Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldkampioenschap - Randers (DEN) - 26-11-19 t/m 30-11-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

40

37

22

22

1.818

1.682

7

7

Halve Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

36

40

21

21

1.714

1.905

9

5

Halve Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Egypte Sameh SIDHOM

40

18

10

10

4

1.8

12

4

Kwartfinale

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

Turkije Tayfun TASDEMIR

40

33

26

26

1.538

1.269

6

7

Kwartfinale

Turkije Semih SAYGINER  

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

37

17

17

2.353

2.176

8

9

Kwartfinale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Egypte Sameh SIDHOM

27

40

28

28

0.964

1.429

6

9

Kwartfinale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Denemarken Dion NELIN

40

19

17

17

2.353

1.118

13

4

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Turkije Tayfun TASDEMIR

27

40

21

21

1.286

1.905

9

5

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

36

40

31

31

1.161

1.29

8

13

Achtste Finale

Zuid-Korea Wan-Young CHOI

Vietnam Quyet Chien TRAN

29

40

22

22

1.318

1.818

5

5

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Semih SAYGINER  

29

40

20

20

1.45

2

9

10

Achtste Finale

Egypte Sameh SIDHOM

België Roland FORTHOMME

44

41

21

21

2.095

1.952

6

9

Achtste Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

33

27

27

1.481

1.222

8

6

Achtste Finale

Duitsland Martin HORN  

Denemarken Dion NELIN

40

41

26

26

1.538

1.577

9

6

Achtste Finale

België Eddy MERCKX  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

47

48

22

22

2.136

2.182

7

11

1/16 Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Costa Rica Erick TELLEZ

40

19

19

19

2.105

1

8

5

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Italië Marco ZANETTI  

21

40

15

15

1.4

2.667

5

12

1/16 Finale

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

20

40

22

22

0.909

1.818

4

14

1/16 Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Colombia Pedro GONZALEZ

40

10

13

13

3.077

0.769

7

3

1/16 Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Ecuador Javier TERAN NOBOA

40

25

25

25

1.6

1

11

4

1/16 Finale

Zuid-Korea Wan-Young CHOI

Japan Yusuke MORI

40

32

31

31

1.29

1.032

6

3

1/16 Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Denemarken Jacob HAACK-SORENSEN

40

36

23

23

1.739

1.565

8

5

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Duitsland Dustin JAESCHKE

40

25

23

23

1.739

1.087

17

7

1/16 Finale

België Roland FORTHOMME

Frankrijk Gwendal MARECHAL

40

30

34

34

1.176

0.882

5

3

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

40

34

29

29

1.379

1.172

6

4

1/16 Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Oostenrijk Arnim KAHOFER

40

37

27

27

1.481

1.37

5

11

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Ecuador Javier TERAN NOBOA

40

26

14

14

2.857

1.857

11

7

1/16 Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Denemarken Dion NELIN

42

45

11

11

3.818

4.091

14

16

1/16 Finale

Duitsland Martin HORN  

Turkije Murat Naci COKLU

40

30

21

21

1.905

1.429

7

7

1/16 Finale

Turkije Lütfi CENET

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

42

48

22

22

1.909

2.182

9

5

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

34

21

21

1.905

1.619

9

7

Q Groep P

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Spanje Daniel SANCHEZ  

34

40

21

21

1.619

1.905

8

7

Terug naar de ranglijst