Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - LG U+ Cup 3-Cushion Masters - Hanam (KOR) - 05-09-19 t/m 08-09-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Turkije Semih SAYGINER  

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

16

40

17

17

0.941

2.353

4

12

Halve Finale

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Turkije Semih SAYGINER  

35

19

10

10

3.5

1.9

10

19

Halve Finale

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Turkije Tayfun TASDEMIR

40

25

17

17

2.353

1.471

9

6

Kwartfinale

Turkije Semih SAYGINER  

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

31

21

21

1.905

1.476

7

6

Kwartfinale

Zuid-Korea Jung-Han HEO

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

31

40

17

17

1.824

2.353

8

10

Kwartfinale

Italië Marco ZANETTI  

Turkije Tayfun TASDEMIR

36

40

22

22

1.636

1.818

7

5

Kwartfinale

België Eddy MERCKX  

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

26

40

19

19

1.368

2.105

5

10

Groep D

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Italië Marco ZANETTI  

32

40

20

20

1.6

2

4

10

Groep D

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

18

16

16

2.5

1.125

9

4

Groep C

Turkije Tayfun TASDEMIR

Zuid-Korea Bong-Chul KIM

40

38

22

22

1.818

1.727

5

8

Groep C

Nederland Dick JASPERS  

Zuid-Korea Jung-Han HEO

33

40

23

23

1.435

1.739

9

12

Groep B

Turkije Semih SAYGINER  

België Eddy MERCKX  

40

24

15

15

2.667

1.6

8

8

Groep B

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

Spanje Daniel SANCHEZ  

29

40

18

18

1.611

2.222

5

7

Groep A

Vietnam Quyet Chien TRAN

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

34

40

16

16

2.125

2.5

5

12

Groep A

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

Zuid-Korea Wan-Young CHOI

40

19

19

19

2.105

1

6

3

Groep D

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

32

26

26

1.538

1.231

8

8

Groep D

Italië Marco ZANETTI  

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

16

40

18

18

0.889

2.222

5

11

Groep C

Nederland Dick JASPERS  

Zuid-Korea Bong-Chul KIM

40

20

21

21

1.905

0.952

14

4

Groep C

Turkije Tayfun TASDEMIR

Zuid-Korea Jung-Han HEO

40

34

23

23

1.739

1.478

8

11

Groep B

België Eddy MERCKX  

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

23

19

19

2.105

1.211

10

8

Groep B

Turkije Semih SAYGINER  

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

40

23

19

19

2.105

1.211

10

5

Groep A

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Wan-Young CHOI

40

12

19

19

2.105

0.632

11

4

Groep A

Vietnam Quyet Chien TRAN

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

35

21

21

1.905

1.667

10

8

Groep D

Zuid-Korea Haeng-Jik KIM

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

32

26

26

1.538

1.231

8

8

Groep D

Italië Marco ZANETTI  

Zuid-Korea Myung-Woo CHO

16

40

18

18

0.889

2.222

5

11

Groep C

Nederland Dick JASPERS  

Zuid-Korea Bong-Chul KIM

40

20

21

21

1.905

0.952

14

4

Groep C

Turkije Tayfun TASDEMIR

Zuid-Korea Jung-Han HEO

40

34

23

23

1.739

1.478

8

11

Groep B

België Eddy MERCKX  

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

23

19

19

2.105

1.211

10

8

Groep B

Turkije Semih SAYGINER  

Zuid-Korea Choong-Bok LEE

40

19

19

19

2.105

1

10

5

Groep A

Zuid-Korea Jae-Ho CHO

Zuid-Korea Wan-Young CHOI

40

12

19

19

2.105

0.632

11

4

Groep A

Vietnam Quyet Chien TRAN

Zuid-Korea Sung-Won CHOI  

40

35

21

21

1.905

1.667

10

8

Groep D

Italië Marco ZANETTI  

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

40

21

15

15

2.667

1.4

14

5

Terug naar de ranglijst