Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 11.06.2018 - 17.06.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Ön Elemeler Grup G

Hollanda Barry VAN BEERS

Kolombiya José Juan GARCIA NUÑEZ

30

26

17

17

1.765

1.529

7

7

Ön Elemeler Grup F

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN  

Almanya Christian RUDOLPH  

22

30

19

19

1.158

1.579

5

6

Ön Elemeler Grup F

Hollanda Jean Paul DE BRUIJN  

Avusturya Georg SCHMIED

30

22

19

19

1.579

1.158

5

5

Ön Elemeler Grup F

Almanya Christian RUDOLPH  

Avusturya Georg SCHMIED

30

23

10

10

3

2.3

10

5

Ön Elemeler Grup E

Mısır Ragay HENRY

Belçika Ronny BRANTS

21

30

24

24

0.875

1.25

4

4

Ön Elemeler Grup E

Mısır Ragay HENRY

Güney Kore Jung-Wan LIM

30

30

36

36

0.833

0.833

4

3

Ön Elemeler Grup E

Güney Kore Jung-Wan LIM

Belçika Ronny BRANTS

19

30

16

16

1.188

1.875

4

6

Ön Elemeler Grup D

Almanya Dustin JAESCHKE

Güney Kore Sang-Ku KANG

30

22

19

19

1.579

1.158

8

5

Ön Elemeler Grup D

Almanya Dustin JAESCHKE

Güney Kore In-Won KANG

30

30

20

20

1.5

1.5

6

7

Ön Elemeler Grup D

Güney Kore Sang-Ku KANG

Güney Kore In-Won KANG

30

29

19

19

1.579

1.526

4

3

Ön Elemeler Grup C

Yunanistan Dionisis TSOKANTAS

Belçika Steven VAN ACKER

30

23

31

31

0.968

0.742

10

4

Ön Elemeler Grup C

Yunanistan Dionisis TSOKANTAS

Danimarka Allen SCHRODER

30

30

31

31

0.968

0.968

5

5

Ön Elemeler Grup C

Danimarka Allen SCHRODER

Belçika Steven VAN ACKER

28

30

32

32

0.875

0.938

5

7

Ön Elemeler Grup B

Güney Kore Seung-Jin LEE

Yunanistan Filippos KASIDOKOSTAS  

30

28

15

15

2

1.867

6

10

Ön Elemeler Grup B

Güney Kore Seung-Jin LEE

Türkiye Savas GUNGOR

30

14

19

19

1.579

0.737

5

3

Ön Elemeler Grup B

Türkiye Savas GUNGOR

Yunanistan Filippos KASIDOKOSTAS  

23

30

21

21

1.095

1.429

4

6

Ön Elemeler Grup A

Belçika Danny WUYTS

Güney Kore Jae-Guen KIM

18

30

19

19

0.947

1.579

5

11

Ön Elemeler Grup A

Belçika Danny WUYTS

Güney Kore Sung-Kyu OH

8

30

13

13

0.615

2.308

3

9

Ön Elemeler Grup A

Güney Kore Jae-Guen KIM

Güney Kore Sung-Kyu OH

30

12

13

13

2.308

0.923

10

3

Ön Elemeler Grup P

Almanya Hamed MOHSSEN

Güney Kore Sung-Uk OH

8

30

18

18

0.444

1.667

2

7

Ön Elemeler Grup P

Almanya Hamed MOHSSEN

Belçika Peter CEULEMANS

13

30

18

18

0.722

1.667

5

6

Ön Elemeler Grup P

Güney Kore Sung-Uk OH

Belçika Peter CEULEMANS

30

12

22

22

1.364

0.545

8

3

Ön Elemeler Grup O

Hollanda Dave CHRISTIANI

Belçika Steven VAN ACKER

30

30

27

27

1.111

1.111

10

8

Ön Elemeler Grup O

Almanya Christian RUDOLPH  

Güney Kore Su-Hyun CHO

29

30

12

12

2.417

2.5

7

9

Ön Elemeler Grup O

Belçika Steven VAN ACKER

Güney Kore Su-Hyun CHO

30

20

25

25

1.2

0.8

5

3

Ön Elemeler Grup N

Belçika Marco JANSSEN

Fransa Bernard BAUDOIN

18

30

31

31

0.581

0.968

4

5

Ön Elemeler Grup N

Belçika Marco JANSSEN

Belçika Dirk WEEREMANS

30

23

26

26

1.154

0.885

5

4

Ön Elemeler Grup N

Fransa Bernard BAUDOIN

Belçika Dirk WEEREMANS

30

14

20

20

1.5

0.7

7

5

Ön Elemeler Grup M

İsveç Nalle OLSSON

Belçika Jozef PHILIPOOM  

19

30

26

26

0.731

1.154

5

5

Ön Elemeler Grup M

İsveç Nalle OLSSON

İtalya Giuseppe TIRANNO

30

15

26

26

1.154

0.577

5

3

Ön Elemeler Grup M

İtalya Giuseppe TIRANNO

Belçika Jozef PHILIPOOM  

13

30

19

19

0.684

1.579

2

14

Ön Elemeler Grup L

Güney Kore Sang-Pil UM

İspanya Antonio MONTES

28

30

22

22

1.273

1.364

6

6

Sıralamaya geri dön