Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Frans Kampioenschap D1 Finale - La Baule (FRA) - 01-06-19 t/m 02-06-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Frankrijk Mikaël DEVOGELAERE  (La Baule)

Frankrijk Francis CONNESSON    (Andernos)

40

26

37

37

1.081

0.703

8

5

Finale

Frankrijk Jérémy BURY  (La Baule)

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (Andernos)

40

30

23

23

1.739

1.304

10

11

Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR  (La Baule)

België Roland FORTHOMME  (Andernos)

19

29

16

17

1.188

1.706

6

9

Finale

België Frédéric CAUDRON    (La Baule)

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Andernos)

40

27

18

18

2.222

1.5

7

4

Bronzen Finale

Frankrijk Gwendal MARECHAL  (Saint-Quentin)

Turkije Murat Naci COKLU  (Colmar)

40

26

19

19

2.105

1.368

8

6

Bronzen Finale

Frankrijk Kévin PERROTIN  (Saint-Quentin)

Denemarken Dion NELIN  (Colmar)

40

28

33

33

1.212

0.848

8

7

Bronzen Finale

Frankrijk Alexis ROUAUD  (Saint-Quentin)

België Dany BOUTET  (Colmar)

40

31

37

37

1.081

0.838

11

4

Bronzen Finale

Frankrijk Nathan DURIEZ  (Saint-Quentin)

Frankrijk Jérôme RIOTTO  (Colmar)

40

27

32

32

1.25

0.844

6

4

Halve Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS  (Andernos)

Frankrijk Gwendal MARECHAL  (Saint-Quentin)

40

17

20

20

2

0.85

7

3

Halve Finale

België Roland FORTHOMME  (Andernos)

Frankrijk Kévin PERROTIN  (Saint-Quentin)

40

14

21

21

1.905

0.667

7

6

Halve Finale

Frankrijk Francis CONNESSON    (Andernos)

Frankrijk Nathan DURIEZ  (Saint-Quentin)

40

33

43

43

0.93

0.767

6

5

Halve Finale

Frankrijk Jérôme BARBEILLON  (Andernos)

Frankrijk Alexis ROUAUD  (Saint-Quentin)

40

33

36

36

1.111

0.917

5

8

Halve Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR  (La Baule)

Denemarken Dion NELIN  (Colmar)

40

31

13

13

3.077

2.385

13

7

Halve Finale

België Frédéric CAUDRON    (La Baule)

Turkije Murat Naci COKLU  (Colmar)

39

40

16

16

2.438

2.5

9

8

Halve Finale

Frankrijk Mikaël DEVOGELAERE  (La Baule)

Frankrijk Jérôme RIOTTO  (Colmar)

40

28

32

32

1.25

0.875

8

6

Halve Finale

Frankrijk Jérémy BURY  (La Baule)

België Dany BOUTET  (Colmar)

40

23

26

26

1.538

0.885

8

5

Terug naar de ranglijst