Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Hurghada (EGY) - 07.12.2014 - 13.12.2014

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

İtalya Marco ZANETTI  

Güney Kore Dong-Koong KANG

40

23

17

17

2.353

1.353

10

7

Yarı Final

Güney Kore Hyung-Bum HWANG

İtalya Marco ZANETTI  

39

40

30

30

1.3

1.333

8

6

Yarı Final

İspanya Javier PALAZON

Güney Kore Dong-Koong KANG

38

40

26

26

1.462

1.538

5

8

Çeyrek Final

İtalya Marco ZANETTI  

Türkiye Tayfun TASDEMIR

40

29

22

22

1.818

1.318

9

6

Çeyrek Final

Güney Kore Dong-Koong KANG

Türkiye Adnan YUKSEL

40

25

19

19

2.105

1.316

11

7

Çeyrek Final

Güney Kore Hyung-Bum HWANG

Belçika Eddy MERCKX  

40

29

23

23

1.739

1.261

6

5

Çeyrek Final

Belçika Eddy LEPPENS

İspanya Javier PALAZON

22

40

19

19

1.158

2.105

10

11

1/8 Final

Belçika Eddy MERCKX  

İspanya Daniel SANCHEZ  

40

25

16

16

2.5

1.563

11

5

1/8 Final

İtalya Marco ZANETTI  

Belçika Roland FORTHOMME

40

30

20

20

2

1.5

7

4

1/8 Final

Güney Kore Hyung-Bum HWANG

Güney Kore Kyung-Roul KIM

40

19

15

15

2.667

1.267

8

4

1/8 Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Türkiye Tayfun TASDEMIR

38

40

27

27

1.407

1.481

6

9

1/8 Final

Belçika Eddy LEPPENS

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

24

22

22

1.818

1.091

7

5

1/8 Final

Belçika Frédéric CAUDRON  

İspanya Javier PALAZON

24

40

12

12

2

3.333

8

9

1/8 Final

Güney Kore Dong-Koong KANG

Türkiye Emrullah BASEGMEZ

40

19

17

17

2.353

1.118

9

6

1/8 Final

Türkiye Adnan YUKSEL

Türkiye Murat Naci COKLU

40

36

18

18

2.222

2

5

6

Son 32

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Vinh LY THE

40

15

13

13

3.077

1.154

13

3

Son 32

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Türkiye Ahmet ALP

40

29

27

27

1.481

1.074

6

4

Son 32

Türkiye Savas BULUT

Belçika Roland FORTHOMME

22

40

24

24

0.917

1.667

4

8

Son 32

İtalya Marco ZANETTI  

Yunanistan Kostas PAPAKONSTANTINOU

40

33

21

21

1.905

1.571

6

6

Son 32

Güney Kore Jin-Pyo HONG

Güney Kore Kyung-Roul KIM

31

40

30

30

1.033

1.333

4

6

Son 32

Güney Kore Hyung-Bum HWANG

Yunanistan Filippos KASIDOKOSTAS  

40

31

15

15

2.667

2.067

10

8

Son 32

İspanya Daniel SANCHEZ  

Güney Kore Choong-Bok LEE

40

25

17

17

2.353

1.471

16

4

Son 32

Fransa Jérémy BURY

Belçika Eddy MERCKX  

32

40

34

34

0.941

1.176

11

5

Son 32

Hollanda Dick JASPERS  

Türkiye Adnan YUKSEL

27

40

21

21

1.286

1.905

8

5

Son 32

Türkiye Murat Naci COKLU

Güney Kore Jung-Han HEO

40

29

25

25

1.6

1.16

7

4

Son 32

Vietnam Anh Vu DUONG

Güney Kore Dong-Koong KANG

23

40

20

20

1.15

2

6

7

Son 32

Güney Kore Jae-Ho CHO

Türkiye Emrullah BASEGMEZ

39

40

30

30

1.3

1.333

7

6

Son 32

İspanya Javier PALAZON

Güney Kore Jae-Guen KIM

40

39

31

31

1.29

1.258

6

5

Son 32

Mısır Sameh SIDHOM

Güney Kore Sung-Won CHOI  

34

40

24

24

1.417

1.667

5

6

Son 32

Mısır Mohsen FOUDA

Belçika Eddy LEPPENS

20

40

31

31

0.645

1.29

5

7

Son 32

Belçika Frédéric CAUDRON  

Amerika Birleşik Devletleri Hugo PATINO

40

24

25

25

1.6

0.96

6

7

Elemeler Grup L

Güney Kore Jae-Guen KIM

Türkiye Adnan YUKSEL

40

27

24

24

1.667

1.125

13

4

Sıralamaya geri dön