Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Pan-Amerikaans Kampioenschap - Ciudad de México (MEX) - 17-07-18 t/m 20-07-18

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Colombia Pedro GONZALEZ

Colombia José Juan GARCIA NUÑEZ

40

32

18

18

2.222

1.778

9

5

Halve Finale

Colombia Robinson MORALES LÓPEZ

Colombia José Juan GARCIA NUÑEZ

35

40

27

27

1.296

1.481

5

6

Halve Finale

Peru Guido SACCO

Colombia Pedro GONZALEZ

24

40

22

22

1.091

1.818

7

8

Kwartfinale

Colombia Alexander SALAZAR

Colombia José Juan GARCIA NUÑEZ

30

40

29

29

1.034

1.379

5

12

Kwartfinale

Mexico Juan PATIÑO

Colombia Robinson MORALES LÓPEZ

29

40

36

36

0.806

1.111

3

7

Kwartfinale

Colombia Pedro GONZALEZ

Colombia Julian MORALES

40

26

30

30

1.333

0.867

8

7

Kwartfinale

Peru Guido SACCO

Costa Rica Erick TELLEZ

40

36

32

32

1.25

1.125

6

6

Achtste Finale

Colombia José Juan GARCIA NUÑEZ

Mexico Javier VERA SOLIS

40

30

30

30

1.333

1

8

4

Achtste Finale

Colombia Alexander SALAZAR

Mexico Miguel ALMARAZ

40

31

24

24

1.667

1.292

5

6

Achtste Finale

Ecuador Juan Carlos DEL SALTO

Mexico Juan PATIÑO

18

40

34

34

0.529

1.176

4

7

Achtste Finale

Mexico Covarrubias Rodolfo GAMBOA

Colombia Robinson MORALES LÓPEZ

24

40

28

28

0.857

1.429

7

7

Achtste Finale

Colombia Pedro GONZALEZ

Argentinië Juan Pablo SISTERNA

40

23

22

22

1.818

1.045

11

6

Achtste Finale

Colombia Julian MORALES

Mexico Luis AVILA

40

38

29

29

1.379

1.31

4

9

Achtste Finale

Argentinië Mauro SALVADOR

Peru Guido SACCO

31

40

30

30

1.033

1.333

5

7

Achtste Finale

Costa Rica Erick TELLEZ

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

40

31

31

31

1.29

1

7

8

1/16 Finale

Peru Cristopher TEVEZ

Colombia Robinson MORALES LÓPEZ

38

40

32

32

1.188

1.25

5

4

1/16 Finale

Mexico Covarrubias Rodolfo GAMBOA

Mexico Cristian HERNANDEZ

40

35

41

41

0.976

0.854

4

6

1/16 Finale

Mexico Juan PATIÑO

Costa Rica Victor SOLANO

40

18

26

26

1.538

0.692

6

2

1/16 Finale

Colombia Huberney CATAÑO

Ecuador Juan Carlos DEL SALTO

40

40

40

40

1

1

7

7

1/16 Finale

Colombia José Juan GARCIA NUÑEZ

Bolivia CANSECO Sergio

40

16

31

31

1.29

0.516

7

2

1/16 Finale

Mexico Javier VERA SOLIS

Panama Gustavo PATIÑO

40

24

31

31

1.29

0.774

4

5

1/16 Finale

Mexico Miguel ALMARAZ

Chili Luis BAHAMONDES

40

10

18

18

2.222

0.556

7

2

1/16 Finale

Colombia Alexander SALAZAR

Peru Ramon RODRIGUEZ

40

29

26

26

1.538

1.115

4

9

1/16 Finale

Colombia Julian MORALES

Ecuador Luis AVEIGA

40

29

33

33

1.212

0.879

4

5

1/16 Finale

Mexico Luis AVILA

Colombia Henry DIAZ PARADA

40

34

26

26

1.538

1.308

11

7

1/16 Finale

Mexico MUÑOZ Raymundo

Argentinië Juan Pablo SISTERNA

25

40

21

21

1.19

1.905

9

10

1/16 Finale

Colombia Pedro GONZALEZ

Costa Rica Allan MARIN

40

11

30

30

1.333

0.367

9

2

1/16 Finale

Ecuador Javier TERAN NOBOA

Argentinië Mauro SALVADOR

40

40

34

34

1.176

1.176

6

6

1/16 Finale

Peru Guido SACCO

Argentinië Fabian OLIVETO

40

36

39

39

1.026

0.923

4

4

1/16 Finale

Verenigde Staten Hugo PATINO

Costa Rica Erick TELLEZ

23

40

23

23

1

1.739

6

7

1/16 Finale

Verenigde Staten Pedro PIEDRABUENA

Colombia Andres LIZARAZO

40

34

24

24

1.667

1.417

10

6

Groep N

Mexico Javier VERA SOLIS

Argentinië Fabian OLIVETO

30

21

32

32

0.938

0.656

6

4

Terug naar de ranglijst