Wedstrijden Carambole Biljart

 

Seriespel - Europese Beker Clubteams Finale - Douarnenez (FRA) - 29-03-19 t/m 31-03-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Frankrijk Pierre SOUMAGNE  (Douarnenez Valdys)

Zwitserland Xavier GRETILLAT  (C' Chartres)

96

200

3

3

32

66.67

84

138

Finale

Nederland Raymund SWERTZ  (Douarnenez Valdys)

Frankrijk Willy GERIMONT  (C' Chartres)

250

19

1

1

250

19

250

19

Finale

Frankrijk Grégory LE DEVENTEC  (Douarnenez Valdys)

Frankrijk Jacky JUSTICE  (C' Chartres)

120

94

13

13

9.23

7.23

32

27

Halve Finale

Duitsland Ludger HAVLIK  (DBC Bochum)

Frankrijk Jacky JUSTICE  (C' Chartres)

95

120

15

15

6.33

8

28

32

Halve Finale

Duitsland Thomas NOCKEMANN  (DBC Bochum)

Zwitserland Xavier GRETILLAT  (C' Chartres)

196

200

4

4

49

50

89

106

Halve Finale

Nederland Sam VAN ETTEN  (DBC Bochum)

Frankrijk Willy GERIMONT  (C' Chartres)

250

228

2

2

125

114

250

227

Halve Finale

Frankrijk Grégory LE DEVENTEC  (Douarnenez Valdys)

Nederland Jos BONGERS    (De Picardie)

31

107

12

12

2.58

8.92

9

36

Halve Finale

Frankrijk Pierre SOUMAGNE  (Douarnenez Valdys)

Nederland Dennis TIMMERS  (De Picardie)

200

72

3

3

66.67

24

80

40

Halve Finale

Nederland Raymund SWERTZ  (Douarnenez Valdys)

Nederland Micha VAN BOCHEM  (De Picardie)

250

33

3

3

83.33

11

128

30

Groep B (71/2)

Duitsland Thomas NOCKEMANN  (DBC Bochum)

Frankrijk Benoît DEZILES-LEGROS  (BC Oissel)

200

139

7

7

28.57

19.86

101

68

Groep B (Bandstoten)

Duitsland Ludger HAVLIK  (DBC Bochum)

Frankrijk Johann PETIT  (BC Oissel)

67

120

6

6

11.17

20

48

80

Groep B (47/2)

Nederland Sam VAN ETTEN  (DBC Bochum)

Frankrijk Pierre MARTORY  (BC Oissel)

250

1

1

1

250

1

250

1

Groep A (Bandstoten)

Frankrijk Jacky JUSTICE  (C' Chartres)

Tsjechië Marek FAUS  (Merklinde)

120

120

25

25

4.8

4.8

41

19

Groep A (47/2)

Frankrijk Willy GERIMONT  (C' Chartres)

Duitsland Christian PÖTHER  (Merklinde)

250

7

4

4

62.5

1.75

179

4

Groep A (71/2)

Zwitserland Xavier GRETILLAT  (C' Chartres)

Nederland Martijn EGBERS  (Merklinde)

200

0

1

1

200

0

200

0

Groep B (Bandstoten)

Duitsland Ludger HAVLIK  (DBC Bochum)

Nederland Jos BONGERS    (De Picardie)

120

60

14

14

8.57

4.29

46

22

Groep B (47/2)

Nederland Sam VAN ETTEN  (DBC Bochum)

Nederland Micha VAN BOCHEM  (De Picardie)

250

28

2

2

125

14

224

21

Groep B (71/2)

Duitsland Thomas NOCKEMANN  (DBC Bochum)

Nederland Dennis TIMMERS  (De Picardie)

200

71

7

7

28.57

10.14

117

44

Groep A (Bandstoten)

Tsjechië Marek FAUS  (Merklinde)

Frankrijk Grégory LE DEVENTEC  (Douarnenez Valdys)

68

120

20

20

3.4

6

28

20

Groep A (47/2)

Duitsland Christian PÖTHER  (Merklinde)

Nederland Raymund SWERTZ  (Douarnenez Valdys)

25

250

2

2

12.5

125

13

241

Groep A (71/2)

Nederland Martijn EGBERS  (Merklinde)

Frankrijk Pierre SOUMAGNE  (Douarnenez Valdys)

85

200

9

9

9.44

22.22

49

74

Groep B (71/2)

Frankrijk Benoît DEZILES-LEGROS  (BC Oissel)

Nederland Dennis TIMMERS  (De Picardie)

64

200

11

11

5.82

18.18

18

81

Groep B (47/2)

Frankrijk Pierre MARTORY  (BC Oissel)

Nederland Micha VAN BOCHEM  (De Picardie)

250

48

8

8

31.25

6

146

14

Groep B (Bandstoten)

Nederland Jos BONGERS    (De Picardie)

Frankrijk Johann PETIT  (BC Oissel)

120

33

7

7

17.14

4.71

90

15

Groep A (Bandstoten)

Frankrijk Grégory LE DEVENTEC  (Douarnenez Valdys)

Frankrijk Jacky JUSTICE  (C' Chartres)

120

116

15

15

8

7.73

37

39

Groep A (71/2)

Frankrijk Pierre SOUMAGNE  (Douarnenez Valdys)

Zwitserland Xavier GRETILLAT  (C' Chartres)

200

161

4

4

50

40.25

123

137

Groep A (47/2)

Frankrijk Willy GERIMONT  (C' Chartres)

Nederland Raymund SWERTZ  (Douarnenez Valdys)

250

26

4

4

62.5

6.5

218

13

Terug naar de ranglijst