Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Milli Takımlar Dünya Şampiyonası - Viersen (GER) - 18.02.2016 - 21.02.2016

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Hollanda Jean VAN ERP  (NETHERLANDS)

Türkiye Lütfi CENET  (TURKEY A)

40

12

16

16

2.5

0.75

6

8

Final

Hollanda Dick JASPERS    (NETHERLANDS)

Türkiye Semih SAYGINER    (TURKEY A)

40

26

33

33

1.212

0.788

7

4

Yarı Final

Türkiye Lütfi CENET  (TURKEY A)

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

40

30

16

16

2.5

1.875

15

7

Yarı Final

Türkiye Semih SAYGINER    (TURKEY A)

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

40

19

11

11

3.636

1.727

9

6

Yarı Final

Hollanda Jean VAN ERP  (NETHERLANDS)

Avusturya Andreas EFLER  (AUSTRIA)

40

37

38

38

1.053

0.974

5

6

Yarı Final

Hollanda Dick JASPERS    (NETHERLANDS)

Avusturya Arnim KAHOFER  (AUSTRIA)

40

20

10

10

4

2

11

5

Çeyrek Final

Yunanistan Kostas KOKKORIS  (GREECE)

Avusturya Andreas EFLER  (AUSTRIA)

35

40

24

24

1.458

1.667

7

10

Çeyrek Final

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS  (GREECE)

Avusturya Arnim KAHOFER  (AUSTRIA)

40

16

15

15

2.667

1.067

11

5

Çeyrek Final

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

Belçika Jozef PHILIPOOM    (BELGIUM B)

40

25

16

16

2.5

1.563

10

6

Çeyrek Final

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

Belçika Eddy LEPPENS  (BELGIUM B)

40

35

30

30

1.333

1.167

7

5

Çeyrek Final

Türkiye Lütfi CENET  (TURKEY A)

Türkiye Hakan INCEKARA  (TURKEY B)

40

19

24

24

1.667

0.792

8

9

Çeyrek Final

Türkiye Semih SAYGINER    (TURKEY A)

Türkiye Can CAPAK  (TURKEY B)

40

39

31

31

1.29

1.258

7

8

Çeyrek Final

Hollanda Jean VAN ERP  (NETHERLANDS)

Almanya Stefan GALLA  (GERMANY A)

32

40

35

35

0.914

1.143

5

5

Çeyrek Final

Hollanda Dick JASPERS    (NETHERLANDS)

Almanya Martin HORN    (GERMANY A)

40

16

13

13

3.077

1.231

12

3

Grup A

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

Çek Cumhuriyeti Radek NOVAK  (CZECH REPUBLIC)

40

35

24

24

1.667

1.458

10

6

Grup A

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

Çek Cumhuriyeti Jan ALES  (CZECH REPUBLIC)

40

12

22

22

1.818

0.545

8

4

Grup A

Belçika Frédéric CAUDRON    (BELGIUM A)

Lüksemburg Brice BRIERE  (LUXEMBOURG)

40

17

21

21

1.905

0.81

9

3

Grup A

Belçika Eddy MERCKX    (BELGIUM A)

Lüksemburg Ramon HAMM  (LUXEMBOURG)

40

13

30

30

1.333

0.433

7

3

Grup A

Lüksemburg Brice BRIERE  (LUXEMBOURG)

Çek Cumhuriyeti Radek NOVAK  (CZECH REPUBLIC)

32

40

46

46

0.696

0.87

6

4

Grup A

Lüksemburg Ramon HAMM  (LUXEMBOURG)

Çek Cumhuriyeti Jan ALES  (CZECH REPUBLIC)

25

40

46

46

0.543

0.87

3

4

Grup B

Almanya Stefan GALLA  (GERMANY A)

Peru Jose TORREBLANCA  (PERU)

32

40

44

44

0.727

0.909

3

12

Grup B

Almanya Martin HORN    (GERMANY A)

Peru Ramon RODRIGUEZ  (PERU)

40

29

30

30

1.333

0.967

8

4

Grup B

Almanya Stefan GALLA  (GERMANY A)

İsviçre Pierre Alain RECH  (SUISSE)

40

19

47

47

0.851

0.404

6

2

Grup B

Almanya Martin HORN    (GERMANY A)

İsviçre Behzat CETIN  (SUISSE)

40

34

28

28

1.429

1.214

8

7

Grup B

İsviçre Pierre Alain RECH  (SUISSE)

Peru Jose TORREBLANCA  (PERU)

39

40

43

43

0.907

0.93

5

4

Grup B

İsviçre Behzat CETIN  (SUISSE)

Peru Ramon RODRIGUEZ  (PERU)

26

40

37

37

0.703

1.081

8

4

Grup C

Türkiye Lütfi CENET  (TURKEY A)

Ekvador Javier TERAN NOBOA  (ECUADOR)

40

24

25

25

1.6

0.96

9

5

Grup C

Türkiye Semih SAYGINER    (TURKEY A)

Ekvador Luis AVEIGA  (ECUADOR)

40

35

34

34

1.176

1.029

5

5

Grup C

Türkiye Lütfi CENET  (TURKEY A)

Portekiz Mario G. ARANHA  (PORTUGAL)

40

29

37

37

1.081

0.784

9

8

Grup C

Türkiye Semih SAYGINER    (TURKEY A)

Portekiz Rui Manuel COSTA  (PORTUGAL)

40

16

14

14

2.857

1.143

12

4

Grup C

Portekiz Mario G. ARANHA  (PORTUGAL)

Ekvador Javier TERAN NOBOA  (ECUADOR)

27

40

33

33

0.818

1.212

4

7

Grup C

Portekiz Rui Manuel COSTA  (PORTUGAL)

Ekvador Luis AVEIGA  (ECUADOR)

30

40

22

22

1.364

1.818

7

8

Sıralamaya geri dön