Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldkampioenschap Junioren - Valencia (ESP) - 03-10-19 t/m 05-10-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Zuid-Korea Jun-Seo KO

35

24

24

24

1.458

1

9

4

Halve Finale

Zuid-Korea Jun-Seo KO

Zuid-Korea Hwa-Woo CHO

35

33

27

27

1.296

1.222

7

10

Halve Finale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Colombia Cristian MONTOYA

35

15

19

19

1.842

0.789

10

5

Kwartfinale

Zuid-Korea Jun-Seo KO

Japan Shota FUNAKI

35

20

46

46

0.761

0.435

5

6

Kwartfinale

Italië Alessio D'AGATA

Zuid-Korea Hwa-Woo CHO

20

35

24

24

0.833

1.458

3

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Spanje Iván MAYOR

35

7

16

16

2.188

0.438

7

2

Kwartfinale

Colombia Cristian MONTOYA

Nicaragua Percy MARTINEZ

35

13

19

19

1.842

0.684

10

4

Achtste Finale

Zuid-Korea Jun-Seo KO

Peru Luis CARRASCO

35

25

43

43

0.814

0.581

5

3

Achtste Finale

Japan Shota FUNAKI

Denemarken Lukas MORTENSEN

35

31

60

60

0.583

0.517

5

5

Achtste Finale

Frankrijk Nathan DURIEZ

Italië Alessio D'AGATA

29

35

30

30

0.967

1.167

5

6

Achtste Finale

Zuid-Korea Hwa-Woo CHO

Frankrijk Maxime PANAIA

35

33

31

31

1.129

1.065

6

4

Achtste Finale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Zuid-Korea Hannuri KIM

35

12

22

22

1.591

0.545

7

4

Achtste Finale

Spanje Iván MAYOR

Turkije Alptekin CANOZKAN

35

29

28

28

1.25

1.036

5

5

Achtste Finale

Oostenrijk KOGELBAUER Nikolaus

Colombia Cristian MONTOYA

32

35

40

40

0.8

0.875

5

6

Achtste Finale

Nicaragua Percy MARTINEZ

België Nick ROSIER

35

27

47

47

0.745

0.574

4

3

Groep H

Turkije Alptekin CANOZKAN

Spanje Mario MERCADER

25

13

22

22

1.136

0.591

4

3

Groep H

Turkije Alptekin CANOZKAN

Oostenrijk KOGELBAUER Nikolaus

23

25

31

31

0.742

0.806

3

4

Groep H

Oostenrijk KOGELBAUER Nikolaus

Spanje Mario MERCADER

25

16

31

31

0.806

0.516

5

3

Groep G

Peru Luis CARRASCO

Nederland Tom SLIKKER

18

25

48

48

0.375

0.521

2

3

Groep G

Peru Luis CARRASCO

Spanje Iván MAYOR

25

21

30

30

0.833

0.7

4

4

Groep G

Spanje Iván MAYOR

Nederland Tom SLIKKER

25

14

32

32

0.781

0.438

4

4

Groep F

Frankrijk Nathan DURIEZ

Tsjechië ETTEL Milan

25

12

27

27

0.926

0.444

3

3

Groep F

Frankrijk Nathan DURIEZ

Colombia Cristian MONTOYA

16

25

25

25

0.64

1

4

4

Groep F

Colombia Cristian MONTOYA

Tsjechië ETTEL Milan

22

25

45

45

0.489

0.556

4

4

Groep E

Egypte Mahmoud AYMAN

Zuid-Korea Jun-Seo KO

22

25

31

31

0.71

0.806

3

6

Groep E

Egypte Mahmoud AYMAN

Italië Alessio D'AGATA

24

25

34

34

0.706

0.735

6

4

Groep E

Italië Alessio D'AGATA

Zuid-Korea Jun-Seo KO

20

25

22

22

0.909

1.136

6

3

Groep D

Japan Shota FUNAKI

Denemarken Lukas MORTENSEN

25

19

32

32

0.781

0.594

4

5

Groep D

Japan Shota FUNAKI

Spanje ADRIA GARCIA DUENAS

25

22

36

36

0.694

0.611

5

4

Groep D

Spanje ADRIA GARCIA DUENAS

Denemarken Lukas MORTENSEN

24

25

29

29

0.828

0.862

5

5

Groep C

Zuid-Korea Hannuri KIM

Nicaragua Percy MARTINEZ

21

25

35

35

0.6

0.714

4

3

Groep C

Nicaragua Percy MARTINEZ

Zuid-Korea Hannuri KIM

25

21

35

35

0.714

0.6

3

4

Terug naar de ranglijst