Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Veghel (NED) - 20.10.2019 - 26.10.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Türkiye Lütfi CENET

40

35

21

21

1.905

1.667

6

17

Yarı Final

Türkiye Lütfi CENET

İspanya Antonio MONTES

40

39

31

31

1.29

1.258

5

9

Yarı Final

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

40

38

22

22

1.818

1.727

7

6

Çeyrek Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

32

40

22

22

1.455

1.818

7

7

Çeyrek Final

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Belçika Eddy MERCKX  

40

30

18

18

2.222

1.667

6

6

Çeyrek Final

İspanya Antonio MONTES

İtalya Marco ZANETTI  

40

22

21

21

1.905

1.048

7

7

Çeyrek Final

Hollanda Dick JASPERS  

Türkiye Lütfi CENET

30

40

16

16

1.875

2.5

7

13

1/8 Final

İtalya Marco ZANETTI  

Güney Kore Jun-Tae KIM

40

28

15

15

2.667

1.867

7

14

1/8 Final

Türkiye Gokhan SALMAN

İspanya Antonio MONTES

32

40

24

24

1.333

1.667

6

4

1/8 Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Türkiye Lütfi CENET

34

40

25

25

1.36

1.6

7

7

1/8 Final

Hollanda Dick JASPERS  

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

40

27

13

13

3.077

2.077

24

6

1/8 Final

Türkiye Semih SAYGINER  

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

29

40

21

21

1.381

1.905

4

6

1/8 Final

Fransa Jérémy BURY

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

19

40

15

15

1.267

2.667

7

14

1/8 Final

Belçika Eddy MERCKX  

İspanya Daniel SANCHEZ  

40

36

25

25

1.6

1.44

6

8

1/8 Final

Güney Kore Jae-Ho CHO

Güney Kore Haeng-Jik KIM

30

40

24

24

1.25

1.667

6

11

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Türkiye Gokhan SALMAN

39

40

28

28

1.393

1.429

5

8

Grup H

Türkiye Lütfi CENET

Türkiye Murat Naci COKLU

33

40

30

30

1.1

1.333

6

8

Grup H

Türkiye Lütfi CENET

Türkiye Gokhan SALMAN

40

34

18

18

2.222

1.889

8

6

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Türkiye Murat Naci COKLU

32

40

23

23

1.391

1.739

4

8

Grup H

Türkiye Murat Naci COKLU

Türkiye Gokhan SALMAN

23

40

18

18

1.278

2.222

6

11

Grup H

Mısır Sameh SIDHOM

Türkiye Lütfi CENET

14

40

16

16

0.875

2.5

3

7

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Fransa Jérémy BURY

40

18

22

22

1.818

0.818

7

5

Grup G

İspanya Antonio MONTES

Belçika Roland FORTHOMME

40

17

24

24

1.667

0.708

7

3

Grup G

İspanya Antonio MONTES

Fransa Jérémy BURY

37

40

18

18

2.056

2.222

9

9

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Belçika Roland FORTHOMME

40

24

17

17

2.353

1.412

19

10

Grup G

Fransa Jérémy BURY

Belçika Roland FORTHOMME

40

25

13

13

3.077

1.923

8

5

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

İspanya Antonio MONTES

28

40

22

22

1.273

1.818

6

8

Grup F

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Danimarka Brian KNUDSEN

40

24

15

15

2.667

1.6

8

5

Grup F

Güney Kore Jae-Ho CHO

Vietnam Dinh Nai NGO

40

38

17

17

2.353

2.235

10

13

Grup F

Güney Kore Jae-Ho CHO

Danimarka Brian KNUDSEN

40

22

16

16

2.5

1.375

7

5

Grup F

Güney Kore Haeng-Jik KIM

Vietnam Dinh Nai NGO

34

40

19

19

1.789

2.105

9

12

Grup F

Danimarka Brian KNUDSEN

Vietnam Dinh Nai NGO

40

24

28

28

1.429

0.857

7

4

Sıralamaya geri dön