Haberler Karambol Bilardo

 

Karambol Bilardo - 3 Bant - Avrupa Kulüpler Kupası Finali - Porto (POR)

Takımlar Avrupa Kupası ön turlar ve kuralar

Yayınlayan . 09 Mayıs 2019

Takımlar Avrupa Kupası ön turlar ve kuralar

© FC Porto
Taşdemir, Çoklu, Çapak ve Salman'dan oluşan Türk takımı FBN tekstil, Porto ile birlikte final turlarından başlıyor.

Takımlar Avrupa Kupası ön eleme turları için kuralar, Brandenburg’daki Avrupa Şampiyonasının son hafta sonunda çekildi. 22 takım kalifikasyonlar için 5’er takımdan oluşan 2 gruba ve 4’er takımdan oluşan 3 gruba ayrıldı. Finaller için 6 bilet bulunuyor. Avrupa Kupası ünvan sahibi takım; Taşdemir, Çoklu, Çapak ve Salman’dan oluşan FBN Tekstil BSK. Organizasyona ev sahipliği yapan takım ise FC Porto.

Kalifikasyonlar ve final turları 25-30 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. 

Kalifikasyon oynayacak takımların grup eşleşmeleri:

Grup A:

SIS Schoonmaak (Hol): G.Hofman, J.Van Erp, R.Burgman, J.Jorissen

Mecidiyeköy Spor Kulübü (Tür): A.Kılıçaslan, S.Özden, A.Özçelik, T.K.Bayramoğlu

ASD Billards Café (İta): N.Polychronopoulos, J.Palazon, E.Sciacca, F.Orlando

Association Billar Palma (İsp): J.D.Zapata Garcia, C.Crespo, R.Fernandez, J.Garriga

BCC Witten (Alm): R.Lindemann, M.Gokmen, V.Baten, S.Blondeel

Grup B:

Morangis Cyllene (Fra): E.Merckx, B.Uymaz, J.C.Roux, J.Reverchon

Wiener Billard Assoziation (Avs): A.Kahofer, C.Maurer, K.Makik, H.Thuer

Diyarbakir Bilardo Spor Kulübü (Tür): L.Çenet, M.Tüzül, H.A.Yaman, A.Bayatlı

Varde BK (Dan): E.Leppens, T.Andersen, B.Hansen, A.Schroder

BC Deurne (Bel): J.Philipoom, L.Dielis, J.Gijzels, R.Van Geyt

Grup C:

Billard Club Baulois (Fra): F.Caudron, J.Bury, J.P.De Bruijn, M.Devogelaere

BC Elite Wien (Avs): A.Horvath, G.Schmied, M.Müller, H.G.Ramacher

Sporting Clube de Portugal (Por): R.Forthomme, F.Van Kuyk, J.Theriaga, R.E.Franco

De Goeie Queue (Bel): M.Janssen, R.Roefs, J.De Kok, J.Peeters

Grup D:

BK Grondal (Dan): D.Nelin, T.Carlsen, B.Knudsen, J.Sorensen

Sport Lisboa e Benfica (Por): D.Martinez, A.Montes, V.Gomez, M.Chavez

BC Poruba (Cze): M.Bohac, R.Hajek, I.Gazdos, J.Precek

Billard Club Zurich (Isv): C.Behzat, K.Cantürk, P.A.Rech, J.Boode

Grup E:

BC Stuttgart (Alm): T.Frings, R.Durdu, L.Stamm, G.Kabak

Sporting Club 2000 (İta): S.Papa, A.Bitetti, A.Di Filippo, G.Grasso

BK Ekvita Kladno (Cze): R.Novak, S.Kohout, J.Ales, P.Markup

Club Billar Casino Cartagena (İsp): R.Hernandez, J.A.Carrasco, C.Anguita, J.D.Guirao Orenes.

 

Frits Bakker'in haberinden tercümedir.

Haberler sayfasına geri dön

Yorumlarım

İlk yorumu siz yazın

Yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için, üye olmanız veya üye girişi yapmanız gerekiyor

Forgot your password?

Henüz bir hesabınız yok mu?

Forumlara katılmak ve e-bülteni ile haber almak, fotoğraf eklemek, Yorum yazabilmek için şimdiden ücretsiz kaydol.

Ücretsiz üye olduktan sonra, Canlı ve yüksek kaliteli video erişimleri için Premium Pass alabilirsiniz.

KOZOOM’A KATIL