Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Avrupa Kulüpler Kupası Finali - Porto (POR) - 06.06.2018 - 10.06.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Grup E

İspanya Francisco UNGUETTI  (BC PAIPORTA)

Çek Cumhuriyeti Milan RACEK  (BC PORUBA)

40

38

41

41

0.976

0.927

5

10

Grup E

İspanya Jorge CANTO  (BC PAIPORTA)

Çek Cumhuriyeti Jiri PRECEK  (BC PORUBA)

40

28

42

42

0.952

0.667

6

7

Grup E

İspanya Antonio MONTES  (BC PAIPORTA)

Çek Cumhuriyeti Radovan HAJEK  (BC PORUBA)

28

40

27

27

1.037

1.481

4

10

Grup E

İspanya Javier PALAZON  (BC PAIPORTA)

Çek Cumhuriyeti Ivo GAZDOS  (BC PORUBA)

40

39

36

36

1.111

1.083

5

6

Grup F

Fransa Mikaël DEVOGELAERE  (BC LA BAULE)

İtalya Guglielmo RUSSINO  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

23

39

39

1.026

0.59

4

4

Grup F

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN    (BC LA BAULE)

İtalya Roberto TURLA  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

17

22

22

1.818

0.773

9

3

Grup F

Fransa Jérémy BURY  (BC LA BAULE)

İtalya Salvatore VISPO  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

14

20

20

2

0.7

3

6

Grup F

Belçika Frédéric CAUDRON    (BC LA BAULE)

İtalya Salvatore PAPA  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

9

21

21

1.905

0.429

6

2

Grup E

Hollanda John TIJSSENS  (L&B LEDERMODE)

Almanya Fabian LINNEBACHER  (BC ELVERSBERG)

40

15

28

28

1.429

0.536

6

3

Grup E

Hollanda Gerwin VALENTIJN  (L&B LEDERMODE)

Almanya Volker MARX  (BC ELVERSBERG)

40

29

37

37

1.081

0.784

6

9

Grup E

Almanya Klaus BOSEL  (BC ELVERSBERG)

Hollanda Dave CHRISTIANI  (L&B LEDERMODE)

40

26

24

24

1.667

1.083

13

3

Grup E

İspanya Ruben LEGAZPI  (BC ELVERSBERG)

Belçika Eddy MERCKX    (L&B LEDERMODE)

40

40

19

19

2.105

2.105

13

9

Grup D

Fransa Eric KREMER-LECLAIRE  (AS LAXOU)

Danimarka Thomas ANDERSEN  (VARDE BK)

18

40

29

29

0.621

1.379

5

6

Grup D

Fransa Pierre SOUMAGNE  (AS LAXOU)

Danimarka Allen SCHRODER  (VARDE BK)

34

40

32

32

1.063

1.25

6

6

Grup D

Belçika Jozef PHILIPOOM    (AS LAXOU)

Danimarka Brian HANSEN  (VARDE BK)

40

40

34

34

1.176

1.176

6

5

Grup D

Almanya Martin HORN    (AS LAXOU)

Belçika Eddy LEPPENS  (VARDE BK)

40

22

15

15

2.667

1.467

7

6

Grup C

Türkiye Gokhan SALMAN  (FBN TEKSTIL BSK)

Avusturya Hans-Gerd RAMACHER  (BC ELITE WIEN)

40

21

37

37

1.081

0.568

5

3

Grup C

Türkiye Can CAPAK  (FBN TEKSTIL BSK)

Avusturya Reinald BASTL  (BC ELITE WIEN)

40

25

29

29

1.379

0.862

6

5

Grup C

Türkiye Murat Naci COKLU  (FBN TEKSTIL BSK)

Avusturya Manfred MULLER  (BC ELITE WIEN)

40

21

29

29

1.379

0.724

7

6

Grup C

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (FBN TEKSTIL BSK)

Avusturya Andreas HORVATH  (BC ELITE WIEN)

40

17

19

19

2.105

0.895

9

4

Grup C

Çek Cumhuriyeti Marek VASA  (BK EKVITA KLADNO)

Almanya Tobias BOUERDICK  (BOTTROPER BA)

15

40

29

29

0.517

1.379

2

6

Grup C

Çek Cumhuriyeti Stephan KOHOUT  (BK EKVITA KLADNO)

Hollanda Anno DE KLEINE  (BOTTROPER BA)

40

35

34

34

1.176

1.029

4

0

Grup C

Almanya Christian RUDOLPH    (BOTTROPER BA)

Çek Cumhuriyeti Jan ALES  (BK EKVITA KLADNO)

34

40

42

42

0.81

0.952

8

5

Grup C

Belçika Francis FORTON  (BOTTROPER BA)

Çek Cumhuriyeti Radek NOVAK  (BK EKVITA KLADNO)

21

40

27

27

0.778

1.481

3

5

Grup D

İtalya Francesco ORLANDO  (A.S.D BILLIARDS CAFE)

İsviçre Johannes BOODE  (BC ZURICH)

40

15

27

27

1.481

0.556

6

3

Grup D

Türkiye Kenan CANTURK  (BC ZURICH)

İtalya Emilio SCIACCA  (A.S.D BILLIARDS CAFE)

39

40

51

51

0.765

0.784

5

5

Grup D

İsviçre Behzat CETIN  (BC ZURICH)

Türkiye Ahmet ALP  (A.S.D BILLIARDS CAFE)

8

40

20

20

0.4

2

3

9

Grup D

Türkiye Savas BULUT  (A.S.D BILLIARDS CAFE)

İsviçre Pierre Alain RECH  (BC ZURICH)

40

15

23

23

1.739

0.652

12

2

Grup E

Çek Cumhuriyeti Milan RACEK  (BC PORUBA)

Almanya Fabian LINNEBACHER  (BC ELVERSBERG)

40

37

58

58

0.69

0.638

9

3

Grup E

Çek Cumhuriyeti Jiri PRECEK  (BC PORUBA)

Almanya Volker MARX  (BC ELVERSBERG)

29

40

36

36

0.806

1.111

6

9

Grup E

Çek Cumhuriyeti Radovan HAJEK  (BC PORUBA)

Almanya Klaus BOSEL  (BC ELVERSBERG)

40

28

41

41

0.976

0.683

4

4

Grup E

Çek Cumhuriyeti Ivo GAZDOS  (BC PORUBA)

İspanya Ruben LEGAZPI  (BC ELVERSBERG)

37

40

32

32

1.156

1.25

5

6

Sıralamaya geri dön