Agenda Karambol Bilardo

 
Nis
20
Nis
22

Karambol - Bochum (GER)

Avrupa Kulüpler Kupası Finali

Adres

Rundsporthalle
Bochum
Almanya

Thursday 19.04.

08:15 Uhr         
Einlass Zuschauer und Schüler
16:00 Uhr
Ende des Billard-Kennenlerntages
18:30 Uhr    
Einlass Party-Night
20:00 Uhr       
Auftritt: Legal Eagles


Friday 20.04.
08:45 Uhr 
Einlass der Zuschauer       
09:00 Uhr         
Meldung der Teilnehmer in Nebenwettbewerben
10:00 Uhr        
Triathlon: Gelsen –  DBU B
Jugend: Menzel – Leinesser
Frauen: Aßmann – Aschenbach
11:30 Uhr         
Triathlon: Ruhrpott – DBU A
Jugend: MC Dermott – Meysing
13:00 Uhr 
Triathlon: Chicken – LaSpoWa
Jugend: Bair – Liskow
Freuen: Schuh – Tietze       
15:15 Uhr (LIVESTREAM ENABLED)         
Offizielle Eröffnungsfeier
16:00 Uhr 
CDE: Osselien – Chartres
Triathlon: Gelsen – DBU A
Jugend: Sellhast – Zillmann
Frauen: Outarahout – Abbenath
17:30 Uhr  
Triathlon: DBU B – Chicken
Jugend: Sieger A1 – Sieger A2
Frauen: Sieger A1 – Sieger A2             
19:00 Uhr  
CDE: Douarnenez – Ronchin
Triathlon: LaSpoWa – Ruhrpott
Jugend: Sieger B1 – Sieger B2
Frauen: Sieger B1 – Sieger B2             

Saturday 21.04.
08:45 Uhr
Einlass der Zuschauer 
10:00 Uhr 
CDE: Bochum – Winner A
Triathlon: LaSpoWa – Gelsen
Jugend: Verlierer A1 – Verlierer A2
Frauen: Verlierer A1 – Verlierer A2
11:30 Uhr  
Triathlon: DBU A – DBU B
Jugend: Verlierer B1 – Verlierer B2
Frauen: Verlierer B1 – Verlierer B2
12:30 Uhr 
CDE: Vic – Winner B
13:00 Uhr  
Triathlon: Ruhrpott – Chicken
Jugend: Sieger A1 – Verlierer A2
Frauen: Sieger A1 – Verlierer A2
14:30 Uhr  
Triathlon: LaSpoWa – DBU A
Jugend: Sieger B1 – Verlierer B2
Frauen: Sieger B1 – Verlierer B2
15:00 Uhr
CDE: Bochum Looser A
16:00 Uhr
Triathlon: Gelsen – Chicken
Jugend: Verlierer A1 – Sieger A2
Frauen: Verlierer A1 – Sieger A2
17:30 Uhr
CDE: Vic – Looser B
Triathlon: DBU B – Ruhrpott
Jugend: Verlierer B1 – Sieger B2
Frauen: Verlierer B1 – Sieger B2

Sunday 22.04.
08:30 Uhr
Einlass
10:00 Uhr
CDE: A1 – B2
Triathlon: DBU B – LaSpoWa
Jugend: A1 – B2
Frauen: A1 – B2
11:30 Uhr
CDE: A2 – B1
Triathlon: DBU A – Chicken
Jugend: A2 – B1
Frauen: A2 – B1
13:30 Uhr
Triathlon: Gelsen – Ruhrpott
Jugend:  Finale
Frauen: Finale 
15.00 Uhr
Showact vor dem Finale (TTC Bochum)
15:30 Uhr
CDE: Finale
17:45 Uhr
Siegerehrungen

Yorumlarım

İlk yorumu siz yazın

Yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için, üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekiyor

Forgot your password?

Henüz bir hesabınız yok mu?

Forumlara katılmak ve e-bülteni ile haber almak, fotoğraf eklemek, Yorum yazabilmek için şimdiden ücretsiz kaydol.

Ücretsiz üye olduktan sonra, Canlı ve yüksek kaliteli video erişimleri için Premium Pass alabilirsiniz.

KOZOOM’A KATIL