTHOMME

44

34

20

20

2.2

1.7

6

7

Q Groep D

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

België Roland FORTHOMME

36

23

20

20

1.8

1.15

8

5

Q Groep C

Italië Marco ZANETTI  

België Eddy LEPPENS

70

36

20

20

3.5

1.8

11

4

Q Groep C

Italië Marco ZANETTI  

Zuid-Korea Chi-Yeon CHO

28

16

20

20

1.4

0.8

7

4

Terug naar de ranglijst