Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - La Baule (FRA) - 22.10.2018 - 28.10.2018

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Almanya Martin HORN  

Güney Kore Jae-Ho CHO

40

39

23

23

1.739

1.696

6

7

Yarı Final

Güney Kore Jae-Ho CHO

Türkiye Semih SAYGINER  

40

26

22

22

1.818

1.182

6

5

Yarı Final

Belçika Frédéric CAUDRON  

Almanya Martin HORN  

34

40

25

25

1.36

1.6

9

6

Çeyrek Final

Hollanda Dick JASPERS  

Türkiye Semih SAYGINER  

25

40

6

6

4.167

6.667

12

12

Çeyrek Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Güney Kore Jae-Ho CHO

17

40

18

18

0.944

2.222

6

11

Çeyrek Final

Almanya Martin HORN  

İtalya Marco ZANETTI  

40

30

18

18

2.222

1.667

9

10

Çeyrek Final

Belçika Frédéric CAUDRON  

Vietnam Minh Cam MA

40

39

20

20

2

1.95

8

5

1/8 Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Türkiye Semih SAYGINER  

30

40

18

18

1.667

2.222

6

11

1/8 Final

Hollanda Dick JASPERS  

Fransa Jérémy BURY

40

23

18

18

2.222

1.278

8

9

1/8 Final

Güney Kore Jae-Ho CHO

Danimarka Dion NELIN

40

22

17

17

2.353

1.294

9

6

1/8 Final

Türkiye Birol UYMAZ

İspanya Daniel SANCHEZ  

30

40

19

19

1.579

2.105

7

11

1/8 Final

Vietnam Quyet Chien TRAN

İtalya Marco ZANETTI  

31

40

22

22

1.409

1.818

5

10

1/8 Final

Almanya Martin HORN  

Güney Kore Jung-Han HEO

40

33

19

19

2.105

1.737

9

9

1/8 Final

Vietnam Minh Cam MA

Vietnam Dinh Nai NGO

42

41

22

22

1.909

1.864

7

8

1/8 Final

Belçika Frédéric CAUDRON  

Türkiye Murat Naci COKLU

40

36

21

21

1.905

1.714

8

11

Son 32

Belçika Eddy MERCKX  

Türkiye Semih SAYGINER  

31

40

30

30

1.033

1.333

5

8

Son 32

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Türkiye Tayfun TASDEMIR

23

40

15

15

1.533

2.667

4

8

Son 32

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS

Fransa Jérémy BURY

27

40

11

11

2.455

3.636

8

11

Son 32

Hollanda Dick JASPERS  

Kolombiya Robinson MORALES LÓPEZ

40

33

22

22

1.818

1.5

11

5

Son 32

Mısır Sameh SIDHOM

Danimarka Dion NELIN

28

40

24

24

1.167

1.667

4

11

Son 32

Güney Kore Jae-Ho CHO

Vietnam Xuan Cuong MA

40

17

21

21

1.905

0.81

6

2

Son 32

İspanya Daniel SANCHEZ  

Fransa Pierre SOUMAGNE

40

18

16

16

2.5

1.125

10

4

Son 32

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Türkiye Birol UYMAZ

37

40

30

30

1.233

1.333

6

5

Son 32

İtalya Marco ZANETTI  

Fransa Gwendal MARECHAL

40

30

19

19

2.105

1.579

12

5

Son 32

Vietnam Quyet Chien TRAN

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA

40

26

24

24

1.667

1.083

6

4

Son 32

Güney Kore Jung-Han HEO

Güney Kore Sung-Uk OH

40

23

19

19

2.105

1.211

6

3

Son 32

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Almanya Martin HORN  

18

40

14

14

1.286

2.857

5

13

Son 32

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Vietnam Dinh Nai NGO

36

40

26

26

1.385

1.538

6

8

Son 32

Güney Kore Hyung-Kon KIM

Vietnam Minh Cam MA

32

40

20

20

1.6

2

6

8

Son 32

Türkiye Murat Naci COKLU

Güney Kore Dong-Koong KANG

40

23

21

21

1.905

1.095

6

5

Son 32

Belçika Frédéric CAUDRON  

Türkiye Lütfi CENET

40

12

9

9

4.444

1.333

18

4

Elemeler Grup L

Vietnam Xuan Cuong MA

İspanya Javier PALAZON

40

38

21

21

1.905

1.81

8

7

Sıralamaya geri dön