Wedstrijden Carambole Biljart

 

Driebanden - Europees Kampioenschap - Brandenburg (GER) - 12-04-13 t/m 14-04-13

Fase Wedstrijden Pnt/Car Brt. Gem. Serie
Finale

Italië Marco ZANETTI  

Duitsland Christian RUDOLPH  

40

12

18

17

2.222

0.706

10

3

Halve Finale

Italië Marco ZANETTI  

België Frédéric CAUDRON  

40

37

12

11

3.333

3.364

13

28

Halve Finale

Nederland Glenn HOFMAN

Duitsland Christian RUDOLPH  

23

40

41

41

0.561

0.976

3

4

Kwartfinale

Turkije Murat Naci COKLU

België Frédéric CAUDRON  

29

40

19

20

1.526

2

10

10

Kwartfinale

Nederland Dick JASPERS  

Italië Marco ZANETTI  

33

40

16

17

2.063

2.353

9

14

Kwartfinale

Duitsland Christian RUDOLPH  

België Roland FORTHOMME

40

26

18

17

2.222

1.529

5

5

Kwartfinale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Nederland Glenn HOFMAN

37

40

28

28

1.321

1.429

8

5

Achtste Finale

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

België Frédéric CAUDRON  

28

40

31

31

0.903

1.29

3

5

Achtste Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Turkije Murat Naci COKLU

36

40

26

26

1.385

1.538

8

8

Achtste Finale

Italië Marco ZANETTI  

Duitsland Martin HORN  

40

15

16

15

2.5

1

7

6

Achtste Finale

Nederland Dick JASPERS  

Turkije Lütfi CENET

40

18

20

19

2

0.947

7

4

Achtste Finale

België Roland FORTHOMME

Spanje Daniel SANCHEZ  

40

36

29

28

1.379

1.286

8

5

Achtste Finale

Duitsland Christian RUDOLPH  

Egypte Sameh SIDHOM

40

8

17

16

2.353

0.5

7

2

Achtste Finale

Portugal Rui Manuel COSTA

Nederland Glenn HOFMAN

31

40

41

41

0.756

0.976

7

5

Achtste Finale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Frankrijk Jérôme BARBEILLON

40

39

29

29

1.379

1.345

6

6

1/16 Finale

Denemarken Tonny CARLSEN

België Frédéric CAUDRON  

18

40

21

22

0.857

1.818

3

10

1/16 Finale

Turkije Adnan YUKSEL

Nederland Jean Paul DE BRUIJN  

30

40

34

35

0.882

1.143

4

4

1/16 Finale

Denemarken Brian KNUDSEN

Turkije Murat Naci COKLU

24

40

24

24

1

1.667

4

12

1/16 Finale

Frankrijk Jérémy BURY

Duitsland Cengiz KARACA

40

14

29

28

1.379

0.5

4

3

1/16 Finale

Duitsland Andreas NIEHAUS

Duitsland Martin HORN  

17

40

21

21

0.81

1.905

4

8

1/16 Finale

Italië Marco ZANETTI  

Tsjechië Radek NOVAK

40

25

17

16

2.353

1.563

9

10

1/16 Finale

België Jozef PHILIPOOM  

Turkije Lütfi CENET

23

40

24

25

0.958

1.6

5

14

1/16 Finale

Nederland Dick JASPERS  

Duitsland Markus DÖMER

40

31

27

27

1.481

1.148

11

9

1/16 Finale

Denemarken Dion NELIN

Spanje Daniel SANCHEZ  

27

40

24

24

1.125

1.667

4

7

1/16 Finale

Griekenland Nikos POLYCHRONOPOULOS

België Roland FORTHOMME

20

40

24

25

0.833

1.6

7

5

1/16 Finale

Egypte Sameh SIDHOM

Nederland Raimond BURGMAN

40

36

26

25

1.538

1.44

9

6

1/16 Finale

Zweden Torbjörn BLOMDAHL  

Duitsland Christian RUDOLPH  

32

40

21

22

1.524

1.818

6

9

1/16 Finale

Nederland Glenn HOFMAN

Turkije Tayfun TASDEMIR

40

26

25

24

1.6

1.083

5

4

1/16 Finale

België Eddy MERCKX  

Portugal Rui Manuel COSTA

33

40

27

28

1.222

1.429

4

6

1/16 Finale

Frankrijk Jérôme BARBEILLON

België Eddy LEPPENS

40

35

23

22

1.739

1.591

8

6

1/16 Finale

Griekenland Filippos KASIDOKOSTAS  

Italië Giorgio MANCINI

40

26

20

20

2

1.3

6

7

Groep P

Hongarije Adam FEHER

België Jozef PHILIPOOM  

17

30

25

26

0.68

1.154

3

5

Terug naar de ranglijst