Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Avrupa Kulüpler Kupası Finali - Porto (POR) - 06.06.2018 - 10.06.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Grup F

Fransa Mikaël DEVOGELAERE  (BC LA BAULE)

Danimarka Tonny CARLSEN  (BK GRONDAL)

32

40

23

23

1.391

1.739

6

12

Grup F

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN    (BC LA BAULE)

Danimarka Brian KNUDSEN  (BK GRONDAL)

14

40

17

17

0.824

2.353

5

13

Grup F

Fransa Jérémy BURY  (BC LA BAULE)

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN  (BK GRONDAL)

13

40

17

17

0.765

2.353

3

7

Grup F

Belçika Frédéric CAUDRON    (BC LA BAULE)

Danimarka Dion NELIN  (BK GRONDAL)

31

40

16

16

1.938

2.5

7

10

Grup E

İspanya Francisco UNGUETTI  (BC PAIPORTA)

Almanya Fabian LINNEBACHER  (BC ELVERSBERG)

36

40

41

41

0.878

0.976

4

8

Grup E

İspanya Jorge CANTO  (BC PAIPORTA)

Almanya Volker MARX  (BC ELVERSBERG)

31

40

31

31

1

1.29

5

4

Grup E

İspanya Antonio MONTES  (BC PAIPORTA)

Almanya Klaus BOSEL  (BC ELVERSBERG)

40

34

35

35

1.143

0.971

5

3

Grup E

İspanya Javier PALAZON  (BC PAIPORTA)

İspanya Ruben LEGAZPI  (BC ELVERSBERG)

40

29

21

21

1.905

1.381

8

7

Grup F

İspanya Mario MERCADER  (BC CAS. CARTAGENA)

İtalya Guglielmo RUSSINO  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

25

47

47

0.851

0.532

4

3

Grup F

İspanya Carlos ANGUITA  (BC CAS. CARTAGENA)

İtalya Roberto TURLA  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

30

40

34

34

0.882

1.176

4

5

Grup F

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA  (BC CAS. CARTAGENA)

İtalya Salvatore VISPO  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

23

31

31

1.29

0.742

5

5

Grup F

İspanya David MARTINEZ  (BC CAS. CARTAGENA)

İtalya Salvatore PAPA  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

18

30

30

1.333

0.6

13

3

Grup A

Türkiye Ilhan URKUT  (MECIDIYEKOY SK)

Portekiz Joaquim TORRES  (SL BENFICA)

40

15

27

27

1.481

0.556

5

4

Grup A

Türkiye Ahmet BAYATLI  (MECIDIYEKOY SK)

Portekiz Joao SILVA  (SL BENFICA)

40

15

24

24

1.667

0.625

6

5

Grup A

Portekiz Fernando Manuel SILVA  (SL BENFICA)

Türkiye Selim ÖZDEN  (MECIDIYEKOY SK)

40

39

43

43

0.93

0.907

10

4

Grup A

Portekiz Vasco GOMES  (SL BENFICA)

Türkiye Birol UYMAZ  (MECIDIYEKOY SK)

35

40

41

41

0.854

0.976

5

7

Grup B

Portekiz Pedro PAIS  (LECA FC MULTICARGO)

Hollanda Jeffrey JORISSEN  (S.I.S. SCHOONMAAK)

34

40

30

30

1.133

1.333

8

8

Grup B

Hollanda Raimond BURGMAN  (S.I.S. SCHOONMAAK)

Portekiz Vitor FERNANDES  (LECA FC MULTICARGO)

40

11

36

36

1.111

0.306

4

4

Grup B

Hollanda Jean VAN ERP  (S.I.S. SCHOONMAAK)

Portekiz José ESCUDEIRO  (LECA FC MULTICARGO)

40

20

22

22

1.818

0.909

14

4

Grup B

Hollanda Glenn HOFMAN  (S.I.S. SCHOONMAAK)

Portekiz Joao GOMES  (LECA FC MULTICARGO)

40

14

27

27

1.481

0.519

8

2

Grup B

İsviçre Khai HA TRINH  (AB LAUSANNE)

Belçika Mik DURWAEL  (BC DEURNE)

34

40

46

46

0.739

0.87

5

3

Grup B

İsviçre Joël DUVOISIN  (AB LAUSANNE)

Belçika Kurt MAES  (BC DEURNE)

40

34

64

64

0.625

0.531

8

3

Grup B

Portekiz Fernando COUTO  (AB LAUSANNE)

Belçika Jozef GIJSELS  (BC DEURNE)

14

40

43

43

0.326

0.93

2

5

Grup B

İsviçre Michel BOULAZ  (AB LAUSANNE)

Belçika Ludo DIELIS    (BC DEURNE)

34

40

49

49

0.694

0.816

5

6

Grup A

Avusturya Werner PROSKE  (BSK UNIONS S.U.)

Belçika Marc VERHAEGEN  (BC OP DE MEIR)

40

28

77

77

0.519

0.364

4

5

Grup A

Avusturya Alexander WEISS  (BSK UNIONS S.U.)

Belçika Alex VOETS  (BC OP DE MEIR)

31

40

40

40

0.775

1

7

6

Grup A

Avusturya Andreas KRONLACHNER  (BSK UNIONS S.U.)

Belçika Jimmy ENGELS  (BC OP DE MEIR)

40

27

42

42

0.952

0.643

4

5

Grup A

Belçika Ivan STITSCHINSKY  (BC OP DE MEIR)

Avusturya Gerhard KOSTISTANSKY  (BSK UNIONS S.U.)

35

40

25

25

1.4

1.6

8

6

Grup F

Danimarka Tonny CARLSEN  (BK GRONDAL)

İspanya Alberto SINTAS  (BC CAS. CARTAGENA)

40

22

23

23

1.739

0.957

7

4

Grup F

Danimarka Brian KNUDSEN  (BK GRONDAL)

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA  (BC CAS. CARTAGENA)

40

38

23

23

1.739

1.652

5

8

Grup F

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN  (BK GRONDAL)

İspanya David MARTINEZ  (BC CAS. CARTAGENA)

9

40

22

22

0.409

1.818

2

7

Grup F

Danimarka Dion NELIN  (BK GRONDAL)

İspanya Jose Antonio CARRASCO  (BC CAS. CARTAGENA)

40

33

20

20

2

1.65

12

8

Sıralamaya geri dön