Maçlar Karambol Bilardo

 

3 Bant - Dünya Kupası - Porto (POR) - 01.07.2019 - 07.07.2019

Faz Maçlar Puan Istaka sayısı Ortalama. Seri
Final

Hollanda Dick JASPERS  

Güney Kore Haeng-Jik KIM

40

36

21

21

1.905

1.714

8

6

Yarı Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

Güney Kore Haeng-Jik KIM

19

40

24

24

0.792

1.667

3

7

Yarı Final

Hollanda Dick JASPERS  

Türkiye Lütfi CENET

40

40

19

19

2.105

2.105

17

9

Çeyrek Final

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

Güney Kore Haeng-Jik KIM

22

40

15

15

1.467

2.667

6

9

Çeyrek Final

Güney Kore Myung-Woo CHO

Danimarka Dion NELIN

40

18

14

14

2.857

1.286

11

5

Çeyrek Final

Türkiye Lütfi CENET

İtalya Marco ZANETTI  

40

30

21

21

1.905

1.429

7

9

Çeyrek Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Hollanda Dick JASPERS  

24

40

15

15

1.6

2.667

7

18

1/8 Final

Belçika Eddy MERCKX  

Güney Kore Haeng-Jik KIM

39

40

22

22

1.773

1.818

10

6

1/8 Final

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

Türkiye Tayfun TASDEMIR

40

31

17

17

2.353

1.824

6

6

1/8 Final

Danimarka Dion NELIN

Belçika Jozef PHILIPOOM  

40

28

16

16

2.5

1.75

10

6

1/8 Final

Danimarka Jacob HAACK-SORENSEN

Güney Kore Myung-Woo CHO

23

4

25

25

0.92

0.16

4

10

1/8 Final

İtalya Marco ZANETTI  

Güney Kore Jae-Ho CHO

40

28

23

23

1.739

1.217

8

5

1/8 Final

Türkiye Lütfi CENET

Güney Kore Jung-Han HEO

40

38

31

31

1.29

1.226

7

9

1/8 Final

Belçika Eddy LEPPENS

Hollanda Dick JASPERS  

37

40

31

31

1.194

1.29

8

5

1/8 Final

İspanya Daniel SANCHEZ  

Türkiye Birol UYMAZ

40

13

14

14

2.857

0.929

10

5

Grup H

Vietnam Minh Cam MA

İtalya Marco ZANETTI  

25

40

16

16

1.563

2.5

6

7

Grup H

Türkiye Murat Naci COKLU

Belçika Jozef PHILIPOOM  

39

40

22

22

1.773

1.818

9

8

Grup H

Türkiye Murat Naci COKLU

İtalya Marco ZANETTI  

40

40

22

22

1.818

1.818

10

7

Grup H

Vietnam Minh Cam MA

Belçika Jozef PHILIPOOM  

18

40

20

20

0.9

2

6

6

Grup H

İtalya Marco ZANETTI  

Belçika Jozef PHILIPOOM  

40

32

20

20

2

1.6

6

12

Grup H

Türkiye Murat Naci COKLU

Vietnam Minh Cam MA

40

38

20

20

2

1.9

10

5

Grup G

Güney Kore Jae-Ho CHO

Fransa Jérémy BURY

40

37

29

29

1.379

1.276

7

6

Grup G

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

Kolombiya Robinson MORALES LÓPEZ

37

40

23

23

1.609

1.739

6

10

Grup G

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

Fransa Jérémy BURY

40

37

19

19

2.105

1.947

5

5

Grup G

Güney Kore Jae-Ho CHO

Kolombiya Robinson MORALES LÓPEZ

40

34

13

13

3.077

2.615

8

6

Grup G

Fransa Jérémy BURY

Kolombiya Robinson MORALES LÓPEZ

40

37

30

30

1.333

1.233

6

10

Grup G

Güney Kore Jae-Ho CHO

Vietnam Trung Hau DO NGUYEN

25

40

23

23

1.087

1.739

5

5

Grup F

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Danimarka Dion NELIN

40

34

20

20

2

1.7

10

8

Grup F

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Danimarka Thomas ANDERSEN

40

35

20

20

2

1.75

8

5

Grup F

Türkiye Tayfun TASDEMIR

Danimarka Dion NELIN

34

40

16

16

2.125

2.5

8

8

Grup F

Vietnam Quoc Nguyen NGUYEN

Danimarka Thomas ANDERSEN

40

31

30

30

1.333

1.033

6

5

Grup F

Danimarka Thomas ANDERSEN

Danimarka Dion NELIN

30

40

18

18

1.667

2.222

7

11

Sıralamaya geri dön