Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Ho Chi Minh (VIE) - 21.05.2018 - 27.05.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Elemeler Grup L

Mısır Riad NADY

Güney Kore Kwang-Yeol PARK

40

38

31

31

1.29

1.226

9

6

Elemeler Grup L

Vietnam Dinh Nai NGO

Güney Kore Kwang-Yeol PARK

40

38

15

15

2.667

2.533

7

6

Elemeler Grup K

Güney Kore Young-Hoon LEE

Türkiye Semih SAYGINER  

29

40

27

27

1.074

1.481

4

5

Elemeler Grup K

Güney Kore Young-Hoon LEE

Türkiye Can CAPAK

31

40

27

27

1.148

1.481

11

4

Elemeler Grup K

Türkiye Semih SAYGINER  

Türkiye Can CAPAK

40

27

24

24

1.667

1.125

9

6

Elemeler Grup J

Vietnam Xuan Cuong MA

Güney Kore Jin-Pyo HONG

36

40

28

28

1.286

1.429

6

6

Elemeler Grup J

Vietnam Xuan Cuong MA

Güney Kore Hyung-Kon KIM

17

40

17

17

1

2.353

4

13

Elemeler Grup J

Güney Kore Hyung-Kon KIM

Güney Kore Jin-Pyo HONG

29

40

23

23

1.261

1.739

6

6

Elemeler Grup İ

Belçika Roland FORTHOMME

Güney Kore Jae-Guen KIM

13

40

18

18

0.722

2.222

4

8

Elemeler Grup İ

Belçika Roland FORTHOMME

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

40

26

18

18

2.222

1.444

7

7

Elemeler Grup İ

Güney Kore Jae-Guen KIM

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

40

32

30

30

1.333

1.067

6

6

Elemeler Grup H

İsveç David PENNÖR

Türkiye Birol UYMAZ

30

40

29

29

1.034

1.379

5

8

Elemeler Grup H

İsveç David PENNÖR

Türkiye Lütfi CENET

39

40

24

24

1.625

1.667

10

9

Elemeler Grup H

Türkiye Lütfi CENET

Türkiye Birol UYMAZ

22

40

21

21

1.048

1.905

8

11

Elemeler Grup G

İspanya David MARTINEZ

Güney Kore Seung-Jin LEE

40

34

17

17

2.353

2

7

7

Elemeler Grup G

İspanya David MARTINEZ

Vietnam Minh Thien VUONG

40

34

29

29

1.379

1.172

8

6

Elemeler Grup G

Güney Kore Seung-Jin LEE

Vietnam Minh Thien VUONG

40

40

39

39

1.026

1.026

6

5

Elemeler Grup F

Belçika Eddy LEPPENS

Danimarka Tonny CARLSEN

37

40

21

21

1.762

1.905

9

8

Elemeler Grup F

Belçika Eddy LEPPENS

Güney Kore Ji-Hun AHN

40

24

15

15

2.667

1.6

10

7

Elemeler Grup F

Danimarka Tonny CARLSEN

Güney Kore Ji-Hun AHN

40

36

39

39

1.026

0.923

8

7

Elemeler Grup E

Güney Kore Myung-Woo CHO

Vietnam Duc Minh TRAN

40

40

23

23

1.739

1.739

10

6

Elemeler Grup E

Güney Kore Myung-Woo CHO

Türkiye Adnan YUKSEL

40

23

25

25

1.6

0.92

6

4

Elemeler Grup E

Türkiye Adnan YUKSEL

Vietnam Duc Minh TRAN

39

40

29

29

1.345

1.379

5

8

Elemeler Grup D

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Japonya Tatsuo ARAI

40

13

21

21

1.905

0.619

7

4

Elemeler Grup D

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Güney Kore Jung-Ju SHIN

40

34

22

22

1.818

1.545

12

6

Elemeler Grup D

Güney Kore Jung-Ju SHIN

Japonya Tatsuo ARAI

38

40

29

29

1.31

1.379

8

6

Elemeler Grup C

Vietnam Anh Vu DUONG

Türkiye Murat TUZUL

40

27

24

24

1.667

1.125

6

10

Elemeler Grup C

Vietnam Anh Vu DUONG

Japonya Atsushi KIYOTA

40

33

18

18

2.222

1.833

9

5

Elemeler Grup C

Türkiye Murat TUZUL

Japonya Atsushi KIYOTA

40

16

23

23

1.739

0.696

7

3

Elemeler Grup B

Güney Kore Dong-Koong KANG

Türkiye Murat CELIK

40

32

28

28

1.429

1.143

6

4

Elemeler Grup B

Güney Kore Dong-Koong KANG

Yunanistan Konstantinos KOKKORIS

40

39

20

20

2

1.95

7

9

Elemeler Grup B

Yunanistan Konstantinos KOKKORIS

Türkiye Murat CELIK

26

40

25

25

1.04

1.6

4

11

Sıralamaya geri dön