Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Avrupa Kulüpler Kupası Finali - Porto (POR) - 06.06.2018 - 10.06.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Grup F

Fransa Mikaël DEVOGELAERE  (BC LA BAULE)

İspanya Alberto SINTAS  (BC CAS. CARTAGENA)

27

40

35

35

0.771

1.143

7

7

Grup F

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN    (BC LA BAULE)

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA  (BC CAS. CARTAGENA)

40

35

32

32

1.25

1.094

15

7

Grup F

Fransa Jérémy BURY  (BC LA BAULE)

İspanya David MARTINEZ  (BC CAS. CARTAGENA)

38

40

25

25

1.52

1.6

8

9

Grup F

Belçika Frédéric CAUDRON    (BC LA BAULE)

İspanya Jose Antonio CARRASCO  (BC CAS. CARTAGENA)

40

34

23

23

1.739

1.478

11

9

Grup E

Hollanda John TIJSSENS  (L&B LEDERMODE)

İspanya Francisco UNGUETTI  (BC PAIPORTA)

40

30

22

22

1.818

1.364

6

7

Grup E

Hollanda Gerwin VALENTIJN  (L&B LEDERMODE)

İspanya Jorge CANTO  (BC PAIPORTA)

40

40

35

35

1.143

1.143

8

8

Grup E

İspanya Antonio MONTES  (BC PAIPORTA)

Hollanda Dave CHRISTIANI  (L&B LEDERMODE)

40

36

20

20

2

1.8

8

8

Grup E

İspanya Javier PALAZON  (BC PAIPORTA)

Belçika Eddy MERCKX    (L&B LEDERMODE)

40

23

24

24

1.667

0.958

9

8

Grup F

Danimarka Tonny CARLSEN  (BK GRONDAL)

İtalya Guglielmo RUSSINO  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

12

27

27

1.481

0.444

6

2

Grup F

Danimarka Brian KNUDSEN  (BK GRONDAL)

İtalya Roberto TURLA  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

21

27

27

1.481

0.778

6

7

Grup F

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN  (BK GRONDAL)

İtalya Salvatore VISPO  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

18

20

20

2

0.9

7

4

Grup F

Danimarka Dion NELIN  (BK GRONDAL)

İtalya Salvatore PAPA  (ASDSB LA BIGLIA MODICA)

40

17

17

17

2.353

1

7

3

Grup C

Almanya Tobias BOUERDICK  (BOTTROPER BA)

Türkiye Gokhan SALMAN  (FBN TEKSTIL BSK)

40

40

43

43

0.93

0.93

7

5

Grup C

Hollanda Anno DE KLEINE  (BOTTROPER BA)

Türkiye Can CAPAK  (FBN TEKSTIL BSK)

39

40

33

33

1.182

1.212

7

5

Grup C

Almanya Christian RUDOLPH    (BOTTROPER BA)

Türkiye Murat Naci COKLU  (FBN TEKSTIL BSK)

21

40

28

28

0.75

1.429

4

8

Grup C

Belçika Francis FORTON  (BOTTROPER BA)

Türkiye Tayfun TASDEMIR  (FBN TEKSTIL BSK)

36

40

31

31

1.161

1.29

5

6

Grup D

Fransa Eric KREMER-LECLAIRE  (AS LAXOU)

İtalya Francesco ORLANDO  (A.S.D BILLIARDS CAFE)

40

22

32

32

1.25

0.688

6

4

Grup D

Belçika Jozef PHILIPOOM    (AS LAXOU)

Türkiye Ahmet ALP  (A.S.D BILLIARDS CAFE)

40

28

34

34

1.176

0.824

6

8

Grup D

Almanya Martin HORN    (AS LAXOU)

Türkiye Savas BULUT  (A.S.D BILLIARDS CAFE)

40

35

29

29

1.379

1.207

10

8

Grup D

Fransa Pierre SOUMAGNE  (AS LAXOU)

İtalya Emilio SCIACCA  (A.S.D BILLIARDS CAFE)

40

21

21

21

1.905

1

10

3

Grup C

Çek Cumhuriyeti Marek VASA  (BK EKVITA KLADNO)

Avusturya Hans-Gerd RAMACHER  (BC ELITE WIEN)

40

38

63

63

0.635

0.603

5

5

Grup C

Çek Cumhuriyeti Stephan KOHOUT  (BK EKVITA KLADNO)

Avusturya Reinald BASTL  (BC ELITE WIEN)

40

25

50

50

0.8

0.5

4

3

Grup C

Çek Cumhuriyeti Jan ALES  (BK EKVITA KLADNO)

Avusturya Manfred MULLER  (BC ELITE WIEN)

28

40

47

47

0.596

0.851

3

5

Grup C

Çek Cumhuriyeti Radek NOVAK  (BK EKVITA KLADNO)

Avusturya Andreas HORVATH  (BC ELITE WIEN)

40

29

43

43

0.93

0.674

5

3

Grup D

İsviçre Johannes BOODE  (BC ZURICH)

Danimarka Thomas ANDERSEN  (VARDE BK)

15

40

19

19

0.789

2.105

3

12

Grup D

Türkiye Kenan CANTURK  (BC ZURICH)

Danimarka Allen SCHRODER  (VARDE BK)

33

40

34

34

0.971

1.176

5

9

Grup D

İsviçre Behzat CETIN  (BC ZURICH)

Danimarka Brian HANSEN  (VARDE BK)

40

35

30

30

1.333

1.167

8

6

Grup D

İsviçre Pierre Alain RECH  (BC ZURICH)

Belçika Eddy LEPPENS  (VARDE BK)

21

40

33

33

0.636

1.212

3

6

Grup A

Avusturya Werner PROSKE  (BSK UNIONS S.U.)

Portekiz Joaquim TORRES  (SL BENFICA)

22

40

57

57

0.386

0.702

3

5

Grup A

Avusturya Alexander WEISS  (BSK UNIONS S.U.)

Portekiz Joao SILVA  (SL BENFICA)

38

40

66

66

0.576

0.606

6

4

Grup A

Avusturya Andreas KRONLACHNER  (BSK UNIONS S.U.)

Portekiz Fernando Manuel SILVA  (SL BENFICA)

40

39

50

50

0.8

0.78

6

5

Grup A

Avusturya Gerhard KOSTISTANSKY  (BSK UNIONS S.U.)

Portekiz Vasco GOMES  (SL BENFICA)

31

40

43

43

0.721

0.93

5

5

Sıralamaya geri dön