Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Antalya (TUR) - 11.02.2019 - 17.02.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Güney Kore Jae-Ho CHO

40

21

21

21

1.905

1

7

3

Yarı Final

Vietnam Quyet Chien TRAN

Güney Kore Jae-Ho CHO

28

40

19

19

1.474

2.105

7

10

Yarı Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Türkiye Murat Naci COKLU

40

37

27

27

1.481

1.37

6

5

Çeyrek Final

Amerika Birleşik Devletleri Pedro PIEDRABUENA

Güney Kore Jae-Ho CHO

39

40

33

33

1.182

1.212

7

8

Çeyrek Final

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Vietnam Quyet Chien TRAN

24

40

14

14

1.714

2.857

6

10

Çeyrek Final

Almanya Martin HORN  

Türkiye Murat Naci COKLU

28

40

22

22

1.273

1.818

5

6

Çeyrek Final

Türkiye Lütfi CENET

Türkiye Tayfun TASDEMIR

33

40

18

18

1.833

2.222

5

8

1/8 Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Güney Kore Jae-Ho CHO

23

40

20

20

1.15

2

4

15

1/8 Final

Amerika Birleşik Devletleri Pedro PIEDRABUENA

Hollanda Dick JASPERS  

40

36

33

33

1.212

1.091

6

6

1/8 Final

Belçika Eddy MERCKX  

Vietnam Quyet Chien TRAN

28

40

22

22

1.273

1.818

6

10

1/8 Final

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Güney Kore Sung-Won CHOI  

36

40

22

22

1.636

1.818

7

8

1/8 Final

İspanya David MARTINEZ

Türkiye Murat Naci COKLU

34

40

18

18

1.889

2.222

6

9

1/8 Final

Almanya Martin HORN  

Belçika Roland FORTHOMME

40

31

23

23

1.739

1.348

6

5

1/8 Final

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Vietnam Dinh Nai NGO

40

34

25

25

1.6

1.36

6

5

1/8 Final

Belçika Frédéric CAUDRON  

Türkiye Lütfi CENET

24

40

24

24

1

1.667

5

6

Grup H

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Belçika Roland FORTHOMME

32

40

30

30

1.067

1.333

7

6

Grup H

İspanya David MARTINEZ

Fransa Jérémy BURY

40

36

24

24

1.667

1.5

8

6

Grup H

İspanya David MARTINEZ

Belçika Roland FORTHOMME

40

38

18

18

2.222

2.111

6

10

Grup H

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Fransa Jérémy BURY

40

33

21

21

1.905

1.571

6

6

Grup H

Fransa Jérémy BURY

Belçika Roland FORTHOMME

32

40

16

16

2

2.5

11

12

Grup H

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

İspanya David MARTINEZ

22

40

23

23

0.957

1.739

5

6

Grup G

Güney Kore Wan-Young CHOI

Almanya Martin HORN  

37

40

28

28

1.321

1.429

9

7

Grup G

Güney Kore Jung-Han HEO

Vietnam Quyet Chien TRAN

28

40

14

14

2

2.857

6

15

Grup G

Güney Kore Jung-Han HEO

Almanya Martin HORN  

25

40

22

22

1.136

1.818

8

6

Grup G

Güney Kore Wan-Young CHOI

Vietnam Quyet Chien TRAN

38

40

19

19

2

2.105

8

8

Grup G

Vietnam Quyet Chien TRAN

Almanya Martin HORN  

33

40

21

21

1.571

1.905

6

6

Grup G

Güney Kore Jung-Han HEO

Güney Kore Wan-Young CHOI

40

30

25

25

1.6

1.2

5

4

Grup F

İspanya Javier PALAZON

Güney Kore Jae-Ho CHO

40

40

26

26

1.538

1.538

6

8

Grup F

İspanya Daniel SANCHEZ  

Mısır Sameh SIDHOM

40

30

21

21

1.905

1.429

10

8

Grup F

İspanya Daniel SANCHEZ  

Güney Kore Jae-Ho CHO

40

28

16

16

2.5

1.75

8

9

Grup F

İspanya Javier PALAZON

Mısır Sameh SIDHOM

24

40

20

20

1.2

2

6

8

Grup F

Güney Kore Jae-Ho CHO

Mısır Sameh SIDHOM

40

33

19

19

2.105

1.737

10

8

Sıralamaya geri dön