Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Wereldbeker - Guri (KOR) - 04-11-19 t/m 10-11-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Frankrijk Jérémy BURY

België Eddy MERCKX  

16

40

16

16

1

2.5

4

12

Halve Finale

Turkije Tayfun TASDEMIR

Frankrijk Jérémy BURY

20

40

15

15

1.333

2.667

7

12

Halve Finale

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

België Eddy MERCKX  

21

40

17

17

1.235

2.353

7

7

Kwartfinale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Frankrijk Jérémy BURY

25

40

21

21

1.19

1.905

7

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Turkije Tayfun TASDEMIR

21

40

15

15

1.4

2.667

8

20

Kwartfinale

België Eddy MERCKX  

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

28

20

20

2

1.4

7

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

36

31

31

1.29

1.161

6

6

Achtste Finale

Vietnam Quyet Chien TRAN

Colombia José Juan GARCIA NUÑEZ

40

21

21

21

1.905

1

7

5

Achtste Finale

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

België Eddy MERCKX  

29

40

22

22

1.318

1.818

6

6

Achtste Finale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

36

40

25

25

1.44

1.6

4

5

Achtste Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

37

40

20

20

1.85

2

7

9

Achtste Finale

Turkije Murat Naci COKLU

Frankrijk Jérémy BURY

35

40

22

22

1.591

1.818

7

7

Achtste Finale

Spanje Daniel SANCHEZ  

Turkije Lütfi CENET

40

30

30

30

1.333

1

7

6

Achtste Finale

Spanje Antonio MONTES

Turkije Tayfun TASDEMIR

21

40

25

25

0.84

1.6

4

6

Achtste Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Jung-Han HEO

33

40

19

19

1.737

2.105

5

7

Groep H

Vietnam Cong Thanh NGUYEN

Turkije Murat Naci COKLU

18

40

21

21

0.857

1.905

3

7

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

25

40

13

13

1.923

3.077

6

10

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Turkije Murat Naci COKLU

31

40

27

27

1.148

1.481

5

6

Groep H

Vietnam Cong Thanh NGUYEN

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

37

40

31

31

1.194

1.29

5

8

Groep H

Turkije Murat Naci COKLU

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

36

23

23

1.739

1.565

8

7

Groep H

Egypte Sameh SIDHOM

Vietnam Cong Thanh NGUYEN

40

16

17

17

2.353

0.941

12

4

Groep G

Vietnam Duy Trung NGUYEN

Frankrijk Jérémy BURY

22

40

23

23

0.957

1.739

5

7

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Denemarken Dion NELIN

40

39

21

21

1.905

1.857

9

9

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Frankrijk Jérémy BURY

40

17

19

19

2.105

0.895

10

3

Groep G

Vietnam Duy Trung NGUYEN

Denemarken Dion NELIN

23

40

28

28

0.821

1.429

5

6

Groep G

Frankrijk Jérémy BURY

Denemarken Dion NELIN

40

29

26

26

1.538

1.115

11

6

Groep G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Vietnam Duy Trung NGUYEN

40

17

21

21

1.905

0.81

11

4

Groep F

Turkije Can CAPAK

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

19

40

35

35

0.543

1.143

2

6

Groep F

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

40

24

17

17

2.353

1.412

8

5

Groep F

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

40

24

23

23

1.739

1.043

6

4

Groep F

Turkije Can CAPAK

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

40

29

26

26

1.538

1.115

9

6

Groep F

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Zuid-Korea Jun-Tae KIM

37

40

28

28

1.321

1.429

7

10

Terug naar de ranglijst