Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldkampioenschap Dames - Valencia (ESP) - 30-09-19 t/m 02-10-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

Japan Orie HIDA  

30

21

27

27

1.111

0.778

5

4

Halve Finale

Japan Ayako SAKAI

Japan Orie HIDA  

21

30

25

25

0.84

1.2

4

3

Halve Finale

Cambodja Pheavy SRUONG

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

14

30

29

29

0.483

1.034

3

5

Kwartfinale

Turkije Gülsen DEGENER

Japan Orie HIDA  

15

30

20

20

0.75

1.5

4

5

Kwartfinale

Japan Ayako SAKAI

Duitsland Steffi DASKE

16

30

39

39

0.41

0.769

4

3

Kwartfinale

Spanje Estela CARDOSO

Cambodja Pheavy SRUONG

13

30

34

34

0.382

0.882

2

4

Kwartfinale

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

Zuid-Korea Min-Ah KIM

30

22

26

26

1.154

0.846

3

4

Achtste Finale

Japan Orie HIDA  

Frankrijk Céline JACQUES

30

11

30

30

1

0.367

5

2

Achtste Finale

Tsjechië Irena HAMBALKOVA

Turkije Gülsen DEGENER

24

30

36

36

0.667

0.833

5

5

Achtste Finale

Japan Ayako SAKAI

België Jaimie BUELENS

30

26

40

40

0.75

0.65

3

4

Achtste Finale

Turkije Guzin Mujde KARAKASLI

Duitsland Steffi DASKE

21

30

39

39

0.538

0.769

4

6

Achtste Finale

Nederland Therese KLOMPENHOUWER  

Denemarken Marianne MORTENSEN

30

14

28

28

1.071

0.5

6

3

Achtste Finale

Peru Jackeline PEREZ

Zuid-Korea Min-Ah KIM

16

30

40

40

0.4

0.75

2

6

Achtste Finale

Spanje Estela CARDOSO

Oostenrijk Helga MITTERBOCK

30

21

54

54

0.556

0.389

3

2

Achtste Finale

Cambodja Pheavy SRUONG

Nederland Joke BREUR

30

16

40

40

0.75

0.4

4

3

Groep H

Tsjechië Irena HAMBALKOVA

Colombia Martha CASTRO

25

19

63

63

0.397

0.302

4

2

Groep H

Tsjechië Irena HAMBALKOVA

Denemarken Marianne MORTENSEN

25

12

46

46

0.543

0.261

3

2

Groep H

Denemarken Marianne MORTENSEN

Colombia Martha CASTRO

25

20

66

66

0.379

0.303

3

3

Groep G

Japan Ayako SAKAI

België Jaimie BUELENS

0

0

0

0

0

0

0

0

Groep G

Japan Ayako SAKAI

België Danielle LE BRUIJN

25

21

40

40

0.625

0.525

3

6

Groep G

België Danielle LE BRUIJN

België Jaimie BUELENS

21

25

38

38

0.553

0.658

4

4

Groep F

Duitsland Steffi DASKE

Peru Jackeline PEREZ

24

25

69

69

0.348

0.362

5

5

Groep F

Duitsland Steffi DASKE

Colombia Soledad GOMEZ

25

18

73

73

0.342

0.247

2

2

Groep F

Peru Jackeline PEREZ

Colombia Soledad GOMEZ

25

17

46

46

0.543

0.37

3

3

Groep E

Turkije Guzin Mujde KARAKASLI

Oostenrijk Helga MITTERBOCK

25

20

39

39

0.641

0.513

3

3

Groep E

Turkije Guzin Mujde KARAKASLI

Colombia Edna VARGAS

25

11

34

34

0.735

0.324

4

3

Groep E

Oostenrijk Helga MITTERBOCK

Colombia Edna VARGAS

25

20

60

60

0.417

0.333

4

2

Groep D

Turkije Gülsen DEGENER

Zuid-Korea Hyun-Ji YONG

25

23

40

40

0.625

0.575

2

4

Groep D

Spanje Estela CARDOSO

Turkije Gülsen DEGENER

25

23

49

49

0.51

0.469

4

3

Groep D

Spanje Estela CARDOSO

Zuid-Korea Hyun-Ji YONG

25

5

29

29

0.862

0.172

5

1

Groep C

Japan Orie HIDA  

Nederland Karina JETTEN

25

19

39

39

0.641

0.487

4

7

Groep C

Zuid-Korea Min-Ah KIM

Japan Orie HIDA  

18

25

23

23

0.783

1.087

5

9

Terug naar de ranglijst