Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 11.06.2018 - 17.06.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Elemeler Grup A

Türkiye Murat CELIK

Güney Kore Dong-Koong KANG

15

40

19

19

0.789

2.105

2

13

Elemeler Grup A

Türkiye Murat CELIK

Güney Kore Kwang-Yeol PARK

40

23

20

20

2

1.15

8

5

Elemeler Grup A

Güney Kore Dong-Koong KANG

Güney Kore Kwang-Yeol PARK

40

33

19

19

2.105

1.737

9

9

Ön Elemeler Grup P

Güney Kore Hyung-Bum HWANG

İspanya Antonio MONTES

30

27

13

13

2.308

2.077

6

7

Ön Elemeler Grup P

Güney Kore Hyung-Bum HWANG

Danimarka Thomas ANDERSEN

30

29

15

15

2

1.933

6

7

Ön Elemeler Grup P

Danimarka Thomas ANDERSEN

İspanya Antonio MONTES

11

30

20

20

0.55

1.5

2

4

Ön Elemeler Grup O

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

26

30

23

23

1.13

1.304

5

5

Ön Elemeler Grup O

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Japonya Yusuke MORI

15

30

23

23

0.652

1.304

4

5

Ön Elemeler Grup O

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

Japonya Yusuke MORI

30

23

16

16

1.875

1.438

8

6

Ön Elemeler Grup N

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

Güney Kore Sung-Uk OH

30

28

15

15

2

1.867

9

8

Ön Elemeler Grup N

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

Hollanda Glenn HOFMAN

30

28

23

23

1.304

1.217

5

5

Ön Elemeler Grup N

Hollanda Glenn HOFMAN

Güney Kore Sung-Uk OH

20

30

20

20

1

1.5

4

7

Ön Elemeler Grup M

Avusturya Arnim KAHOFER

Türkiye Murat CELIK

19

30

29

29

0.655

1.034

6

9

Ön Elemeler Grup M

Avusturya Arnim KAHOFER

Belçika Kenny MIATTON

30

30

25

25

1.2

1.2

3

5

Ön Elemeler Grup M

Türkiye Murat CELIK

Belçika Kenny MIATTON

30

5

22

22

1.364

0.227

5

2

Ön Elemeler Grup L

Fransa Jérôme BARBEILLON

Türkiye Tolgahan KIRAZ

25

30

19

19

1.316

1.579

7

6

Ön Elemeler Grup L

Fransa Jérôme BARBEILLON

Belçika Jozef PHILIPOOM  

13

30

16

16

0.813

1.875

4

5

Ön Elemeler Grup L

Türkiye Tolgahan KIRAZ

Belçika Jozef PHILIPOOM  

30

25

21

21

1.429

1.19

4

6

Ön Elemeler Grup K

Çek Cumhuriyeti Jan HUDAK

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA

17

30

19

19

0.895

1.579

6

5

Ön Elemeler Grup K

Çek Cumhuriyeti Jan HUDAK

Belçika Francis FORTON

28

30

28

28

1

1.071

5

7

Ön Elemeler Grup K

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA

Belçika Francis FORTON

30

28

27

27

1.111

1.037

4

5

Ön Elemeler Grup J

Japonya Hideaki KOBAYASHI

Yunanistan Kostas PAPAKONSTANTINOU

30

24

15

15

2

1.6

9

8

Ön Elemeler Grup J

Japonya Hideaki KOBAYASHI

Belçika Ronald DANIELS

30

25

28

28

1.071

0.893

5

4

Ön Elemeler Grup J

Yunanistan Kostas PAPAKONSTANTINOU

Belçika Ronald DANIELS

30

17

15

15

2

1.133

7

4

Ön Elemeler Grup İ

Yunanistan Konstantinos KOKKORIS

İsveç David PENNÖR

30

21

27

27

1.111

0.778

8

3

Ön Elemeler Grup İ

Yunanistan Konstantinos KOKKORIS

Fransa Bernard BAUDOIN

30

24

25

25

1.2

0.96

5

3

Ön Elemeler Grup İ

İsveç David PENNÖR

Fransa Bernard BAUDOIN

30

15

25

25

1.2

0.6

5

4

Ön Elemeler Grup H

Güney Kore Kwang-Yeol PARK

Belçika Peter DE BACKER

30

26

28

28

1.071

0.929

9

3

Ön Elemeler Grup H

Güney Kore Kwang-Yeol PARK

Japonya Atsushi KIYOTA

30

14

19

19

1.579

0.737

10

6

Ön Elemeler Grup H

Japonya Atsushi KIYOTA

Belçika Peter DE BACKER

24

30

30

30

0.8

1

4

7

Ön Elemeler Grup G

Vietnam Quang Hao TRUONG

Hollanda Barry VAN BEERS

11

30

16

16

0.688

1.875

4

7

Ön Elemeler Grup G

Vietnam Quang Hao TRUONG

Kolombiya José Juan GARCIA NUÑEZ

23

30

17

17

1.353

1.765

6

5

Sıralamaya geri dön