Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Blankenberge (BEL) - 11.06.2018 - 17.06.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Ön Elemeler Grup L

Güney Kore Sang-Pil UM

Belçika Davy VAN HAVERE

27

30

23

23

1.174

1.304

6

4

Ön Elemeler Grup L

İspanya Antonio MONTES

Belçika Davy VAN HAVERE

30

13

9

9

3.333

1.444

10

5

Ön Elemeler Grup K

İsveç Henrik KALITA

Belçika Ronny BRANTS

17

30

41

41

0.415

0.732

3

4

Ön Elemeler Grup K

İsveç Henrik KALITA

Belçika Henk BLAUWBLOMME

28

30

30

30

0.933

1

4

6

Ön Elemeler Grup K

Belçika Ronny BRANTS

Belçika Henk BLAUWBLOMME

30

17

31

31

0.968

0.548

4

4

Ön Elemeler Grup J

Hollanda Sylvia ECKEL

Belçika Wesley DE JAEGER

13

30

32

32

0.406

0.938

5

4

Ön Elemeler Grup J

Hollanda Sylvia ECKEL

Güney Kore In-Won KANG

4

30

11

11

0.364

2.727

3

5

Ön Elemeler Grup J

Güney Kore In-Won KANG

Belçika Wesley DE JAEGER

30

30

33

33

0.909

0.909

4

6

Ön Elemeler Grup İ

İspanya Jose-Maria MAS

Belçika Peter DE BACKER

21

30

18

18

1.167

1.667

7

9

Ön Elemeler Grup İ

İspanya Jose-Maria MAS

Japonya Namiko HAYASHI

30

25

34

34

0.882

0.735

6

4

Ön Elemeler Grup İ

Japonya Namiko HAYASHI

Belçika Peter DE BACKER

23

30

34

34

0.676

0.882

3

5

Ön Elemeler Grup H

Danimarka Lars DUNCH

Belçika Francis FORTON

21

30

20

20

1.05

1.5

5

6

Ön Elemeler Grup H

Danimarka Lars DUNCH

Fransa Nathan DURIEZ

27

30

41

41

0.659

0.732

4

6

Ön Elemeler Grup H

Belçika Francis FORTON

Fransa Nathan DURIEZ

30

13

29

29

1.034

0.448

4

4

Ön Elemeler Grup G

Kolombiya José Juan GARCIA NUÑEZ

Fransa Kevin VASSEUR

30

24

31

31

0.968

0.774

5

5

Ön Elemeler Grup G

Kolombiya José Juan GARCIA NUÑEZ

Yunanistan John KOKOLOGIANNIS

30

17

23

23

1.304

0.739

7

4

Ön Elemeler Grup G

Fransa Kevin VASSEUR

Yunanistan John KOKOLOGIANNIS

30

20

46

46

0.652

0.435

6

3

Ön Elemeler Grup F

Belçika Ronald DANIELS

Hollanda Ronald VAN GEYT

30

26

28

28

1.071

0.929

6

4

Ön Elemeler Grup F

Belçika Ronald DANIELS

Hollanda Volkan CETIN

30

16

22

22

1.364

0.727

8

3

Ön Elemeler Grup F

Hollanda Ronald VAN GEYT

Hollanda Volkan CETIN

30

25

35

35

0.857

0.714

4

7

Ön Elemeler Grup E

Yunanistan Apostolos BALOGIANNIS

Belçika Danny WUYTS

30

28

28

28

1.071

1

4

5

Ön Elemeler Grup E

Yunanistan Apostolos BALOGIANNIS

Fransa Jean REVERCHON  

28

30

32

32

0.875

0.938

7

6

Ön Elemeler Grup E

Fransa Jean REVERCHON  

Belçika Danny WUYTS

24

30

23

23

1.043

1.304

5

4

Ön Elemeler Grup D

Japonya Hiroshi SASAKI

Belçika Kenny MIATTON

20

30

17

17

1.176

1.765

3

7

Ön Elemeler Grup D

Japonya Hiroshi SASAKI

Belçika Bart LEYS

21

30

28

28

0.75

1.071

4

6

Ön Elemeler Grup D

Belçika Kenny MIATTON

Belçika Bart LEYS

30

29

25

25

1.2

1.16

6

6

Ön Elemeler Grup C

Avusturya Claus MAURER

Yunanistan Filippos KASIDOKOSTAS  

30

29

31

31

0.968

0.935

4

8

Ön Elemeler Grup C

Avusturya Claus MAURER

Belçika Andy DE BONDT

21

30

32

32

0.656

0.938

4

5

Ön Elemeler Grup C

Yunanistan Filippos KASIDOKOSTAS  

Belçika Andy DE BONDT

30

14

10

10

3

1.4

7

3

Ön Elemeler Grup B

Avusturya Georg SCHMIED

Hollanda Raymund SWERTZ

30

26

28

28

1.071

0.929

7

6

Ön Elemeler Grup B

Avusturya Georg SCHMIED

Fransa Maxime PANAIA

30

25

40

40

0.75

0.625

3

4

Ön Elemeler Grup B

Hollanda Raymund SWERTZ

Fransa Maxime PANAIA

30

22

21

21

1.429

1.048

7

3

Sıralamaya geri dön