Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Ho Chi Minh (VIE) - 20.05.2019 - 26.05.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Elemeler Grup L

Danimarka Tonny CARLSEN

İspanya Javier PALAZON

40

39

23

23

1.739

1.696

8

7

Elemeler Grup L

İspanya Javier PALAZON

Vietnam Thanh Luc TRAN

35

40

26

26

1.346

1.538

6

8

Elemeler Grup K

Belçika Roland FORTHOMME

Güney Kore Dong-Koong KANG

40

39

23

23

1.739

1.696

6

7

Elemeler Grup K

Belçika Roland FORTHOMME

Güney Kore Sung-Ha YOON

40

24

21

21

1.905

1.143

7

8

Elemeler Grup K

Güney Kore Dong-Koong KANG

Güney Kore Sung-Ha YOON

40

29

28

28

1.429

1.036

6

4

Elemeler Grup J

Güney Kore Myung-Woo CHO

Türkiye Birol UYMAZ

31

40

20

20

1.55

2

5

8

Elemeler Grup J

Güney Kore Myung-Woo CHO

Vietnam Quang Hai DINH

40

21

25

25

1.6

0.84

7

4

Elemeler Grup J

Türkiye Birol UYMAZ

Vietnam Quang Hai DINH

40

35

25

25

1.6

1.4

5

5

Elemeler Grup İ

Vietnam Duc Minh TRAN

Türkiye Lütfi CENET

40

27

27

27

1.481

1

6

8

Elemeler Grup İ

Vietnam Duc Minh TRAN

Güney Kore Sung-Il JEONG

40

28

21

21

1.905

1.333

14

7

Elemeler Grup İ

Güney Kore Sung-Il JEONG

Türkiye Lütfi CENET

26

40

23

23

1.13

1.739

8

9

Elemeler Grup H

Kolombiya Robinson MORALES LÓPEZ

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

18

40

18

18

1

2.222

4

7

Elemeler Grup H

Kolombiya Robinson MORALES LÓPEZ

Mısır Riad NADY

40

27

20

20

2

1.35

7

5

Elemeler Grup H

Mısır Riad NADY

Vietnam Duc Anh Chien NGUYEN

11

40

14

14

0.786

2.857

3

9

Elemeler Grup G

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS

Hollanda Barry VAN BEERS

27

40

24

24

1.125

1.667

7

8

Elemeler Grup G

Yunanistan Nikos POLYCHRONOPOULOS

Kolombiya José Juan GARCIA NUÑEZ

40

20

22

22

1.818

0.909

8

4

Elemeler Grup G

Kolombiya José Juan GARCIA NUÑEZ

Hollanda Barry VAN BEERS

37

40

24

24

1.542

1.667

10

6

Elemeler Grup F

Almanya Martin HORN  

Türkiye Can CAPAK

38

40

29

29

1.31

1.379

6

8

Elemeler Grup F

Almanya Martin HORN  

İsveç David PENNÖR

40

26

30

30

1.333

0.867

5

4

Elemeler Grup F

Türkiye Can CAPAK

İsveç David PENNÖR

40

20

14

14

2.857

1.429

8

5

Elemeler Grup E

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

Danimarka Dion NELIN

40

33

29

29

1.379

1.138

8

5

Elemeler Grup E

İsveç Torbjörn BLOMDAHL  

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA

34

40

32

32

1.063

1.25

4

5

Elemeler Grup E

Danimarka Dion NELIN

İspanya Juan David ZAPATA GARCIA

40

27

28

28

1.429

0.964

10

4

Elemeler Grup D

İspanya Daniel SANCHEZ  

Vietnam Thanh Tien LE

40

35

20

20

2

1.75

9

6

Elemeler Grup D

İspanya Daniel SANCHEZ  

Güney Kore Jun-Tae KIM

36

40

23

23

1.565

1.739

6

7

Elemeler Grup D

Güney Kore Jun-Tae KIM

Vietnam Thanh Tien LE

36

40

32

32

1.125

1.25

7

14

Elemeler Grup C

Belçika Eddy LEPPENS

Vietnam Tran Thanh Tu NGUYEN

40

33

27

27

1.481

1.222

7

6

Elemeler Grup C

Belçika Eddy LEPPENS

Türkiye Murat TUZUL

40

27

27

27

1.481

1

6

8

Elemeler Grup C

Türkiye Murat TUZUL

Vietnam Tran Thanh Tu NGUYEN

38

40

17

17

2.235

2.353

8

8

Elemeler Grup B

Türkiye Ahmet ALP

Güney Kore Sung-Won CHOI  

40

30

23

23

1.739

1.304

9

5

Elemeler Grup B

Türkiye Ahmet ALP

Güney Kore Choon-Woo PARK

31

40

25

25

1.24

1.6

5

9

Elemeler Grup B

Güney Kore Sung-Won CHOI  

Güney Kore Choon-Woo PARK

40

39

30

30

1.333

1.3

10

6

Sıralamaya geri dön