Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Belgisch Kampioenschap Teams Ronde 1 - (BEL) - 26-08-19 t/m 27-08-19

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Dag 1

België Bart CEULEMANS  (BC MISTER 100 - LIER 1)

België Erwin HENS  (BC MISTER 100 - LIER 2)

41

42

28

28

1.464

1.5

5

9

Dag 1

België Raymond CEULEMANS    (BC MISTER 100 - LIER 1)

België Leslie VAN NEYEN  (BC MISTER 100 - LIER 2)

42

39

49

49

0.857

0.796

4

4

Dag 1

België Kurt CEULEMANS  (BC MISTER 100 - LIER 1)

België Marc CELEN  (BC MISTER 100 - LIER 2)

50

42

46

46

1.087

0.913

7

9

Dag 1

België Peter CEULEMANS  (BC MISTER 100 - LIER 1)

Nederland Paul BRUIJSTENS  (BC MISTER 100 - LIER 2)

49

50

34

34

1.441

1.471

10

9

Dag 1

Turkije Bahadir OZTURK  (MASTERS 1)

België Marc ROOFTHOOFT  (BC OP DE MEIR 1)

21

42

40

40

0.525

1.05

4

7

Dag 1

Nederland Volkan CETIN  (MASTERS 1)

België Peter DE BACKER  (BC OP DE MEIR 1)

26

42

31

31

0.839

1.355

5

7

Dag 1

België Hans VAN DE PAER  (MASTERS 1)

Nederland Roland UIJTDEWILLEGEN  (BC OP DE MEIR 1)

43

50

47

47

0.915

1.064

4

11

Dag 1

Nederland John TIJSSENS  (MASTERS 1)

Nederland Barry VAN BEERS  (BC OP DE MEIR 1)

48

50

32

32

1.5

1.563

10

6

Dag 1

Nederland Sam VAN ETTEN  (BC DE WITTE MOLEN)

Frankrijk Frédéric BEGHIN  (KBC KORTRIJKSE 1)

42

36

43

43

0.977

0.837

6

7

Dag 1

Nederland Ad BROEDERS  (BC DE WITTE MOLEN)

België Martin RAVESTYN  (KBC KORTRIJKSE 1)

42

33

32

32

1.313

1.031

7

5

Dag 1

België Francis FORTON  (BC DE WITTE MOLEN)

België Ronny BRANTS  (KBC KORTRIJKSE 1)

50

34

38

38

1.316

0.895

8

4

Dag 1

Frankrijk Adrien TACHOIRE  (BC DE WITTE MOLEN)

Nederland Dave CHRISTIANI  (KBC KORTRIJKSE 1)

28

50

28

28

1

1.786

4

9

Dag 1

Nederland Jerry HERMANS  (BC DEURNE 1)

België Manuel TORRES  (KBC BRUGSE 1)

42

16

34

34

1.235

0.471

6

4

Dag 1

België Ludo DIELIS    (BC DEURNE 1)

Nederland Jean-Paul DE KRAKER  (KBC BRUGSE 1)

42

35

48

48

0.875

0.729

5

5

Dag 1

België Davy VAN HAVERE  (BC DEURNE 1)

België Koen SAVER  (KBC BRUGSE 1)

50

31

50

50

1

0.62

6

5

Dag 1

Nederland Jean VAN ERP  (BC DEURNE 1)

België Henk BLAUWBLOMME  (KBC BRUGSE 1)

50

26

34

34

1.471

0.765

6

5

Dag 1

België Martin SPOORMANS    (BC BILJART EXPRESS 1)

Nederland Lennart SCHRAUWEN  (DBC DE LEUG)

42

27

27

27

1.556

1

7

9

Dag 1

Nederland Gerwin VALENTIJN  (BC BILJART EXPRESS 1)

België Frank DE GROOF  (DBC DE LEUG)

42

34

34

34

1.235

1

9

6

Dag 1

Nederland Frans VAN KUYK  (BC BILJART EXPRESS 1)

België Johan LONCELLE  (DBC DE LEUG)

50

33

28

28

1.786

1.179

9

4

Dag 1

België Eddy MERCKX    (BC BILJART EXPRESS 1)

België Wesley DE JAEGER  (DBC DE LEUG)

50

27

32

32

1.563

0.844

7

8

Dag 1

België Eddy (Jr) WILLEMS  (BC DE PLOEG)

België Leon SMOLDERS  (BC HERENTALS 1)

27

42

47

47

0.574

0.894

3

6

Dag 1

Nederland Therese KLOMPENHOUWER    (BC DE PLOEG)

België Geert MEYLEMANS  (BC HERENTALS 1)

42

11

28

28

1.5

0.393

10

3

Dag 1

Nederland Jack WIJNEN  (BC DE PLOEG)

Duitsland Christian RUDOLPH    (BC HERENTALS 1)

42

50

39

39

1.077

1.282

5

9

Dag 1

België Jozef PHILIPOOM    (BC DE PLOEG)

Duitsland Martin HORN    (BC HERENTALS 1)

47

50

33

33

1.424

1.515

8

10

Terug naar de ranglijst