Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Bayanlar Dünya Şampiyonası - Izmir (TUR) - 18.09.2018 - 20.09.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Japonya Orie HIDA  

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

24

30

30

30

0.8

1

3

4

Yarı Final

Türkiye Gülsen DEGENER

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

22

30

38

38

0.579

0.789

4

5

Yarı Final

Kamboçya Sruong PHEAVY

Japonya Orie HIDA  

10

30

17

17

0.588

1.765

3

7

Çeyrek Final

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Türkiye Aysegul FENDI

30

16

30

30

1

0.533

7

4

Çeyrek Final

Türkiye Gülsen DEGENER

Türkiye Guzin Mujde KARAKASLI

30

26

39

39

0.769

0.667

3

4

Çeyrek Final

Güney Kore Bo-Mi 2 KIM

Japonya Orie HIDA  

28

30

27

27

1.037

1.111

7

7

Çeyrek Final

Kamboçya Sruong PHEAVY

Kolombiya Claudia LALINDE

30

16

26

26

1.154

0.615

5

4

Grup D

Güney Kore Bo-Mi 2 KIM

Türkiye Aysegul FENDI

25

10

28

28

0.893

0.357

5

2

Grup D

Peru Jackeline PEREZ

Belçika Jaimie BUELENS

25

15

64

64

0.391

0.234

3

4

Grup D

Belçika Jaimie BUELENS

Türkiye Aysegul FENDI

22

25

59

59

0.373

0.424

4

3

Grup D

Peru Jackeline PEREZ

Güney Kore Bo-Mi 2 KIM

9

25

23

23

0.391

1.087

1

6

Grup D

Belçika Jaimie BUELENS

Güney Kore Bo-Mi 2 KIM

25

22

45

45

0.556

0.489

4

5

Grup D

Peru Jackeline PEREZ

Türkiye Aysegul FENDI

19

25

52

52

0.365

0.481

2

2

Grup C

Kolombiya Paola CASTILLO

Türkiye Guzin Mujde KARAKASLI

14

25

39

39

0.359

0.641

2

4

Grup C

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Avusturya Helga MITTERBOCK

25

13

29

29

0.862

0.448

4

3

Grup C

Avusturya Helga MITTERBOCK

Türkiye Guzin Mujde KARAKASLI

15

25

25

25

0.6

1

3

8

Grup C

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Kolombiya Paola CASTILLO

25

12

28

28

0.893

0.429

6

2

Grup C

Avusturya Helga MITTERBOCK

Kolombiya Paola CASTILLO

25

21

58

58

0.431

0.362

3

3

Grup C

Hollanda Therese KLOMPENHOUWER  

Türkiye Guzin Mujde KARAKASLI

25

23

31

31

0.806

0.742

4

4

Grup B

Kolombiya Claudia LALINDE

Japonya Ayako SAKAI

22

25

35

35

0.629

0.714

3

5

Grup B

Türkiye Gülsen DEGENER

Kolombiya Johana SANDOVAL

25

18

34

34

0.735

0.529

4

3

Grup B

Kolombiya Johana SANDOVAL

Japonya Ayako SAKAI

25

24

50

50

0.5

0.48

7

3

Grup B

Türkiye Gülsen DEGENER

Kolombiya Claudia LALINDE

25

25

32

32

0.781

0.781

5

4

Grup B

Kolombiya Johana SANDOVAL

Kolombiya Claudia LALINDE

17

25

50

50

0.34

0.5

3

3

Grup B

Türkiye Gülsen DEGENER

Japonya Ayako SAKAI

25

18

31

31

0.806

0.581

4

2

Grup A

Kamboçya Sruong PHEAVY

Almanya Steffi DASKE

25

11

37

37

0.676

0.297

3

3

Grup A

Japonya Orie HIDA  

Danimarka Jeanette JENSEN

25

9

19

19

1.316

0.474

4

2

Grup A

Kamboçya Sruong PHEAVY

Danimarka Jeanette JENSEN

25

7

27

27

0.926

0.259

3

1

Grup A

Japonya Orie HIDA  

Almanya Steffi DASKE

25

17

30

30

0.833

0.567

4

2

Grup A

Danimarka Jeanette JENSEN

Almanya Steffi DASKE

14

25

38

38

0.368

0.658

2

4

Grup A

Japonya Orie HIDA  

Kamboçya Sruong PHEAVY

24

25

23

23

1.043

1.087

4

4

Sıralamaya geri dön