Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Şampiyonası - Seoul (KOR) - 26.11.2014 - 30.11.2014

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Güney Kore Sung-Won CHOI  

37

40

20

20

1.85

2

7

6

Yarı Final

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN  

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

33

40

26

26

1.269

1.538

5

11

Yarı Final

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Güney Kore Hyun-Min SEO

40

27

20

20

2

1.35

9

5

Çeyrek Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN  

32

40

21

21

1.524

1.905

10

8

Çeyrek Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Güney Kore Jae-Ho CHO

40

26

22

22

1.818

1.182

7

3

Çeyrek Final

Güney Kore Hyun-Min SEO

İspanya Ruben LEGAZPI

40

32

21

21

1.905

1.524

5

8

Çeyrek Final

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Belçika Eddy MERCKX  

40

34

19

19

2.105

1.789

8

5

1/8 Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Quyet Chien TRAN

40

30

20

20

2

1.5

7

6

1/8 Final

Güney Kore Jae-Ho CHO

Belçika Frédéric CAUDRON  

40

11

15

15

2.667

0.733

12

2

1/8 Final

Hollanda Dick JASPERS  

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN  

30

40

16

16

1.875

2.5

6

7

1/8 Final

İtalya Marco ZANETTI  

Türkiye Tayfun TASDEMIR

23

40

16

16

1.438

2.5

5

13

1/8 Final

Güney Kore Sung-Won CHOI  

İspanya Daniel SANCHEZ  

40

24

13

13

3.077

1.846

10

5

1/8 Final

Belçika Eddy MERCKX  

Kolombiya Huberney CATAÑO

40

30

36

36

1.111

0.833

5

6

1/8 Final

İspanya Ruben LEGAZPI

Güney Kore Jung-Han HEO

43

42

26

26

1.654

1.615

6

7

1/8 Final

Güney Kore Hyun-Min SEO

Amerika Birleşik Devletleri Pedro PIEDRABUENA

40

18

19

19

2.105

0.947

9

6

Grup P

Vietnam Quyet Chien TRAN

Güney Kore Choong-Bok LEE

40

23

20

20

2

1.15

10

7

Grup P

Arjantin Juan Pablo SISTERNA

Vietnam Quyet Chien TRAN

27

40

31

31

0.871

1.29

5

5

Grup P

Arjantin Juan Pablo SISTERNA

Güney Kore Choong-Bok LEE

8

40

18

18

0.444

2.222

2

9

Grup O

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN  

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

34

33

33

1.212

1.03

6

14

Grup O

Mısır Mohsen FOUDA

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS

40

31

42

42

0.952

0.738

7

6

Grup O

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN  

Mısır Mohsen FOUDA

40

16

27

27

1.481

0.593

10

3

Grup N

Belçika Eddy LEPPENS

Güney Kore Hyun-Min SEO

40

40

26

26

1.538

1.538

7

5

Grup N

Belçika Roland FORTHOMME

Güney Kore Hyun-Min SEO

31

40

31

31

1

1.29

6

8

Grup N

Belçika Roland FORTHOMME

Belçika Eddy LEPPENS

40

24

21

21

1.905

1.143

8

8

Grup M

Fransa Jérémy BURY

Güney Kore Jung-Han HEO

20

40

17

17

1.176

2.353

6

12

Grup M

İsviçre Behzat CETIN

Fransa Jérémy BURY

20

40

20

20

1

2

7

14

Grup M

Güney Kore Jung-Han HEO

İsviçre Behzat CETIN

40

26

32

32

1.25

0.813

8

4

Grup L

İspanya Daniel SANCHEZ  

Almanya Christian RUDOLPH  

40

20

19

19

2.105

1.053

5

4

Grup L

Japonya Kouji FUNAKI

İspanya Daniel SANCHEZ  

26

40

18

18

1.444

2.222

9

9

Grup L

Japonya Kouji FUNAKI

Almanya Christian RUDOLPH  

24

40

23

23

1.043

1.739

5

8

Grup K

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Mısır Sameh SIDHOM

40

23

14

14

2.857

1.643

11

8

Grup K

Güney Kore Chi-Yeon CHO

Türkiye Tayfun TASDEMIR

15

40

24

24

0.625

1.667

5

11

Sıralamaya geri dön