Nathan DURIEZ
Doğum Günü
- 30 Mart 2002
Klüpler
Saint QuentinOyunlar
- 3 Bant
Sonuçlar
Sıralama | Oyun | Campeonato | Cat. | Yer | Tarih |
W | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 Final Etabı | Ekip | (FRA) | 03.06.2023 |
---|---|---|---|---|---|
W | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 6'ıncı gün | Ekip | Andernos et St Quentin (FRA) | 05.05.2023 |
18 | 3 Bant | European Championship U21 | Bireysel. | Verderio (ITA) | 27.04.2023 |
2 | BIATHLON | /tr/karambol-bilardo/results/37527/rankings.html | Ekip | Verderio (ITA) | 27.04.2023 |
W | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 5'inci gün | Ekip | Morangis et Soissons (FRA) | 16.03.2023 |
16 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Courbevoie (FRA) | 17.02.2023 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 4'üncü gün | Ekip | Andernos (FRA) | 05.01.2023 |
3 | 3 Bant | French Championship U25 | Bireysel. | Soissons (FRA) | 16.12.2022 |
W | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 3'üncü gün | Ekip | Saint Quentin et Morangis (FRA) | 24.11.2022 |
18 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Lunel (FRA) | 04.11.2022 |
W | 3 Bant | Fransa Gençler Şampiyonası | Bireysel. | Saint-Quentin (FRA) | 29.10.2022 |
W | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 2'inci gün | Ekip | Soissons et Morangis (FRA) | 13.10.2022 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 1'inci gün | Ekip | Andernos et Saint-Quentin (FRA) | 16.09.2022 |
6 | 3 Bant | Avrupa Kulüpler Kupası | Ekip | Porto (POR) | 29.06.2022 |
4 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 Final Etabı | Ekip | Andernos (FRA) | 21.05.2022 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 6'ıncı gün | Ekip | Morangis et Andernos (FRA) | 28.04.2022 |
10 | 3 Bant | European Championship U21 | Bireysel. | Desio (ITA) | 07.04.2022 |
3 | BIATHLON | European Championship U21 | Ekip | Desio (ITA) | 07.04.2022 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 5'inci gün | Ekip | Saint Quentin (FRA) | 25.03.2022 |
4 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 5'inci gün | Ekip | Courbevoie (FRA) | 24.03.2022 |
7 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Morangis (FRA) | 11.02.2022 |
18 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Courbevoie (FRA) | 14.01.2022 |
4 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 4'üncü gün | Ekip | Saint Quentin (FRA) | 07.01.2022 |
4 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 4'üncü gün | Ekip | Morangis (FRA) | 06.01.2022 |
4 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 3'üncü gün | Ekip | Andernos et Courbevoie (FRA) | 25.11.2021 |
3 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 2'inci gün | Ekip | Courbevoie et Saint-Quentin (FRA) | 28.10.2021 |
3 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 1'inci gün | Ekip | Morangis et Andernos (FRA) | 30.09.2021 |
17 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Lunel (FRA) | 25.09.2021 |
3 | 3 Bant | U25 Tournament | Bireysel. | Saint-Quentin (FRA) | 02.07.2021 |
3 | 3 Bant | Kozoom Challenge Cup Group C | Bireysel. | Andernos (FRA) | 09.03.2021 |
W | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 1'inci gün | Ekip | Colmar et Douarnenez (FRA) | 16.10.2020 |
25 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Lunel (FRA) | 25.09.2020 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 4'üncü gün | Ekip | Andernos et Saint-Quentin (FRA) | 27.02.2020 |
8 | 3 Bant | Fransa Gençler Şampiyonası | Bireysel. | Saint-Gaudens (FRA) | 21.02.2020 |
27 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Mâcon (FRA) | 24.01.2020 |
85 | 3 Bant | Dünya Kupası | Bireysel. | Veghel (NED) | 20.10.2019 |
W | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 2 - 1'inci gün | Ekip | Saint-Quentin et Laxou (FRA) | 17.10.2019 |
5 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Gravelines (FRA) | 11.10.2019 |
11 | 3 Bant | Gençler Dünya Şampiyonası | Bireysel. | Valencia (ESP) | 03.10.2019 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 Final Etabı | Ekip | La Baule (FRA) | 01.06.2019 |
3 | 3 Bant | Türkiye Büyükler Bilardo Şampiyonası | Bireysel. | Saint Dizier (FRA) | 10.05.2019 |
10 | 3 Bant | Avrupa Şampiyonası U17 | Bireysel. | Brandenburg (GER) | 25.04.2019 |
6 | 3 Bant | Avrupa Gençler Şampiyonası | Bireysel. | Brandenburg (GER) | 25.04.2019 |
60 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Gravelines (FRA) | 19.04.2019 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 6'ıncı gün | Ekip | Laxou et Albert (FRA) | 05.04.2019 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 5'inci gün | Ekip | Saint Quentin et La Baule (FRA) | 08.03.2019 |
28 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Courbevoie (FRA) | 22.02.2019 |
33 | 3 Bant | Fransa Ulusal Turnuva | Bireysel. | Nice (FRA) | 26.01.2019 |
2 | 3 Bant | Fransa Şampiyonası D1 - Grup 1 - 3'üncü gün | Ekip | St Quentin et Albert (FRA) | 04.01.2019 |
W | 3 Bant | Fransa Gençler Şampiyonası U18 | Bireysel. | Soissons (FRA) | 04.01.2019 |